داخلی سالن های ورزشی و استخرهای شنا و امکانات ورزشی در انگلستان شروع به بازگشایی در آخرین کاستن از coronavirus مستند.

اما بخش اوقات فراغت هشدار داده آن را هنوز مبارزه به دلیل تاثیر مالی از این بیماری همه گیر.

حداقل یک سوم از امکانات عمومی در حال انتظار باقی می ماند بسته است.

ورزشگاه باید دنبال سخت بهداشت و اجتماعی فاصله اقدامات مانند محدود کردن تعداد زیادی از مردم با استفاده از تسهیلات و فاصله از تجهیزات.

تسهیلات نیز باید کاهش اندازه کلاس و اطمینان از تهویه کافی با توجه به دولتی راهنمایی های صادر شده در اوایل این ماه.

شنا انگلستان منتشر کرده است جداگانه راهنمایی برای اپراتورها در مورد نحوه بازگشایی استخرهای سرپوشیده از جمله اجرای یک راه ورود و خروج از سیستم.

  • چگونه داخل ورزشگاه و استخر رفتن برای باز کردن ؟
  • ‘من نمی توانم صبر به پشت در چمباتمه زدن رک’

داخل ورزشگاه در ایرلند شمالی افتتاح شد در اوایل این ماه, اما آنها باقی می ماند بسته در اسکاتلند و ولز است.

در همین حال وزیر بهداشت مت Hancock تایید کرده است ورزشگاه و امکانات ورزشی را نمی بازگشایی در لوتن یا Blackburn with Darwen با توجه به افزایش coronavirus موارد در آن مناطق.

هوای سالن های ورزشی و استخرهای شده اند باز در انگلستان پس از 4 ماه ژوئیه به دلیل وجود خطر کمتر ابتلا به کروناویروس در هوای تازه.


تجزیه و تحلیل

توسط کتی Austin, BBC News کسب و کار خبرنگار

مردم را دوباره به سالن های ورزشی و استخر و اوقات فراغت مراکز? پس از صرف زمان و پول تهیه امکانات خود را, که سوال در ذهن کسانی که در اجرای سالن.

اعتماد به نفس بسیار مهم است – چگونه امن مردم احساس می کنند و چه مقدار از آنها در حال آماده به صرف در یک زمان از عدم اطمینان اقتصادی.

مانند دیگر صنایع تناسب اندام, کسب و کار گرفته اند ضربه مالی. یک گزارش از تجارت بدن UKActive گفت: عضویت لغو شد نرخ 15 – 23 ٪ با توجه به تاثیر این بیماری همه گیر.

برخی از تناسب اندام حرفه ای باید سازگار با معرفی کلاس های آنلاین و آموزش شخصی که ثابت کرده اند که محبوب است.

اما UKActive می گوید: اگر چه امروز یک نقطه عطف مهم در این بخش این است که “هنوز از جنگل”.

آن را می گوید حمایت هنوز هم مورد نیاز باشد با هزینه های چنین به عنوان back-مورخ اجاره بها در ماه های آینده و برخی امکانات و خدمات بسته باقی خواهد ماند با توجه به ادامه فشارهای مالی و محدودیت.


با وجود آرامش قوانین و صنایع و بدن هشدار داده اند بسیاری از امکانات می تواند مجبور به بستن میان همه گیر.

جامعه اوقات فراغت انگلستان, اعضای انجمن که دارای تخصص در نمایندگی خیریه اوقات فراغت و فرهنگ اعتماد در سراسر انگلستان و اسکاتلند و ولز تخمین می زند که 48 درصد از تمام امکانات تفریحی در صورت بسته شدن معنی به عنوان بسیاری از 1,300 می تواند ناپدید می شوند در پایان سال همراه با بیش از 58,000 شغل.

این سازمان گفت: حدود یک سوم نمی خواهد بود قادر به بازگشایی در روز شنبه با توجه به افزایش هزینه های ناشی از درآمد از دست رفته در طول مستند و با توجه به عامل در کاهش ظرفیت.

“دلیل اصلی زنده ماندن مالی چرا که همانطور که با تمام خیابان ها بالا و خدمات – درآمد صفر پس از پایان ماه مارس” علامت Tweedie مدیر اجرایی جامعه اوقات فراغت بریتانیا گفت.

  • پانوراما: لغو مستند در سلفرد
  • من ممکن است شما را از بین ببرد: پیشگامانه درام ساخت عناوین در مستند

شوراهای منطقه’ شبکه (DCN) نیز هشدار از “آینده نامشخص” در مواجهه با سالن های ورزشی و اوقات فراغت مراکز اشاره به این که این بخش است که انتظار می رود به از دست دادن حدود £305m این سال است.

این DCN که نشان دهنده 187 شوراهای منطقه ای در انگلستان است که ارائه خدمات تفریحی, است تماس در خزانه به ارائه یک بسته نجات برای صرفه جویی در اوقات فراغت مراکز از سقوط.

اوقات فراغت و مراکز سرپوشیده ورزشگاه همراه با استخر شنا و دیگر ورزش های داخل سالن و امکانات بسته شده اند پس از 21 مارس به عنوان بخشی از اقدامات برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی