Coronavirus عفونت های بالای 3 میلیون مورد در سراسر جهان – دانشگاه جانز هاپکینز

جهانی coronavirus تعداد فقط رسید گذشته سه میلیون با توجه به تازگی منتشر شده آمار توسط دانشگاه جانز هاپکینز. آمریکا با نزدیک به یک سوم از تمام Covid-19 عفونت هنوز باقی مانده است سخت ترین-آمار کشور است.

تعداد ثبت نام موارد Covid-19 در سراسر جهان می ایستد در 3,002,303 از جمعه, مارس 27 با توجه به پایگاه داده نگهداری شده توسط Baltimore, مریلند مستقر در دانشگاه. جهانی مرگ و میر افزایش یافته است بیش از 208,100.

نزدیک به یک سوم از کسانی که تایید coronavirus موارد در ایالات متحده به تنهایی همراه با بیش از یک چهارم از کل مرگ و میر در 54,938.

همچنین در rt.com حتی شما نمی توانید دفاع از آن!’ Piers Morgan انتقاد شدید محافظه کار سی ان ان دانشمند بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن را ‘خطرناک’ Covid-19 ضد عفونی کننده نظرات

این است که هر دو مورد بیشتر و بیشتر مرگ و میر از ایتالیا و اسپانیا دو کشور اروپایی بودند که سخت ترین ضربه شیوع ماه گذشته – ترکیب شده است. ایتالیا ثبت کرده است 199,414 موارد و 26,644 مرگ و میر به تاریخ در حالی که اسپانیا آمار 229,422 موارد و 23,521 مرگ و میر.

چین که در آن ویروس برای اولین بار ثبت نام در نوامبر سال 2019 است گزارش رسمی تنها 83,912 مجموع موارد و 4,637 مرگ و میر.

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد یک بیماری همه گیر در تاریخ 11 مارس بیش رمان شیوع کروناویروس. پس از آن بیش از نیمی از بشریت قرار داده شده است به نوعی از مستند به منظور مبارزه با گسترش پاتوژن.

همچنین در rt.com “آن را یک فاجعه ملی’: BoJo به سخره گرفتند پس از بازگشت پس از این ادعا بسیاری از آنها به دنبال در انگلستان ‘موفقیت ظاهری در Covid-19

رسما به نام “سندرم حاد تنفسی-coronavirus-2′(SARS-CoV-2) ویروس اعتقاد بر این است به مراتب بیشتر مسری از عادی آنفلوانزا است. در آن شدید ترین شکل آن می تواند باعث پنومونی و تر است به احتمال زیاد منجر به مرگ در میان افراد مسن و کسانی که از قبل موجود شرایط پزشکی.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net