Coronavirus: لوئیس همیلتون حذف واکسن تئوری توطئه پست

فرمول 1 قهرمان لوئیس همیلتون با صدور بیانیه ای “روشن ساختن افکار خود را” و تایید او است نه ضد واکسن پس از به اشتراک گذاری ویدئو مربوط به بی اساس تئوری های توطئه در مورد کوروناویروس واکسیناسیون.

همیلتون در اصل به اشتراک گذاشته شده در این پست در مورد بیل گیتس و واکسن در آزمایشات خود Instagram داستان به 18 میلیون پیروان. در آن باقی می ماند تا 13 ساعت قبل از او حذف آن.

این راننده F1 در حال حاضر با صدور بیانیه ای بر روی پلت فرم همان توضیح داد که او “نداشته در واقع دیده می شود به نظر متصل” به پست سوال کرد و گفت که او “تنها انسان”.

چه پست می گویند ؟

پست که همیلتون به اشتراک گذاشته برجسته تصویری از شرکت مایکروسافت-بیل گیتس بنیانگذار شرکت در حال مصاحبه در تلویزیون آمریکا درباره پیشرفت های ساخته شده در یک coronavirus واکسن.

در این مصاحبه آقای گیتس آدرس نگرانی در مورد عوارض جانبی گزارش شده در طول آزمایش واکسن و همچنین رد و بی اساس شایعات که واکسن یک راه “microchipping” مردم است.

حساب که شده تصویری, ‘Kingbach’ (که بیش از 19 میلیون ع) است افزود این عنوان: “من به یاد داشته باشید زمانی که من برای اولین بار دروغ” (همراه با یک شکلک خنده).

این نشان می دهد که بیل گیتس را به اطمینان بیش از واکسن ایمنی و اخراج او از تئوری توطئه هستند نادرست است.

اصلی Instagram پست به اشتراک گذاشته شده توسط همیلتون همچنان در سایت با بیش از یک میلیون بازدید. اخبار بی بی سی در تماس است Facebook – که صاحب Instagram – برای نظر.

همیلتون بود که به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار گرفت در توییتر و دیگر سایت های رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاری پست.

چه دروازه تئوری توطئه?

بیل گیتس در بر داشت خود را در مرکز یک تعداد بی پایه و اساس تئوری های توطئه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

ترین مرکز در حمایت و کمک های مالی از تحقیقات واکسن و نظرات قبلی او ساخته شده درباره بیماری های همه گیر.

ادعای طیف وسیعی از پیشنهادات است که بیل گیتس و همسرش ملیندا ایجاد Covid-19 به منظور سود از یک واکسن به بی اساس تئوری توطئه است که همه گیر است که یک پوشش برای یک طرح به کاشت trackable میکروچیپ در انسان است.

بنیاد گیتس به نام ادعا می کند “نادرست” و واقعیت را بررسی کنید تا آنها را افشا و خنثی.

چه همیلتون گفت ؟

در روشن شدن صادر شده در Instagram, داستان همیلتون گفت: او می خواهم “متوجه برخی از نظرات” در پست اصلی و می توانم درک کنم که چرا افکار خود را “ممکن است اشتباه”.

او گفت که او تا به حال دیده نشده به نظر متصل به فیلم او به اشتراک گذاشته شده و “دارای احترام زیادی برای کار خیریه بیل گیتس می کند”.

او افزود: “من همچنین می خواهم برای روشن است که من در برابر واکسن و بدون شک این مهم خواهد بود در مبارزه با کروناویروس” – اگر چه او ابراز نگرانی در مورد عوارض جانبی بالقوه و چگونه یک واکسن ممکن است تامین می شود.

بیشتر بخوانید از بررسی واقعیت

خود را برای ما ارسال سوالات

دنبال کنید با ما در توییتر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

دیدگاهتان را بنویسید