نه همه تظاهرات با هم برابر هستند. فاکس نیوز’ Tucker Carlson است excoriated استقرار پزشکی برای دادن آن برکت به زندگی ماده معترضان داشتن محکوم ضد قفل تظاهرات تنها چند هفته پیش از آن.

این بیماری همه گیر کوروناویروس چپ در پی آن بی سابقه سرکوب آزادی های مدنی و آزادی حرکت در ایالات متحده است. کارشناسان پزشکی حمایت این مستند اقدامات این استدلال که بهداشت عمومی ساختگی نرمال و گفتند قرار دادن ترمز در اقتصاد آمریکا لازم بود برای دفع به معنای واقعی کلمه میلیون ها نفر از مرگ و میر.

“آنها دروغ گفتن است. ما همیشه فکر می کردند که دراز کشیده و در حال حاضر ما می دانیم که” فاکس نیوز میزبان Tucker Carlson اعلام کرد در روز جمعه. “از آنجا که امروز ما در نامه سرگشاده ای با امضای بیش از 1200 پزشکان و متخصصان و مقامات بهداشت عمومی. و آن را توضیح می دهد که این شورش ها شما باید اجازه داده شود اما هر گونه تظاهرات… باید سرکوب شده است.”

این نامه در سوال نوشته شده توسط مجموعه ای از بیماری های عفونی محققان در دانشگاه واشنگتن خواست برای حمایت از اعتراضات – اما تنها در تظاهرات علیه “نژادپرستی نظاممند.”

زمانی که مسلح و “عمدتا سفید” تظاهر کنندگان تبدیل شده تا در Michigan State Capitol در اعتراض به فرماندار گرچن Whitmer بحث اقامت در خانه, منظور, نامه نویسندگان نوشت که آنها “خصوصی سوگواری” تقسیم بین مردم و جامعه علمی است.

در حال حاضر با تظاهرات و شورش شمعی آمریکا’ شهرستانها عمده برای نزدیک به دو هفته کارشناسان “حمایت از آنها به عنوان حیاتی به ملی بهداشت عمومی.”

“سفید برتری یک کشنده مسئله بهداشت عمومی است که predates و منجر به Covid-19,” آنها نوشت با این استدلال که در اعتراض به اقامت-صفحه اصلی سفارشات “ریشه در ناسیونالیسم” و باید مخالف است.

با وجود حمایت از یک نوع اعتراض کارشناسان هنوز هم هشدار داد که دولت های محلی و دولت باید “آماده شدن برای افزایش تعداد عفونت در روز پس از اعتراض.”

همچنین در rt.com Black Lives Matter ‘مهم’ از coronavirus: هزاران نفر از تظاهر کنندگان در خیابان های لندن (عکس)

“این مقامات بهداشت عمومی,” کارلسون گفت. “این جنون. تنها چند روز پیش به شما گفته شد که هر نوع جمع آوری می تواند کشتن هزاران نفر از مردم. شما خواهد بود یک قاتل است. شما خواهد بود یک نسل کشی قاتل است. که قبل از ما آموخته است که ویروس خود را بیدار دستور کار سیاسی است.”

کارلسون بود را به آتش کشیدند در توییتر برای نظر او یک اتفاق به طور منظم برای زدن تصویر فردا میزبان. اما او تنها مفسر در برابر استدلال آشکار دو برابر استاندارد است. کاربران توییتر تخلیه این هفته در یک جمعیت از پرستاران در نیویورک که به تازگی از بیمارستان به تحسین رژه ‘Black Lives Matter’ تظاهرکنندگان راهپیمایی های هفته پس از متهم مستند معترضان به قتل خویشان خود.

با وجود جامعه علمی را بهترین تلاش را به استدلال می کنند در غیر این صورت coronavirus قائل سیاسی است. دکتر Anthony Fauci, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus مشاور نوشت: روز یکشنبه که جورج فلوید تظاهرات می kickstart مرگبار موج دوم از عفونت.

همچنین در rt.com فلوید تظاهرات ‘دستور کامل’ به صورت Covid-19 خروش می گوید: ما بیماری های عفونی متخصص Fauci. دیگران استدلال می کنند: سرزنش نژاد پرستی

“همانطور که من نشسته در مقابل تلویزیون و تماشای صفحه نمایش از واشنگتن DC به شهر نیویورک به لس آنجلس به فیلادلفیا, من واقعا نگران,” او گفت: ساندی تایمز خواستار تظاهرات یک “دستور کامل” برای افزایش موارد است.

تظاهرات در ضمن انتظار می رود برای ادامه. یک جمعیت عظیم تبار در کاخ سفید در روز شنبه و تظاهرات برگزار شد در دیگر شهرهای ایالات متحده و در سراسر جهان با نگرانی کمی برای اجتماعی فاصله همه نگرانی در مورد تنها چند روز پیش از آن.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی