کروناویروس در ولز: بارها و رستوران ها بازگشایی داخل خانه


مردم صحبت از هیجان و اضطراب در مورد معاشرت دوباره به عنوان مستند قوانین بیشتر آرام در ولز در روز دوشنبه.

گروه تا به 30 نفر هم اکنون می توانید ملاقات در خارج از منزل و بسیاری از کودکان قادر خواهد بود به بازی با دوستان خود را برای اولین بار از مستند آغاز شد.

بارها و کافه ها و رستوران ها نیز قادر خواهد بود برای خدمت به مردم در داخل خانه.

اولین وزیر علامت Drakeford گفت: او می خواست به مردم اجازه می دهد برای لذت بردن از معاشرت “در حالی که آنها می توانند”.

او گفت: کروناویروس جدید محدودیت در شمال غرب انگلستان به او داده بود “توقف فکر” قبل از اعلام تغییرات به زندگی روزمره در ولز.

یکنوع بازی شبیه لوتو سالن بیلیارد و بولینگ alleys نیز بازگشایی در روز دوشنبه.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

در حالی که مردم باید قادر به لذت بردن از یک پاینت و یک وعده غذایی در خارج از 13 جولای بسیاری از بارها باز خواهد شد برای اولین بار در روز دوشنبه پس از شروع مستند.

با برخی از نداشتن یک باغ آبجو و کمتری از مردم قادر به خدمت با توجه به اجتماعی فاصله اقدامات بسیاری – از جمله عمده زنجیره ای مانند مغز و Wetherspoons – بسته باقی مانده بود.

  • ترس بارها ‘را به سینه’ به دلیل دو متری قانون
  • چگونه بارها نگه داشتن مشتریان امن است ؟

اگر میخانه های محلی خود را بازگشایی می کند روز دوشنبه در یک سفر وجود دارد بسیار متفاوت خواهد بود با استفاده از جداول دور از هم تعداد محدودی مجاز در داخل در یک بار با استفاده از بسیاری از برنامه های کاربردی به سفارش نوشیدنی.

‘گروه قادر به دیدار دوباره’

در شروع مستند آن را غیر قانونی برای افرادی که از خارج از خانواده به ملاقات.

اما از آنجا که قوانین کاسته شد در ماه ژوئن نفر از دو خانواده در یک زمان شده اند قادر به پاسخگویی به خارج.

در حال حاضر گروه تا 30 از خانواده ها قادر به پاسخگویی به خارج به عنوان طولانی به عنوان آنها نگه داشتن دو متر از هم جدا معنای بسیاری از خانواده های بزرگ و گروه های دوستی خواهد بود قادر به معاشرت در یک بار.

کودکان زیر سن 11 نمی خواهد که به لحاظ اجتماعی-فاصله از سایر کودکان و بزرگسالان پس از Mr Drakeford گفت: آنها در حال حاضر معاف از, اجتماعی, فاصله, قوانین, آنها تا به حال نرخ پایین تر از انتقال.

‘آنها بوده است و بالا رفتن از دیوار’

قبل از مستند ناتاشا از نیوپورت رفت و با فرزندان او اغلب روزها رفتن به کلاس های تاریخ بازی و یا مصرف آنها را به مهد کودک.

او گفت: در طول هفته اول مستند آن را به حال شده است یک “شوک” و فرزندان او سن یک تا سه, شد به دنبال به جلو به دیدن دوستان دوباره.

“اگر کسی محافظ من نمی دیدار آنها با فرزندان من به عنوان من می توانم تضمین آنها را به نگه داشتن یک فاصله امن” او گفت:.

“برای هر کس دیگری من نمی بینم موضوع را با از نشست دوشنبه و سه خوش آمدید قوانین جدید اجازه می دهد کودکان به معاشرت.”

ناتاشا که می آموزد فرانسوی و اسپانیایی به کودکان در کاردیف و نیوپورت گفت که او امیدوار به از سرگیری برخی کوچک, هوای آزاد کلاس به زودی به طوری که پدر و مادر و کودکان می تواند ملاقات و یادگیری چهره به چهره.

“من فکر می کنم این واقعا مهم است که پدر و مادر و کودکان قادر به معاشرت در فرد به گروه و برخی از مرتب کردن بر اساس نرمال,” او گفت:.

‘آن را بیش از حد به زودی’

دانشجو, پرستار Charlotte از کاردیف گفت که او مطمئن بود که رفتن به دیدار گروه از دوستان با یک سال قدیمی پسر سباستین بود: “درست نشده است”.

در حالی که مادر شده است دیدن خانواده در باغ او گفت: نه قادر به دیدن دوستان تا به حال شده است “کاملا ایزوله”.

“من می دانم که آنها در حال بدست گرفتن اجتماعی فاصله دور برای کودکان, اما نه برای بزرگسالان, بنابراین آن را بسیار دشوار است برای بزرگسالان به ماندن از هم جدا در حالی که کودکان در کنار یکدیگر در حال اجرا به دور” او گفت:.

“I can’t take my eyes off او برای یک ثانیه و اگر او اجرا می شود در جایی دیگر پس از آن من ممکن است در تماس با یکی دیگر از بزرگسالان و آن اجتناب ناپذیر است.

“من فکر می کنم به آن نیاز دارد یک زن و شوهر هفته بیشتر من فکر می کنم بارها با بازگشایی ما نیاز به ببینید که چگونه است که اثرات اعداد ما نمی دانیم که چه اتفاقی خواهد افتاد.”

‘میخانه شده است کاملا دیوانه’

میخانه صاحبخانه هیلی لوئیس’ دختر, به تازگی به پایان رسید و تلاش در لباس عروسی خود را زمانی که مستند اعلام شد در ماه مارس.

ساعت بعد عروسی لغو شد و او میخانه بسته شد تا اطلاع ثانوی.

مادر بزرگ تصمیم به استفاده از پول نقد ذخیره شده برای عروسی, برای نوسازی و او میخانه باغ آبجو و را مشغول نگه دارید.

خانم لوئیس گفت: وقتی او باز باغ آبجو در Wern مسافرخانه در Plasmarl سوانسی در 13 جولای, مردم صف از 09:30 BST در زیر باران به در کنید.

او گفت: آن را به حال شده است “کاملا دیوانه” هر روز و او می خواهم به نوبه خود مردم را به دلیل اجتماعی-دورى قوانین.

“ما به انجام همه چیز ممکن است برای مردم احساس امنیت و هنوز هم خوب است,” او گفت:.

خانم لوئیس گفت که او نگران بود در مورد بازگشایی داخل خانه اما با موانع اجتماعی-فاصله جداول و تعداد محدود در داخل خانه او تا به حال انجام همه چیز را او می تواند.

“این بسیار دشوار است اما مردم خیلی خوشحالم که به بیرون بروید چرا که آنها در گیر شده است در حدود چهار ماه در حال حاضر و آنها فقط خوشحالم که برای دیدن دوستان و چت,” او گفت:.

“هنگامی که ما می تواند آواز خواندن با هم دوباره؟’

برای سال در حال حاضر اعضای گروه کر و گروهها در سراسر ولز شده است تمرین آنلاین از طریق زوم تماس.

اما در حالی که گروه تا 30 می توانید ملاقات از دوشنبه, رسمی هیچ راهنمایی در مورد اینکه آیا گروه های موسیقی باید با هم به تمرین دوباره.

نگرانی وجود دارد که با توجه به راه این ویروس فکر به گسترش خوانندگان و نوازندگان از جمله کسانی که در گروههای برنجی می تواند در معرض خطر.

اعضای پنرته مبتنی بر صدا گروه کر زنان باید آواز هم برای سال و مدیر موسیقی تریسی Gummow گفت: نه قادر به جسمی بخوان با هم شده بود قلب شکستن.

“ما شده اند با هم برای مدت طولانی آن را تقریبا به عنوان بد نیست که قادر به دیدن خانواده خود را برای کسانی که لازم نیست کودکان و نوجوانان در اطراف” او گفت:.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

Ms Gummow گفت: دولت ویلز نیاز به موضوع “هدایت روشن” به جامعه موسیقی گروه برای برخی از مردم رفتن به گروه کر یا گروه عمل تنها زمانی که آنها را دیدم دیگر مردم است.

“این ولز” سنت قرار است ما را به یک ملت از ترانه و ما قادر به آواز خواندن. چگونه می تواند ما نمی تواند آن را انجام? چرا این ویروس نگه داشتن ما از آواز?” او گفت:.

The Cory گروه برنج رتبه شماره یک در جهان در حال حاضر در حال آماده سازی برای مسابقات قهرمانی آنلاین, اما گفت که آنها تا به حال هیچ برنامه ای برای از سرگیری چهره به چهره تمرینات و در انتظار بودند برای راهنمایی.

دولت ویلز گفت: در حالی که وجود دارد هیچ چیز غیر قانونی در مورد مردم آواز خواندن و یا نواختن آلات از آن را توصیه نمی کند به دلیل آن بالا بودن ریسک فعالیت است.

  • بوریس جانسون به تعویق انداختن کاهش مستند در انگلستان
  • حفاظت سفارشات در نظر گرفته شده پس از ساحل brawls

آقای Drakeford از مردم خواست تا همچنان به رعایت اجتماعی-دورى قوانین هنگام رفتن به میخانه و نشست در گروه.

“اگر ما را متوقف در حال حاضر وجود دارد یک خطر واقعی خواهیم دید جدید شیوع کروناویروس و ما ممکن است برای معکوس کردن برخی از این محدودیت به کنترل خود را گسترش دوباره,” او گفت:.

“ما مواجه با احتمال ظهور مجدد این ویروس بیش از پاییز و زمستان – این را نمی خواهد بیش از کریسمس.

“همه ما در حال انجام یک مسئولیت به خاطر ولز امن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de