کار به خواست وزیران به “بیشتر و سریع تر” برای کمک به کسانی که تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اتحادیه های کارگری استقبال دولت اضطراری مالی و بسته حمایتی برای کارگران اعلام کرد در اوایل صدراعظم.

و گروه کسب و کار انگلستان مهمان نوازی گفت: این حرکت می تواند به طور بالقوه صرفه جویی تا یک میلیون شغل است.

اما سایه صدراعظم جان مکدانل گفت: نقد باید در دسترس در حال حاضر و موضوع را به “هفته تاخیر”.

کار شده بود خواستار دولت به مداخله در پرداخت دستمزد از کسانی که قادر به کار با توجه به تعطیلی مدارس و دیگر اختلالات و کسانی که در معرض بیشترین خطر رفع اشکالات – به یک سطح تا 90 درصد از درآمد ماهانه.

صدراعظم Rishi Sunak گفت: دولت می خواهد یارانه ماهانه حقوق کارمندان قادر به کار به عنوان بخشی از یک “بی سابقه” بسته از اقدامات برای کمک به محافظت از مردم شغل.

  • انگلستان به پرداخت حقوق و دستمزد برای کارگران مواجهه با زیان کار
  • دولت باید با پرداخت هزینه بیشتر در معرض خطر کارگران – کارگر

در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی در خیابان داونینگ که در آن او همچنین اعلام کرد افزایش به مزایای خاص او گفت: او را درک ترس از بودن قادر به پرداخت صورتحساب و کارگران وعده داده شده “شما را در این تنهایی”.

‘افزایش امنیت’

پیشرو اتحادیه های کارگری بودند که مشورت در مورد برنامه های در پیشبرد گفت: آنها نشان دهنده یک گام بزرگ به جلو در متوقف کردن میلیون ها نفر از دستمزد پایین کارگران در حال سقوط به سختی.

“تامین شغل از طریق دولت تعهد از حقوق و دستمزد است بسیار خوش آمدید و این چیزی است که ما شده ایم فراخوانی برای اقدام” گفت: GMB است دبیر کل تیم Roache.

“این می دهد کسب و کار و کارگران افزایش امنیت و به ما کمک خواهد کرد بازیابی در دراز مدت است.”

وی از کارفرمایان به پرداخت 20 درصد باقی مانده برای اطمینان مردم را بدتر.

این GMB اتحادیه گفت: این طرح به پرداخت 80 درصد از حقوق و دستمزد برای کارکنان کار نمی کند تا به £2,500 یک ماه بود “بسیار خوش آمدید”.

“ماندن در خانه’

دولت اعلام شد با استقبال پیشرو کارگری ارقام مانند, Greater Manchester, شهردار اندی برنهام و رهبر سابق اد میلیبند.

شهردار لندن صادق خان گفته او “در مورد توانایی بیمه خدمات درمانی برای مقابله” اگر تعداد coronavirus موارد را افزایش می دهد به عنوان انتظار می رود.

با اشاره به “افزایش” در تعداد زیادی از مردم در پایتخت پیمانکاری ویروس او خواست اهالی لندن به “لطفا ماندن در خانه” و یا خطر سلامت خود و زندگی آسیب پذیر است.

پرسید: در مورد نخست وزیر تماس برای بسیاری از مکان جلسه به درهای بسته خود را, او گفت:, “این درست است که بارها آن استوار است که کافه ها… ها بسته است.”

او گفت که تنها کلید کارگران باید با استفاده از حمل و نقل عمومی و ترغیب دیگران به کار از خانه.

آقای مکدانل هشدار داد برنامه های دولت هنوز هم نشان “کاملا قابل توجه دستمزد برش” و گفت: اقدام دیگری لازم بود برای افزایش قانونی بیمار پرداخت و آن را آسان تر برای خود اشتغالی به ادعای جهانی از طریق اعتبار است.

“صدراعظم منتقل شده و تحت فشار قرار دادن ما را در او اما…او نیاز به رفتن بیشتر و سریع تر”.

اد دیوی اقدام رهبر حزب لیبرال دموکرات استقبال دولت مداخله اما گفت: “بیش از حد کمی در حال انجام است برای خود اشتغالی کسانی که در ساعت صفر قرارداد و یا کسانی که در قانونی بیمار پرداخت و مزایای”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de