Coronavirus: نگه داشتن مدارس باز یک چالش سر می گویند

نگه داشتن مدارس باز به رشد تعداد کارکنان را به خود منزوی در میان coronavirus بیماری همه گیر است که مبرم ترین چالش های پیش, مدارس, معلم سر رهبران هشدار داده اند.

رهبران از دو سر اصلی معلم های کارگری می گویند که وجود دارد ممکن است بیش از حد چند کارکنان در دسترس برای آموزش و نظارت بر.

دولت در سیاست باقی می ماند مدارس باید باز بماند اگر چه تعطیلی ممکن است لازم باشد “در مرحله” از وقوع.

سر می گویند همه چیز “بسیار دشوار است.”

کلی دبیر انجمن مدرسه و دانشگاه و مدیران انجمن ملی معلمان سر ملاقات انگلستان وزیر آموزش و پرورش گاوین Williamson اواخر روز دوشنبه.

در یک بیانیه مشترک جف بارتون و Paul Whiteman گفت: “این واضح است که یک وضعیت بسیار دشوار و بسیار چالش برانگیز سناریو برای رهبران و دولت به خوبی آگاه از نگرانی های ما.

“ما همچنان به همکاری با دولت برای شناسایی و مقابله با تعدادی از مسائل برای مدارس و کالج ها ناشی از کوروناویروس اضطراری است.

“ترین بلافاصله با فشار دادن چالش و مشکل در نگه داشتن مدارس باز با رشد تعداد کارکنان داشتن به خود منزوی.

“این احتمال وجود دارد که تعدادی از مدارس را به دلیل وجود بیش از حد چند کارکنان در دسترس برای آموزش و حمایت و نظارت بر کودکان است.”

آنها همچنین ابراز نگرانی در مورد مفاهیم برای دانش آموزان با نیازهای ویژه آموزشی و معلولیت این کودکان که دریافت رایگان وعده های غذایی مدرسه و کسانی که از خانواده های آسیب پذیر.

Ofsted بازرسی

“نیز وجود دارد که این سوال بسیار مهم از [ملی برنامه درسی آزمون] امتحانات GCSE و A-سطح امتحانات که قرار است در ماه مه و ژوئن” گفتند.

“ما باید به سرعت حرکت می کند به ارائه وضوح و آدرس آشکار اضطراب برای دانش آموزان و خانواده ها و کارکنان در مورد آنچه که ممکن است یا نه ممکن است اتفاق می افتد و آنچه احتمالات در محل برای مقابله با اجتناب ناپذیر اختلال.

“ما همچنین امروز خواسته که روال Ofsted بازرسی و عملکرد مدرسه جداول معلق در این سال اجازه می دهد تا مدارس و کالج ها به تمرکز بر روی ملی ماموریت مقابله با این وضعیت بی سابقه ای.”

این اتحادیه گفت: در این جلسه پربار و آنها انتظار می رود به مذاکره بیشتر با وزیر امور خارجه و مقامات او را در اواخر این هفته.

انگلستان مشاور ارشد علمی Sir Patrick blue palace hotel گفت: در روز دوشنبه در حالی که آن را “ممکن است لازم باشد” برای فکر کردن در مورد تعطیلی مدارس, این باید تنها “در مرحله” از وقوع.

بیش از آخر هفته ملی آموزش و پرورش اتحادیه نوشت به انگلستان مدارس دیده بان Ofsted درخواست آن برای جلوگیری از انجام بازرسی.

در این نامه می گوید: “ما بسیار نگران هستند با توجه به چالش های جدی که Covid-19 شمار برای مدارس که Ofsted است که هنوز هم در حال برنامه ریزی برای انجام بازرسی.

“ما موفق به درک کنند که در نور از تصمیم دولت برای حرکت به ‘تاخیر’ فاز Ofsted خود تجدید نظر تعویق سیاست به تسلیم بازرسی ارائه دهندگان هستند که به ‘تاثیر’.

“ما برای پرسیدن سوال – شما می توانید نام هر مدرسه در انگلستان است که تحت تاثیر Covid -19?”

اما Ofsted می گوید همه درخواست برای به تعویق افتاده بازرسی خواهد شد نگاه “بسیار favourably”.

یک سخنگوی گفت: “گسترش Covid-19 به شمار چالش های جدی به مدارس مهد کودک و اجتماعی ارائه دهندگان مراقبت – نه کم تاثیر بالقوه بر حضور و غیاب و نیروی انسانی.

“با توجه به تصمیم دولت برای حرکت به ‘تاخیر’ فاز ما اصلاح ما تعویق سیاست بنابراین ما در حال حاضر می تواند تسلیم بازرسی از ارائه دهندگان تحت تاثیر قرار.

“ما فعالانه درخواست مدارس و همه انواع دیگر از ارائه دهندگان هستیم اگر آنها می خواهند به درخواست تعویق به دلیل coronavirus و ما خواهد شد نگاه بسیار favourably در تمام این درخواست است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im