Coronavirus مستند: پسر مشتاق به دیدن سیمن پدر و لنگر خارج از خانه

مادر گفت: از دل شکستگی از دیدن او چهار سال, تکان دادن پسر به پدر خود است که قادر به گرفتن کشتی خود را هنگامی که آن را لنگر خارج از خانه خود را در طول coronavirus مستند.

Seonaid راسل, 34, گفت: آن را “دشوار” به تماشای او پسر Euan آرزوی دیدن او bosun پدرش هنگامی که او فقط 100 متر از خانه خود را در ابن.

خانواده زندگی می کنند در یک کابین که مشرف به شهر پورت.

Alasdair Gordon, 41, یک افسر مسئول عرشه در فانوس دریایی.

کشتی است که مسئول عملیات اسکاتلندی lighthouses.

از آنجا که مستند Alasdair و خدمه اش دستور داده شده است که برای اقامت در کشتی که آن گره خورده است تا در حوض.

این بدان معنی است که زمانی که او لنگر خارج از خانه خود او مجاز نیست به صرف شب با خانواده خود را به عنوان او معمولا انجام می دهد.

Seonaid گفت: “قایق خود را در این هفته بود روز چهارشنبه و برگ های آن در روز دوشنبه به طوری که می شده اند five nights او با ما بوده است.

“دیدن او از پنجره است که واقعا سخت به عنوان او بسیار نزدیک است اما در عین حال تا کنون.

“آن را دلسرد کننده زمانی که من متوجه شدم این بود که در موقعیت ما قرار بود که در طول مستند.

“Euan فریاد ‘پدر’ از باغ و بالکن و امواج و Alasdair می تواند او را بشنوند و امواج برگشت اما او مجاز به فریاد بازگشت.

“Euan می توانید او را تکان دادن و اجرا می شود به آشپزخانه و به من می گوید ‘پدر را تکان میدهد و می گوید من برای آمدن و دیدن آن برجسته از روز خود را.”

Seonaid یک NHS نوزاد تغذیه حمایت از کارگر گفت که او استفاده می شود به او شریک بودن دور در دریا بود اما آن را دشوار است در طول مستند.

او گفت که او نگران پسرش متاثر بودن قادر به دیدن پدرش هنگامی که او می دانست که او بود ،

او گفت: “این یک چیز دشوار است. من سعی کردم به نگه دارید خوش بین به امید آن پاک کردن به Euan.

“در سن چهار حس از دست دادن می تواند طاقت فرسا. من می خواهم برای به حداقل رساندن آن و سعی کنید به آن را به عنوان طبیعی که ممکن است برای او توسط صادق بودن است که از آن خواهد شد در حالی که قبل از پدر است اما احساس غم و اندوه و از دست دادن خواهد شد.

“ما در مورد آن صحبت زیادی و من به او توضیح دهید در شرایط اساسی استفاده از کلمات او می داند که میکروب معنی پدر برای اقامت در قایق و او درک می کند.”

Seonaid که باردار با فرزند دوم خود را, گفت:: “Euan همیشه می خواهد برای به دست آوردن یک نگاه دقیق تر در پدر خود را بنابراین ما به لبه باغ به یک نگاه بهتر است. دروازه بسته هستند بنابراین ما نمی توانیم به سمت راست تا کشتی اما آن نزدیک است و Euan می شود بسیار هیجان زده در مورد ما سفرهای روزانه وجود دارد به لبه باغ ما برای دیدن پدر خود را.

“او می گوید او از دست رفته است پدر خود را, اما من شگفت زده در چگونه به خوبی او این است که مقابله با آن و قدرت خود را در چنین سن جوانی.

“من خیلی خدا را شکر در این مورد به این دلیل که حس از دست دادن برای یک دوره چهار ساله می تواند عظیم و سخت برای به دست آوردن سر خود را در اطراف به ویژه هنگامی که شما می دانید که پدر خود را بسیار نزدیک است.”

Alasdair گفت: “من برای پیدا کردن آن بسیار خسته کننده است اما من باید سعی کنید و آن را از ذهن من و سعی کنید به صورت حرفه ای در مورد کار من.

“این بسیار دشوار است که بسیار نزدیک به خانه اما نه قادر به رفتن بیش از وجود دارد به خصوص زمانی که من می توانید آنها را هر دو و من می توانم شنیدن Euan فریاد در باغ.

“این امر می تواند بهتر به خارج در دریا و دور از شهر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de