Coronavirus: کار خواستار PM توقف ” winging آن بیش از کاهش محدودیت

بوریس جانسون “سوء مدیریت” از کاهش ویروس محدودیت خطرات موج دوم عفونت های, کار, رهبر, آقا, Keir Starmer هشدار داده است.

در قویترین انتقاد و در عین حال از PM و مدیریت بحران گفت: نگهبان که آقای جانسون باید “گرفتن” و بازگرداندن اعتماد عمومی است.

به گفته او سوء ظن PM شد “winging آن را” بیش از حرکت به بازگشایی مدارس و استراحت محافظ مشاوره.

اما شماره 10 گفت: این اقدام با توجه به امن امن بازیابی.

آقای جانسون و آقا Keir بعد از رفتن سر به سر در نخست وزیر سوالات برای اولین بار از ردیف بیش از دومینیک کامینگز’ انجام گرفت.

همچنین بعد از آن در روز چهارشنبه دولت را به جزئیات بیشتری از طرح های پیشنهادی خود را به نیاز اکثر کسانی که پس از رسیدن در انگلستان به خود منزوی برای 14 روز در میان انتقاد از قرنطینه برنامه از بسیاری از نمایندگان مجلس محافظه کار.

نوشتن در روزنامه دیلی تلگراف خانه وزیر Priti پاتل و وزیر حمل و نقل Grant Shapps گفت: “ما آن را مدیون به هزاران نفر که فوت کرده اند” به معرفی اقدامات به خطر وارداتی موارد در طول ماه های تابستان است.

وزیر بهداشت مت Hancock پیشنهاد بریتانیا آغاز شده است به “پیروزی در جنگ” در برابر ویروس است که در حال حاضر و کشته شدن نزدیک به 40 ، 000 نفر با توجه به دولت روزانه مورد آمار و ارقام.

  • ویروس مرگ خطر بالاتری برای اقلیت های قومی
  • دولت مورد انتقاد قرار بر استفاده از داده های تست

جداگانه آمار منتشر شده توسط دفتر آمار ملی انگلیس در روز سه شنبه پیشنهاد کرد که تعدادی از افراد در حال مرگ در هر هفته مربوط به ویروس کاهش یافته و به پایین ترین سطح در انگلستان از ماه مارس.

اما برخی از دانشمندان و کارشناسان بهداشت عمومی و سیاستمداران مخالف هشدار داده اند که روز دوشنبه کاهش محدودیت – دیدم که جزئی بازگشایی مدارس ابتدایی, از سرگیری برخی از ورزش بازگشایی بازارهای تحت پوشش و آزادی های جدیدی برای کسانی که قبلا محافظ به ترک خانه – زودرس هستند.

تغییرات آمد با وجود این واقعیت Covid-19 سطح هشدار هنوز به طور رسمی کاهش از چهار به سه.

’10 برابر بدتر’

آقا Keir گفت: در حالی که کار می خواست به جامعه دوباره باز کنید و شروع به کسب و کارهای عقب بر گردیم روی پای خود او تا به حال سوء ظن عمیق در مورد رویکرد در انگلستان در مقایسه با که در ولز و اسکاتلند.

او گفت: کودکان در حال بازگشت به مدارس قبل از این سیستم برای شناسایی موارد جدید و ردیابی تماس های خود را به طور کامل و در حال اجرا در حالی که مقامات بهداشت عمومی داده شده بود بدون اطلاع از تغییرات به محافظ مشاوره برای آسیب پذیر ترین – که اعلام شد یک ماه قبل بررسی شده بود و با توجه به محل.

“پس از یک هفته یا بیشتر از سوء مدیریت من عمیقا نگران دولت ساخته شده است که یک وضعیت دشوار 10 برابر بدتر” او گفت:. “ما خواهان یک استراتژی خروج. آنچه که ما به نظر می رسد باید یک خروجی است و بدون یک استراتژی است.”

او هشدار داد که اعتماد به دولت بوده است “سوخته” در یک زمان بسیار مهم به جنجال اطراف PM مشاور ارشد Dominic کامینگز و اینکه آیا او را شکست مستند قوانین.

“مانند بسیاری از مردم در سراسر کشور وجود دارد یک نگرانی رو به رشد دولت در حال حاضر winging آن” آقا Keir گفت.

“دقیقا در همان زمانی که وجود دارد باید حداکثر اعتماد به دولت اعتماد سقوط کرده است.

“من در قرار دادن نخست وزیر متوجه است که او برای گرفتن و بازگرداندن اعتماد عمومی به دولت را از دست داده و این بیماری همه گیر.

“اگر ما شاهد یک افزایش شدید در R نرخ عفونت نرخ و یا یک نوار محلی مستندات مسئولیت است که می افتد در درب شماره 10.”

در مورد احتمال دوم سنبله در عفونت های روز سه شنبه ملی انگلستان تست هماهنگ پروفسور جان نیوتن گفت: آن را “تکه تکه” و هر گونه تجدید حیات بود به احتمال زیاد به “موضعی”.

اما پیشرو اپیدمیولوژی نیل فرگوسن که مدل سازی دولت متکی در اولین مرحله از شیوع این بیماری هشدار داد که عفونت در بیمارستان و مراقبت از خانه ها در حال سرایت به جامعه و حفظ شیوع به این نکته که موارد ثابت خواهد تا سپتامبر است.

یک خیابان داونینگ گفت: تمرکز خود را در “کمک به این کشور بهبود می یابند با خیال راحت از coronavirus و بازگرداندن معیشت میلیون ها نفر از مردم در سراسر کشور”.

“در حال حاضر زمان برای نگاه به آینده و نه به گذشته, به عنوان ما همچنان به مبارزه با این ویروس در حالی که با احتیاط قدم به سهولت محدودیت. این ساعت به نظر می رسد به جلو به شنیدن هر گونه پیشنهادات کار را ارائه کرده است.”

بی بی سی را درک PM تاسیس شده دو کابینه جدید به کمیته پشتیبانی مرحله بعدی Covid پاسخ – یکی نظارت بر استراتژی برای بهبود و دیگر تحویل سیاست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی