یک کار MP عذر خواهی کرد و ایستاده از او frontbench نقش پس از اعتراف مستند نقض قوانین.

روزی Duffield ملاقات شریک زندگی خود را در Canterbury حوزه برای پنج ساعت پیاده روی زمانی که او هنوز هم زندگی با همسرش, ایمیل در روز یکشنبه گزارش شده است.

راهنمایی در محل در آن زمان در آوریل ممنوع مردم معاشرت با کسی خارج از خانواده خود.

MP گفت که او در زمان مسئولیت اقدامات او و ترک خواهد نقش خود را به عنوان مخالفت با شلاق در عوام.

ایمیل در روز یکشنبه گفت: Ms Duffield و تلویزیون مدیر, دوست پسر, James Routh رفته بود در راه رفتن در زمانی که آنها با هم زندگی می کنند و کنترل دقیق بر روی جنبش مردم بودند در نیروی برای جلوگیری از گسترش این ویروس در بین خانواده ها است.

این روزنامه گفت که آقای Routh بود نیز بازدید نماینده در ملک او اجاره در Canterbury.

‘وضعیت دشوار’

در حالی که اصرار دارد این جفت ارز شاهد دو متری اجتماعی فاصله حکومت زمانی که آنها ملاقات نماینده گفت او پذیرفته شده و اقدامات او را تشکیل نقض ارشاد در آن زمان است.

“شریک زندگی من و من شده اند در تلاش برای حرکت از یک مشکل شخصی وضعیت به عنوان مسئولانه به عنوان امکان پذیر است,” او گفت:.

“من عذرخواهی می کنیم که در طول این فرآیند ما نقض دستورالعمل ها. یک رابطه شکست دشوار است در بهترین زمان اجازه دهید به تنهایی در طول یک بیماری همه گیر.

“من امیدوارم که مردم می توانند درک کنند که چرا من این مراحل را انجام دادم و می دانم که من مسئولیت برای نقض رخ داده است که و که من عذرخواهی می کنیم.”

این روزنامه گفت که آقای Routh که قابل درک است که مشغول به کار در Ms Duffield را تا سال 2017 انتخابات بود و از آنجا از همسرش جدا شده, و در حال حاضر زندگی در MP لندن ،

آن گفت: Ms Duffield حال بررسی قبل از آقای Routh نقل مکان کرد و با او به مطمئن شوید که جدید ترتیبات زندگی با پیروی از این راهنمایی که او گفت: ساخته شده برای ارائه تجزیه ازدواج.

Ms Duffield شده بود مخالفت شلاق از آغاز ماه آوریل یک نقش است که در آن او مسئول سازماندهی کار نمایندگان مجلس در رای در مجلس عوام.

او اولین کار MP برای Canterbury در نزدیک به 100 سال از زمانی که او موفق به کسب کرسی در سال 2017. او حفظ آن با افزایش اکثریت در سال گذشته است.

سایه صدراعظم Anneliese Dodds گفت: Ms Duffield تا به حال به درستی گرفته شده مسئولیت برای اقدامات او و واگذار نقش خود را به عنوان یک مخالف ،

“او کاملا حق به استعفا,” او گفت: بزرگ سیاه و سفید دیک Andrew Marr نشان می دهد. “واضح است که او درست نبود که به قوانین کاملا مخالف است.”

با استناد به فداکاری است که او از ترکیبات ساخته شده بود در طول همه گیر خانم دادز گفت: آن را “بسیار مهم… که همه رو به چوب به قوانین ما را همه امن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de