Coronavirus: Jet2 پرواز به اسپانیا تبدیل دور در هوا بیش ویروس ترس

هواپیما Jet2 از رفتن به اسپانیا تبدیل شده است که در اطراف در هوا به عنوان شرکت هواپیمایی لغو تمام پروازها به مقصد سرزمین اصلی و جزایر بالئارس و جزایر قناری به دلیل coronavirus.

موارد تایید شده در اسپانیا افزایش یافته است 1500 در 24 ساعت و هزاران نفر از مردم قرار داده شده در مستند.

این کشور تلفات رسیده 120 و آن را برای ورود به یک هفته دو حالت اضطراری.

Jet2 گفت: سلامت و ایمنی از مشتریان خود بود آن شماره یک اولویت است.

این می آید به عنوان یک نوزاد و مادر خود را آزمایش مثبت برای coronavirus در انگلستان است.

با توجه به خورشید, روزنامه, پزشکان در حال تلاش برای تایید و این که آیا این نوزاد که مورد آزمایش قرار گرفت در شمال بیمارستان میدلسکس شد آلوده در هنگام تولد یا قبل از.

نخست وزیر بوریس جانسون در حال حاضر جلسه مقامات در خیابان داونینگ به بحث در مورد این بیماری همه گیر.

بیشتر از 22 مورد جدید تایید شده است در ولز آوردن تایید کل در انگلستان به 820. در مجموع 11 نفر کشته شده اند.

اما دولت گفت: در روز جمعه آن را برآورد تعداد واقعی موارد به حدود 5000 تا 10000.

Jet2 پرواز به مقصد از جمله Alicante, مالاگا و لانزاروته از نه فرودگاه های بریتانیا.

آن گفت: این تصمیم به لغو پروازها در اسپانیایی مقامات دستور, میله, رستوران ها و مغازه ها و فعالیت های به نزدیک است.

آن گفت که ارتباط با مشتریان که در حال حاضر در کشور اسپانیا است.

“ما می دانیم که این محلی اقدامات خواهد تاثیر قابل توجهی بر مشتریان تعطیلات به همین دلیل است که ما گرفته اند این تصمیم” یک سخنگوی شرکت هواپیمایی اضافه شده است.

“این یک حرکت سریع و وضعیت پیچیده است و ما در حال بررسی برنامه های ما به عنوان یک مسئله فوری به طوری که ما می تواند پرواز مشتریان بازگشت به انگلستان است.”

پرواز ردیابی اطلاعات نشان می دهد پنج هواپیما Jet2 سفر به اسپانیا را تبدیل به اطراف و بازگشت به انگلستان است.

دیل دیکسون, 26, از پنتفرکت شد و با توجه به پرواز خود از Alicante به شرق میدلندز فرودگاه در 11:45 به وقت تهران.

او وجود دارد احساس “تورم منفی” در فرودگاه و بدون غذا موجود است.

او به بی بی سی گفت: “آن است که در اینجا به سر می برند. کودکان وجود دارد که فقط دروغ گفتن در اطراف حوصله و کیسه های پراکنده در همه جا. مردم قطعا وحشت.”

سفر شرکت TUI اعلام کرد در وب سایت خود را که تمام تعطیلات به دلیل سفر به اسپانیا بین 14 و 16 مارس لغو شده اند.

روز جمعه بریتیش ایرویز هشدار داد این امر نیاز به زمین پرواز مانند قبل از هرگز ” و اخراج کارکنان در پاسخ به کوروناویروس. و Ryanair گفت: کارکنان آنها ممکن است مجبور به ترک از دوشنبه.

کریستین و له جونز از روچستر انتظار برای پرواز یک هواپیما Jet2 به تنریف در ساعت 14:20 به وقت تهران.

‘به دنبال در چمدان’

کریستین گفت: “ما شنیده نمی, چیزی از Jet2. اما ما متوجه شدیم از اعضای خانواده مرور Facebook است که تمام پروازهای لغو شد به جزایر بالئارس, اسپانیا و جزایر قناری.

“آخرین پیام دریافتی شب گذشته از این شرکت گفت: آنها به دنبال به جلو به دیدن ما. ما به طور کامل آماده و بسته بندی شده و احاطه شده توسط ما چمدان اما ما در حال رفتن در هر نقطه در حال حاضر. من فقط نشسته اینجا به دنبال در چمدان.”

Jet2 اعلام می آید به عنوان منابع دولت گفت: تجمع جرم ممکن است به زودی ممنوع در انگلستان به سهولت فشار بر خدمات اورژانس.

نمرات از رویدادهای ورزشی و فرهنگی عمده در حال حاضر لغو شده و در سراسر کشور در پاسخ به این بیماری همه گیر.

ممنوعیت تجمع جمعی است که در مورد مهار گسترش

زمانی که دولت اعلام کرد که حرکت خود را به “تاخیر” فاز پاسخ به این ویروس مقامات روشن ساخته است ممنوعیت تجمع جرم روی میز بود.

اما آن را در مورد ممانعت از گسترش ویروس. فرد آلوده است به احتمال زیاد به تصویب آن را به کسانی که آنها را در تماس نزدیک با – به عنوان یک قاعده کلی است که مردم در 2m (6.56 ft) از آنها را برای 15 دقیقه یا بیشتر.

بنابراین آیا شما در یک توده جمع آوری بعدی به کسی که در یک میخانه یا سفر در قطار وجود دارد که خطر انتقال است. نیز وجود دارد مقدار زیادی از شواهد نشان می دهد خطر پایین تر است اگر شما در خارج از منزل. اگر شما ممنوعیت تجمع توده مردم فقط جمع در جاهای دیگر مانند میخانه.

به جای منطق حرکت است به کاهش فشار بر روی خدمات اورژانس در حضور. آن را همیشه در نظر داشت که این می تواند انجام شود زمانی که ما شروع به دیدن قابل توجهی افزایش در تعداد موارد – که تصور می شود حداقل چند هفته دور.

اگر دولت عمل می کند هر چه زودتر از آن – در هفته آینده به عنوان به نظر می رسد پیشنهاد – آن را نشانه یک تغییر در رویکرد در حال حاضر. مقامات ممکن است احساس آنها شده اند را در آن منعکس زودتر از برنامه ریزی این تصمیم از لیگ برتر و دیگران را به انصراف از وقایع – و یا این واقعیت کشورهای دیگر گرفته اند مراحل.

اما اگر آنها هنوز در حال کار بر روی یک چهارچوب زمانی دیگر هیچ چیز تغییر کرده است از روز پنج شنبه.

حوادث هنوز هم مجموعه پیش رو شامل بزرگ ملی در آوریل سالگرد 75 VE روز بزرگداشت و چلسی گل نشان می دهد در ماه مه و جشنواره Glastonbury در ماه ژوئن.

این تصور ممنوعیت می تواند شروع به اثر را به عنوان اوایل به عنوان آخر هفته آینده اگر چه دقیق بازه های زمانی مشخص نیست.

در تحولات دیگر:

  • تمام فروشگاه های اپل در خارج از آنچه که در فن آوری های غول پیکر تماس “چین” – که چین ماکائو هنگ کنگ و تایوان – بسته شده اند به مدت دو هفته. غول فن آوری بازگشایی تمام 42 از آن چینی فروشگاه ها در روز جمعه پس از آنها بسته برای یک ماه باعث یک افت در فروش آیفون
  • مردم برنامه ریزی برای بازدید از بستگان سالمند آخر این هفته بوده است خاطر نشان کرد به مراقبت بیشتری پس از دولت جدید منتشر مشاوره – از جمله مراقبت در منزل ارائه دهندگان باید نظر خود را بازدید از سیاست های
  • حزب کارگر و تجارت عمده اتحادیه GMB دعوت دولت به استفاده از تخت خالی در “مخمل خواب دار بیمارستان های خصوصی” برای کاهش فشار بر بیمه خدمات درمانی. این اتحادیه می گوید وجود دارد حدود 8000 تخت در بریتانیا در بیمارستان های خصوصی. سایه وزیر بهداشت Jonathan Ashworth گفت: از آن خواهد بود “کاملا اشتباه” نخست وزیر به استفاده از تمام منابع در دسترس
  • وزیر بهداشت و درمان برای ولز وان Gething دفاع دولت ویلز آخرین اقدامات از جمله لغو غیر فوری جراحی است. “همه گزینه های من هستند و در مورد حفاظت از بهداشت عمومی و ایمنی و تلاش برای کاهش تعداد افرادی که ممکن است در غیر این صورت نمی تواند با ما در پایان این گفت:” رادیو بی بی سی 4 امروز برنامه
  • کلیساهای کاتولیک در حال آماده سازی برای امکان جشن توده ممکن است به “به پایان رسیده است” ، رهبر کاتولیک در انگلستان و ولز گفت:
  • در یک اقدام بی سابقه در 24 ساعت بیشتر از جهان رویدادهای ورزشی مهم بوده است به تعویق افتاده و یا لغو به دلیل همه گیر
  • برخی از وقایع هنوز هم پیش رفتن مانند حمام سالانه نیمه ماراتن. شهر; MP ورا Hobhouse گفت: آن را باید لغو شود اما برگزارکنندگان گفت: “در حال حاضر خیلی دیر به لغو یا به تعویق انداختن این رویداد”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de