Coronavirus: مستند در ولز به تمدید شود هفته آینده

این مستند در ولز تمدید خواهد شد و نه برداشته شود هفته آینده اولین وزیر تایید کرده است.

علامت Drakeford گفت ولز باید “نه دور انداختن دستاوردهای” ساخته شده در برابر کروناویروس “با رها کردن تلاش های ما فقط به عنوان آنها شروع به میوه”.

او انتظار دارد سایر نقاط انگلستان به انجام همان.

دقیقا همان چیزی است که به دنبال رژیم کنونی خواهد بود توافق طی روزهای آینده گفت.

اقامت در خانه مقررات به اجرا گذاشته شده به طور جداگانه در هر یک از این چهار سازمان ملل شد و با توجه به پایان هفته آینده.

در ولز مردم می توانند در صورت جریمه از بین £60 و £120 برای نقض قوانین معنی است که مردم می توانند خانه های خود را ترک دیگر از مجموعه ای محدود از دلایل.

آقای Drakeford ساخته شده نظرات در مجازی ویلز مجمع جلسه برگزار شده توسط ویدئو کنفرانس.

پرداختن به AMs او گفت: “ما نمی خواهد دور انداختن دستاوردهای ما را ساخته اند و زندگی ما را نجات می تواند با رها کردن تلاش های ما فقط به عنوان آنها شروع به میوه.”

آقای Drakeford کرد و گفت: موضوع مورد بحث با وزیران در ایرلند شمالی و اسکاتلند و دولت بریتانیا. “وجود دارد که کار بیشتری برای انجام در بررسی قوانین و مقررات” اولین وزیر گفت.”ماهیت دقیق آنچه را پیروی از رژیم کنونی خواهد بود توافق طی روزهای آینده.”

صحبت یک ساعت زودتر در دولت ویلز روزانه coronavirus کنفرانس مطبوعاتی وزیر دولت محلی جولی, جیمز خواست مردم به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و ماندن در خانه در طول عید پاک تعطیلات آخر هفته.

خانم جیمز گفت: “کار ما با هم می تواند به گسترش این ویروس است. ماندن در خانه و صرفه جویی در زندگی می کند.”

این اقدامات که مردم را در این آخر هفته و هفته های آینده پیش رو “را شکل ولز برای سال آمده است” او اضافه شده است.

آقای Drakeford گفت: او معتقد است که ماندن در خانه قوانین نیز در ادامه در جای دیگر در انگلستان به هفته آینده.

از او پرسیده شد که توسط شطرنجی Cymru رهبر آدم قیمت اگر او فکر می کند که دولت بریتانیا باید اعلام این مستند فرمت در انگلستان قبل از آخر هفته عید پاک.

“من معتقدم که آنها خواهد شد در ادامه در جای دیگر در بریتانیا گفت:” این مستند اقدامات است.

“و اگر ما می توانید دریافت کنید که پیام تنها در هماهنگ راه متحده در سراسر بریتانیا است که البته آن را نیروی اضافی و قدرت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im