پاسداران شده اند جدا نزدیکی حیوانات در باغ وحش ها به عنوان جاذبه های داشته اند را در اقدامات برای مراقبت از موجودات خود را در میان coronavirus بحران است.

در حالی که بسیاری از محل های کار را کاهش, کسب و کار, حیوانات هنوز هم نیاز به همان سطح از مراقبت با وجود باغ وحش آکواریوم و سافاری پارک ها بسته به بازدید کنندگان است.

در باغ وحش Twycross در Leicestershire برخی از نگهبانان بوده است ماندن در سایت.

در ضمن در بیرمنگام Sealife کارکنان مرکز بودند ذخیره سازی نمک را در مورد محموله از آب دریا متوقف شد.

هفته پیش در باغ وحش Twycross شروع اجرای اجتماعی فاصله اقدامات برای کارکنان و جوراب زنانه ساقه بلند در خشک تغذیه و ملافه.

اما ناشناخته طول shutdown را برنامه ریزی دشوار است توضیح داد که مدیر اجرایی آن دکتر شارون Redrobe.

“همه ما باید برنامه های احتمالی در مورد برف, که به معنی ما بسته برای یک هفته و ما تا به حال به انجام است که سال قبل از آخرین” او گفت:.

“چند سال پیش ما بسته برای چند هفته برای مواد غذایی و دهان بیماری است.

“اما این توپ بازی کاملا متفاوت ما بسته اما نمی دانم زمانی که آن را به احتمال زیاد ما می توانیم بازگشایی پس از آن دشوار است برای برنامه ریزی, برای, به غیر از صرفه جویی در بسیاری از هزینه های که ممکن است.

از آوریل اگر برخی از کارکنان آن خواهد بود “furloughed” تنها با کلید نگهبانان دامپزشکان و نگهداری خدمه مشغول به کار است.

“سپس ما را به یک نظر در مورد زمانی که آن را بی خطر است برای بازگشایی و یا زمانی که ما بازگشایی آیا مردم خواهد بود مایل یا ترس بیش از حد به بیرون می آیند و یا اگر ما در یک رکود اقتصادی خواهد شد و مردم قادر به پرداخت هزینه برای بیرون آمدن” دکتر Redrobe گفت.

“پیام ما به همه کارکنان ما این است که ما در حال رفتن به یک دوره خواب و ما بیدار پلان بنابراین ما باید قادر به گزاف گویی و توان آماده استقبال از بازدید کنندگان است.”

او همچنین با تمجید از تعهد خود پاسداران که تا کنون به کار ادامه داد در طول این مستند.

و با توجه به باغ وحش سر زندگی علوم ماتیاس لیپتوسکی این تعهد نشان داده شده توسط کارکنان تمدید کرده اند به برخی از نگهبانان زندگی در سایت.

“آنها اقامت مناسب در انتهای سایت دورتر از حیوانات و آنها در حال کار با حیوانات یک شبه اما آنها آماده هستند برای هر احتمال,” او گفت:.

بیرمنگام زندگی در دریا و مرکز متکی تانکر آب آورده تا از سواحل جنوبی به ارائه یک محیط طبیعی آن در آبزی ساکنان.

آن را ذخیره نمک پس از آن می توانید ترکیب خود را در آب دریا اگر کسانی که به زایمان تبدیل غیر ممکن است گفت: متصدی جانی راد.

کارکنان خود را در حال کار چهار روز و چهار روز تغییر الگوهای با تمیز کردن عمیق بین تغییرات مطمئن شوید به اندازه کافی وجود دارد و مردم برای ادامه مراقبت از حیوانات است.

“این کسب و کار به عنوان معمول است اما ما واقعا از دست, دیدن افراد در حال حاضر آن است که عجیب و غریب بودن در ساختمان بدون مهمان” آقای راد گفت.

“تیم بسیار اختصاصی هستند نه نگران بیمار شدن اما آنچه آنها انجام خواهد داد اگر آنها نمی توانند کار کنند.

“کل صنعت را به خود اختصاص داده است حیوانات خود را و مطمئن شوید که همه گرفتن مراقبت از آنها نیاز دارند.”

روز جمعه در باغ وحش چستر استقبال مردم برای دیدن آن حیوانات از طریق غذای زنده در آن در Facebook صفحه.

علامت زائر خود مدیر عامل گفت: “بسیاری از کسب و کار می تواند نوع ‘تعطیل’, کردند کارکنان و mothball در هزینه بسیار کم.

“اگر چه ما می کردند برخی از کارکنان, هزینه های گرمایش و تغذیه حیوانات بزرگ هستند اما ما باید صفر درآمد.”

دادلی مدیر باغ وحش درک گرو گفت: میزان فضا در جاذبه معنای آن را در ابتدا امیدوار به نگه داشتن آن, هوای آزاد, نمایشگاه باز اما آن را به حال شده است به طور کامل.

“تمام پایه توابع نرمال از باغ وحش حمل به عنوان اگر بود باغ وحش باز, اما ما ممکن است نه پاک کردن ویندوز و یا رفت و برگشت جاده ها به عنوان اغلب به عنوان اگر ما تا به حال بازدید کننده,” او گفت:.

مانند بسیاری از باغ وحش ها, دادلی عمل به عنوان یک سازمان خیریه که آقای بیشه گفت: به معنای آن است که محدود در چقدر پول نگه داشتن آن می تواند در ذخایر. آن را راه اندازی کرده است یک صفحه جمع آوری اعانه به سعی کنید به تولید کمک های مالی برای حمایت از کار خود را در حالی که دروازه ها بسته است.

“ما بسیار خوشحالیم که ما بسته با میزان نظرات مثبت از مردم گفت: آنها نگاه به جلو به زمانی که ما باز,” او گفت:.

“امیدوارم که ما می توانیم باز کردن ما می تواند حرکت کند.”

دنبال BBC West Midlands در Facebookدر توییترو ثبت نام برای اخبار محلی به روز رسانی مستقیم به گوشی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de