‘Coronavirus منتقل می شود از طریق تلویزیون’ می گوید: UFC نور سنگین وزن نیکیتا Krylov

UFC نور سنگین وزن نیکیتا Krylov – به رقابت پرداختند که در پشت درهای بسته در UFC برازیلیا ماه گذشته با توجه به Covid-19 همه گیر است گفت: افرادی که به طور مداوم عقده روحی در مورد این ویروس کشنده هستند بیشتر احتمال دارد به قرارداد آن است.

اوکراین و روسیه جنگنده Krylov را شکست داد و خانه مورد علاقه جانی واکر از طریق تصمیم به اتفاق آرا در UFC برازیلیا در مارس 14, یک رویداد برگزار شد بدون طرفداران در میان نگرانی از شیوع کروناویروس ravaging جهان است.

'You're lucky we're on ESPN!' Gilbert Burns knocks out Demian Maia at UFC Brasilia, then calls out Colby Covington (VIDEO)

از آن به بعد وضعیت بدتر شده و باعث UFC به قراضه خود را سه بعدی کارت و دیدن مدتها در انتظار سبک عنوان مرحله نهایی مسابقات بین Khabib Nurmagomedov و تونی فرگوسن, برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 18, همچنین سقوط توسط ایستگاه فرعی.

صحبت RT Krylov مورد تجربه خود را از مبارزه در برازیلیا رویداد.

“من نمی دانم اگر [مبارزه بدون طرفداران] مسائل زیادی” از 28 ساله گفت.

“شاید بدون طرفداران آن را کمی آسان تر وجود دارد بدون سر و صدا شما می توانید شنیدن گوشه ای خود را به وضوح هیچ یک از شما منحرف.

“اما طرفداران هنوز هم شما یک انرژی خاص. شما می توانید مبارزه با اتر راه اما من دوست داشتم که چگونه این مسابقات برگزار شد در برزیل کنار قرار دادن این واقعیت است که وجود دارد یک بیماری همه گیر.”

UFC تحمل انتقاد برای فشار دادن به جلو با این رویداد در برزیل به عنوان حوادث و لیگ در سایر رشته های ورزشی در سراسر جهان تعطیل.

وقتی پرسیده شد که در مورد وضعیت کنونی که در آن او است و بر اساس در Lugansk Krylov اعتراف کرد که مردم نگران بودند.

“من می خواهم به این باور است که همه این ها موقتی است اما این روند [از مرز تعطیلی و محدودیت] است که اتفاق می افتد در همه جا قوی تر قرنطينه از دوشنبه اماکن عمومی بسته شده اند. مردم نگران هستند,” او گفت:.

اما 6ft 3in Krylov گفت که او تا به حال هیچ ترس بیش سلامتی خود را.

“چرا [من باید نگران باشم]? از منطقه خطر است برای افراد مسن و افرادی که ضعف ایمنی.

'Put yourself in my shoes': Khabib 'CANCELS' UFC 249 fight, will not circumvent Covid-19 quarantine measures

“این انگیزه خوبی برای نگه داشتن خود را در شکل خوب غذا خوردن و فعالیت فیزیکی خود را حفظ.

“جدای از آن هر روز مردم مرگ در اعداد بزرگ است. یک آجر می افتد بر سر هر کسی.

“همین دلیل است که من نمی بینم هر نقطه در بسته بندی خود را در اسکاتچ [نوار] و دست زدن به افراد دیگر. من که نمی کنند.”

Krylov همچنین ادعا کرد که تاکید بیش از حد بر قرارداد virus – از جمله با تماشای تلویزیون می تواند عامل دیگری در تشدید بحران که دیده می شود بیش از 1 میلیون نفر در سراسر جهان آلوده و باعث بیش از 53,000 مرگ و میر.

“من در تلاش برای فکر می کنم در مورد آن. من فکر می کنم تا حد زیادی coronavirus منتقل می شود از طریق تلویزیون. افرادی که به طور مداوم در مورد آن فکر می کنم در بزرگترین خطر آلوده شدن” او گفت:.

با توجه به مشارکت خود در برزیل Krylov در حال حاضر شمارش خود را به عنوان میان اخیرا فعال جنگجویان UFC پس از این سازمان مجبور شد به قراضه سه وقایع پس از آن.

نور سنگین وزن – که دارای یک 27-7 pro MMA ضبط و 2-2 در UFC – گفت: مبارزان است که از دست رفته با توجه به cancelations باید در خط اول مبارزه با زمانی که وجهی عمل می گرداند.

“از آنجا که از coronavirus بسیاری از مبارزان از دست داده اند و این شانس را به رقابت که به معنی وجود خواهد داشت خطوط [مبارز] برای آینده را نشان می دهد. من فکر می کنم که کسانی که مبارزان [که دیدم حملات لغو شد] باید با توجه به فرصتی برای بازگشت به هشت ضلعی اول,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im