Coronavirus KO: روسیه Kovalev سهام محافظ کت و شلوار, آموزش تصویری روز پس از Barrera مبارزه با لغو شد (تصویری)

شیوع COVID-19 نیست فقط سمت چپ تقویم ورزشی نابود آن نیز به مراتب سخت تر برای ورزشکاران سطح بالا به قطار – با برخی از استثنا.

جوایز پسر طلایی اعلام کرد روز سه شنبه که آنها به لغو مارس 25 بوکس کارت در فانتزی چشمه توچال کازینو در Indio, California بود که به ویژگی سرگئی کوالف مصرف در سالیوان Barrera به عنوان بیشتر و بیشتر مناطق در ایالات متحده سرکوب تجمعات عمومی در پی شیوع کروناویروس.

این بود که روسیه قهرمان سابق جهان اولین جلسه پس از دست دادن با 11th-دور حذفی به Canelo Alvarez در فیلمهای لب در ماه نوامبر گذشته اما او را به صبر کمی طولانی تر برای رستگاری حداقل تا زمانی که جامعه به طور کامل به مقابله با این بیماری همه گیر در حال حاضر تسلط بر سرفصل.

ظاهرا در مواجهه با یک معامله بزرگ از زمان برای کشتن Kovalev اسیر یک ویدیو نشان دادن ناشناخته بوکسور هدف قرار دادن کیسه در حالی که حجاب کامل منطبق کت و شلوار و ماسک گاز.

“آینده به نظر می رسد که” روسیه در زیر نویس این ویدئو.

در حالی که راه اندازی ممکن است ناراحت کننده (و آن را تقریبا به طور قطع شده است) برخی از بوکسورهای شناخته شده و به آموزش با دستگاه تنفس در دهان خود را برای شبیه سازی کاهش مصرف اکسیژن است که ممکن است در دور بعد از دعوا و یا اگر یک دوره است که برگزار می شود در ارتفاع.

UFC ستاره جوانا Jedrzejczyk آمد زیر آتش به تازگی برای ارسال یک تصویر به Instagram او با پوشیدن یک کارتون ماسک گاز در پیش از مبارزه با قهرمان ژانگ Weili به عنوان coronavirus وضعیت بدتر در چین است. او بعد از آن صادر شده عذرخواهی برای اقدامات او.

همچنین در rt.com مردم در حال مرگ هستند’: UFC strawweight قهرمان ژانگ Weili آتش سوزی در جوانا Jedrzejczyk بیش از coronavirus شوخی در Instagram

به عنوان متن در پایین این ویدئو می گوید: “آینده به نظر می رسد که” وقتی که می آید به آموزش بوکس برای آینده قابل پیش بینی. بیایید امیدواریم که آن را برای بیش از حد طولانی ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im