Coronavirus: جرمی Corbyn می گوید او ثابت شد که “حق” در هزینه های عمومی


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

جرمی Corbyn می گوید دولت در پاسخ به کروناویروس ثابت می کند او “کاملا مناسب” در مورد هزینه های عمومی در سال 2019 انتخابات عمومی.

کار رهبر به بی بی سی گفت او بوده است “محکوم کرد به عنوان کسی که می خواستم به صرف پول بیشتری از ما احتمالا می تواند استطاعت” اجتماعی برای رفع اشتباهات.

اما او گفت که او تا به حال شده است توجیه توسط هنگفتی دولت هزینه در زمان بحران است.

محافظه کاران در حال حاضر متوجه آنها تا به حال به “سرمایه گذاری در دولت” او اضافه شده است.

در مصاحبه با بی بی سی, سیاسی, ویرایشگر لورا rafael melo آقای Corbyn گفت که این کشور شده بود “آمادگی” برای این بیماری همه گیر کوروناویروس به دلیل “10 سال از ریاضت underfunding خدمات بهداشت ملی و underfunding ما به نفع نظام”است.

  • Corbyn کمان خارج از PMQs مبارزه با نذر

او گفت که دولت بوده است “شوکه” ملی اورژانس خود را به عنوان “غرایز” برای “اقتصاد بازار آزاد و دولت کوچک”.

“آنها در حال حاضر به طور ناگهانی متوجه است که آنها مجبور به صرف پول برای سرمایه گذاری در کشور ما به عنوان همیشه می گفت به عنوان یک حزب و آنها آمده اند در اطراف برای بسیاری از آن موقعیت است.”

“ما نیاز به همه’

آقای Corbyn گفت: دولت تا به حال نیز موفق به تحقق بخشیدن به که چگونه بسیاری از مردم در “ناامن” اشتغال در انگلستان هنگامی که آنها را به خود جلب کرد تا پاسخ خود را به اورژانس.

اما او بر این باور است که این بیماری همه گیر در حال تغییر چشم انداز سیاسی برای همیشه لطفا برای.

“من فکر می کنم جامعه ما و سیاست ما هرگز خواهد بود که دوباره همان دلیل که ما به طور ناگهانی متوجه شدم به عنوان یک جامعه و جامعه ما نیاز همه و همه سهم را.”

آقای Corbyn فقط بیش از یک هفته برای رفتن به کار رهبر, پس از چهار و نیم سال در این کار است.

نتیجه این مسابقه به جای او – بین آقا Keir Starmer ربکا طولانی بیلی و لیزا Nandy – اعلام خواهد شد در روز شنبه 4 مارس.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

آقای Corbyn تصمیم به ایستادگی کردن پس از حزب کارگر شکست سنگین در دسامبر کلی انتخابات که دو سال پس از باریک شکست در انتخابات.

‘اجتماعی متداول’

او گفت: “من همه چیز را من احتمالا می تواند به نفع هر دو انتخابات برای گفتن به مردم این کشور تنها راه جامعه ما می توانند با هم است و اگر ما آماده برای سرمایه گذاری است.

“من محکوم کرد به عنوان کسی که می خواستم به صرف پول بیشتری از ما احتمالا می تواند استطاعت به منظور نوشتن اجتماعی اشتباهات از این کشور است.

“من فکر نمی کنم که آن را تنها سه ماه برای من به اثبات می شود کاملا حق با مقدار پولی که دولت در حال حاضر آماده برای قرار دادن در و مجلس فقط از طریق رای دادند – برای مقابله با کروناویروس بحران است.

“این یک تغییر در سیاست که coronavirus بحران در واقع به معنای در هر کشور در جهان است.

“وجود دارد به طور ناگهانی تحقق است که ما فقط به عنوان سالم به عنوان ایمنی ما همسایه.”

کار مبارزه 2019 انتخابات در یک وعده به افزایش هزینه های بیمه خدمات درمانی و دیگر خدمات عمومی و به راه آهن و آب و برق و پهنای باند به مالکیت عمومی است.

‘بی سابقه سوء استفاده’

آقای Corbyn مقصر این شکست در بخش بیش از Brexit که منجر به رای در کار کنفرانس به توافق جدیدی با اتحادیه اروپا قرار داده و سپس آن را به یکی دیگر از رفراندوم.

که سیاست “معلوم بود که برنده انتخابات” آقای Corbyn گفته لورا rafael melo.

اما او افزود: “من بهترین من به مردم را هم در اصول است که در داخل یا خارج از اتحادیه اروپا, ما نیاز به یک سرمایه گذاری-رهبری اقتصاد ما نیاز به ضد ریاضت.”

پرسید: اگر رهبری او نیز به سرزنش او گفت که او دریافت کرده بود “سطح بی سابقه ای از سوء استفاده از رسانه های جریان اصلی من شخصا” که او گفته بود “در میان”.

تأمل در زمان خود به عنوان رهبر به او گفته بود “افتخار” از کار را “بسیار گسترده عضویت” و که او تا به حال شده است قادر به تغییر این حزب نسبت به “مداخله” سیاست های اقتصادی و مخالفت با ریاضت اقتصادی و همچنین طرح خود را برای سبز “انقلاب صنعتی”.

او “به شدت غمگین” در مورد از دست دادن 2019 انتخابات به طور خاص اما به اعتقاد او این حزب بود و سهم مهمی را در “بحث ملی”.

پرسید: اگر او تا به حال ساخته شده است هر گونه اشتباه به عنوان رهبر او گفت: “البته! من یک انسان است. البته من اشتباهات.”

او گفت که او ساخته شده بود قرار ملاقات را به تیم خود که “کار کردن”.

“شما را به ایمان مردم است که لزوما بازگشت آن را بیش از حد خوب و گاهی شما را قضاوت اشتباه. همه ما انجام دهد.”

پرسید: اگر او تا به حال هر گونه مشاوره برای خود جانشین او گفت: “وقت خود را صرف گوش دادن به مردم در تمام نقاط کشور, سفر به عنوان آنجا که می توانید در سراسر کشور به عنوان من انجام داده اند.”

و او خواست هر کس طول می کشد بیش از کمر به “تشخیص نقاط قوت و خوب در مردم است که می تواند ما را در مورد مناسب و معقول جامعه بهتر در سنت سوسیالیسم و حزب کارگر”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de