Coronavirus: زندانیان می تواند آزاد شود به سهولت ویروس فشار در زندان

دولت با توجه به انتشار برخی از مجرمین از زندان در انگلستان و ولز برای کاهش فشارهای ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

معاون وزیر دادگستری رابرت Buckland گفت: این ویروس به شمار یک “حاد” خطر در زندانها هستند که بسیاری از آنها به سر می برند.

از 3500 کارکنان زندان – حدود 10 درصد از نیروی کار بودند در محل کار در روز سه شنبه به این دلیل که آنها بد یا خود جدا کمیته ای از نمایندگان مجلس گفته شد.

آقای Buckland گفت: آزاد کردن برخی از زندانیان می تواند کمک به “کاهش” فشار.

این معاون وزیر دادگستری گفت: عوام کمیته عدالت او “مشتاق” را به استفاده از انتشار در گواهینامه موقت – که در آن زندانیان اجازه دهید برای مدت کوتاه و پس از یک ارزیابی ریسک.

آقای Buckland گفت که او به دنبال “دقت” در مورد اینکه آیا یا نه 50 باردار زندانیان می تواند منتشر شود.

او همچنین نشان داد برخی از 9,000 زندانیان که در بازداشتگاه در انتظار محاکمه را می توان منتقل شده به قید وثیقه خوابگاهها اگر آن را امن برای انجام این کار.

آقای Buckland گفت: زندان خدمات باید “تعادل حفاظت از زندگی با نیاز به حفاظت از مردم” اما آزاد کردن زندانیان اولیه می تواند کمک به “کاهش برخی از فشارهای” این ویروس در سیستم.

با این حال او اشاره کرد که انتشار بیشتر زندانیان خواهد بود یک “چالش” به صورت مشروط و کارکنان.

سازمان عفو بین الملل در بریتانیا سر از سیاست و دولت در امور Allan Hogarth گفت: سالمندان زندانیان و کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی باید “فورا” در نظر گرفته شود برای انتشار “اگر آنها نمی تهدیدی برای خود و یا جامعه”.

آقای Buckland ظاهر قبل از این کمیته در آمد که در تمام بازدیدکننده داشته است به زندان لغو شد, به عنوان بخشی از اقدامات برای جلوگیری از گسترش ویروس.

خارج کنندگان در فعالیت های گروهی و آموزش و پرورش کلاس تمام شده است ممنوع و زندانی شده اند محدود به سلول های خود را برای 23 ساعت در روز است.

وزارت دادگستری (عدلیه) گفت: 55 زندانها در سراسر انگلستان و ولز خواهد بود با توجه 900 گوشی اجازه می دهد تا زندانیان را به ماندن در تماس با اعضای خانواده در طول بان.

تلفن نمی خواهد که دسترسی به اینترنت و تنها می تواند دست به ریسک-ارزیابی زندانیان به طور موقت از وزارت عدلیه گفت.

زندان در حال برگزاری بیشتر زندانیان از آنها باید

عدالت کمیته همچنین شنیده ها از جو Farrar, مدیر اجرایی زندان و مشروط و خدمات که گفت: 13 زندانیان تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

این موارد تایید شده بودند و نه زندان اگر چه زندان بیشتر مشکوک به حال موارد است.

با توجه به آخرین وزارت بهداشت آمار و ارقام وجود دارد در حال حاضر بیش از 8000 تایید موارد coronavirus در انگلستان – هر چند تعداد واقعی موارد احتمال دارد به مراتب بالاتر است. برخی از 422 از این بیماران فوت کرده اند.

آقای Buckland گفت بیشتر تست های ویروس مورد نیاز در زندانها و بیشتر تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) مورد نیاز بود برای کارکنان.

حدود 50000 ماسک محافظ تحویل داده شده اند برای کارکنان به استفاده و ممنوعیت آوردن دست sanitiser به زندانها برداشته شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im