کالج, کشتی کج مربی بازی کردن تهدید از coronavirus برچسب های جهانی و همه گیر “overhyped” او به عنوان رهبری تیم خود را در تعطیلات آخر هفته ملی قهرمانی.

جسی کاسترو مربی آزادی دانشگاه کشتی کج تیم اصرار منجر تیم خود را به دانشگاهی ملی کشتی, انجمن ملی قهرمانی بیش از آخر هفته گذشته در آلن.

این NCWA عمل خارج از نظارت NCAA است که به حالت تعلیق در تمامی رویدادهای ورزشی و مسابقات از جمله جهان معروف مارس جنون مسابقات بسکتبال به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

همچنین در rt.com COVID19 & نقدی: پیامدهای مالی coronovirus همه گیر در ورزش

با وجود خروج از 11 مدارس از مسابقات رقابت رفت جلوتر به عنوان برنامه ریزی شده که بیش از 600 ورزشکار از 84 کالج ها در زمان به تشک به رقابت در مسابقات قهرمانی ملی.

یکی از این تیم ها به رهبری کاسترو که عنوان جهانی در پاسخ به COVID-19 در مصاحبه با اخبار صبح دالاس.

“از یک منظر درون من فکر می کنم آن را overhyped? بله, من انجام,” او گفت:.

“شما می دانید صحبت کردن امتیاز. ما در برخورد با این نوع از مسائل قبل از. ما هوشیار و ما با استفاده از حس مشترک اما من حاضر به زندگی در ترس است. I’m not gonna do that.”

همچنین در rt.com Coronavirus قلبی: سازمان دیده بان به عنوان یک مربی تناسب اندام دارای پشت بام keep-fit جلسه برای جدا ساکنان در سویل (تصویری)

مقامات دولت محلی توصیه کرده بود به تعویق افتادن این مسابقات اما رقابت را مدیر اجرایی جیم حکومت نظامی اصرار داشت این مسابقات اقدام به برنامه ریزی گفتن اخبار صبح دالاس که او احساس “بسیاری از این رانده است ترس” و “ما در حال رفتن به کار در ایمان و نه از ترس.”

با توجه به انتشار این تشک استفاده می شود برای رقابت بودند مقادیر فقط سه بار در طول دوره از هر روز و با وجود قوانین حاکی از ورزشکاران ثبت دما بیش از 100.4 درجه خواهد بود رد صلاحیت مقامات تایید کرد که هیچ ورزشکاران درجه حرارت گرفته شده در این مراسم است.

تنها تفاوت قابل توجه در رسیدگی شد و در اقدامات داوران بودند که مجاز به بالا بردن دست برنده بعد از هر بازی.

همچنین در rt.com مبارزه با یک نبرد از دست دادن: UFC را معاندت در صورت coronavirus است که هر دو بیهوده و خطرناک

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de