Coronavirus: جگوار لندرور در مذاکرات بیش از دولت وام

جگوار لندرور (JLR) است که در مذاکرات با دولت برای تضمین وام از بیش از £1bn پس از یک افت در فروش طول coronavirus بیماری همه گیر.

با توجه به گزارش های خودروساز شده است در بحث هفته در مورد یک بسته حمایتی.

JLR است که متعلق به شرکت تاتا موتورز هند دیده است فروش شیرجه رفتن بیش از 30 درصد در آن در سه ماهه اخیر.

یک سخنگوی گفت JLR در “بحث منظم با دولت در طیف وسیعی از مسائل”.

او افزود: “محتوای خصوصی ما بحث محرمانه باقی خواهند ماند.”

  • چگونه می توان صنعت خودرو امید به بهبود می یابند ؟
  • انگلستان خرید و فروش ماشین شیرجه رفتن به پایین ترین سطح خود از سال 1946

در حالی که اندازه دقیق این وام هنوز مشخص نیست JLR گفت: پیشنهاد شده که این خودروساز است که به دنبال به عنوان مقدار به عنوان £2bn است “نادرست و نظری”.

یک سخنگوی این گروه برای کسب و کار و انرژی و استراتژی صنعتی گفت: “دولت در تماس منظم با اتومبیل بخش تولید به کمک به آنها را از طریق این بحران است.

“ما می دانیم که چالش های پیش روی این صنعت به عنوان یک نتیجه از coronavirus و شرکت هایی می توانند در قرعه کشی پس از بی سابقه بسته از اقدامات از جمله طرح های افزایش سرمایه انعطاف با صورت حساب های مالیاتی و حمایت های مالی برای کارکنان.”

JLR به استفاده از دولت Coronavirus کار حفظ طرح و حدود 18,000 از آن کارگران در بریتانیا باقی می ماند furloughed.

این کاونتری شرکت مبتنی استخدام 38,000 مردم در انگلستان است.

این شرکت واجد شرایط مشترک وزارت خزانه داری بانک انگلستان Covid شرکت تامین مالی تسهیلات با هدف کسب و کارهای بزرگ است که مستلزم آن است که شرکت ها باید “سرمایه گذاری درجه امتیاز”.

این نشان می دهد یک شرکت اعتبار و اینکه آیا آن است که در پایین یا بالا خطر متخلف در بدهی های خود را.

در آن تازه ترین نتایج را برای دوره تا 31 مارس JLR در گفت و گو با £3.6 میلیارد دلار به صورت نقدی و سرمایه گذاری و همچنین به عنوان یک undrawn تسهیلات اعتباری از £1.9 میلیارد دلار رسید.

معلوم نیست چقدر که موقعیت اتحادش را تغییر در این فاصله هفت هفته.

JLR امکانات بسته شده اند پس از پایان ماه مارس, اگر چه در هفته گذشته آن را دوباره راه اندازی برخی از تولید در سلیهولل گیاه و در آن موتور-ساخت سایت در ولورهمپتون.

اعتبار آژانس رتبه بندی Standard & poor’s اخیرا تخمین زده است که JLR را از طریق سوزاندن £1bn به صورت نقدی هر ماه پس از خاموش شدن از امکانات آن و اگر “به شدت کاهش تولید” همچنان بیش از سال مالی آینده.

JLR گفت: خرید و فروش وسایل نقلیه خود را کاهش 30.9% در سه ماه به پایان ماه مارس در مقایسه با همان آخرین دوره سال است. آن گفت: بیماری همه گیر کوروناویروس به حال “قابل توجهی” نهفته فروش.

JLR درخواست برای مالیات دهندگان وام مورد حمایت بود, اولین گزارش اخبار آسمان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de