کروناویروس در ولز: سیل-آمار خانواده های مبارزه با ویروس

نفر سمت چپ در آشوب های اخیر سیل می گویند آنها در حال حاضر در تلاش برای مقابله با کروناویروس بحران است.

طوفان Ciara دنیس و خورخه باعث سیل ویرانگر در ماه فوریه باعث حداقل £150 متر از آسیب در سراسر ولز.

بسیاری از تحت تاثیر قرار در حال حاضر به صورت مستند در اقامت موقت برخی از آنها خوابیده روی مبل در حالی که دیگران گفت: آنها احساس “فراموش شده”.

یک شورا که ساکنان به شدت ضربه گفت: آن انجام “همه از آن می تواند”.

رهنددا Cynon Taff شده است در میان برخی از مناطق آمار بدترین سیل در ولز با بیش از 1000 خانه را تحت تاثیر قرار.

چه آن را مانند برخورد با سیل سپس coronavirus?

لورن به جلو کسب و کار کوچک دوستان گروه بازی در Taff خوب بود مستغرق توسط سیلاب در ماه فوریه است.

26 ساله و مادر آلیسون در حال حاضر حمایت از کلید کارگران با ارائه مراقبت از کودکان در یک سایت موقت.

“این دیوانه در حال حاضر تنها پس از این سیل گفت:” Ms رو به جلو است.

“ما در اقامت موقت در حال حاضر آماده برای سایت های دیگر ساخته شود – اما ما نمی دانیم که چه اتفاقی خواهد افتاد که در حال حاضر.

“ما نمی دانیم که اگر ما در حال آمدن و یا رفتن.

“ما به دنبال پس از کلید کارگران کودکان – برخی از والدین پرستاران. ما در حال تلاش برای بازگشت به پدر و مادر که واقعا به ما کمک کرد از طریق ویرانگر وضعیت ما از طریق رفت و با سیل.”

اما کسب و کار است که نه تنها نگرانی coronavirus همچنان به گسترش – آخرین آمار روز جمعه نشان می دهد وجود داشته 34 مرگ و میر در ولز و 921 مورد تأیید وجود اینکه به احتمال زیاد بسیاری از موارد.

“پسر من 18 ماه و او با ذات الریه. وجود دارد هرگز هر چک, اما آن را همیشه در پشت ذهن من,” او گفت:.

کارولین جونز 56 در مسکن اجاره ای در کاردیف پس از فرار هنگامی که آب ریخت و به او Nantgarw خانه در رهنددا Cynon Taff.

“این بسیار سخت بود در یک خانه فقط با یک تلویزیون. آن را کاملا افسرده. من می خواهم به در خانه خود من و من از دست من پیر همسایه است. جامعه فوق العاده بود به ما,” او گفت:.

“من می دانم که یکی از همسایه شده است خواب کسی مبل تا به حال.”

Vikki Davies, 33, از Pentre است که مراقبت از پدر و مادر و سه فرزند.

‘همه چیز حل و فصل نشده ،

او همچنین حمایت از خواهر او که بود آب گرفتگی و کمک به افراد مسن زندگی در Lewis خیابان بود که به شدت تحت تاثیر جاری شدن سیل.

“چیزهایی که هنوز حل و فصل نشده از سیل. مادر من در انزوا. پدر من در انزوا. خواهر من نوع قفل خودش دور.

“من در تلاش برای انجام آنچه من می توانم برای همه. من پنج یا شش همسایه من در تلاش برای کمک به, در حالی که تلاش برای مراقبت از خود من سه فرزند در همان زمان.”

Vikki راه اندازی کلاس درس در میز ناهار خوری در خانه.

“فرزندان من است افسانه. دو نفر از آنها رو به معلولیت یکی بود به طور خودکار خود جدا شده و به اتاق خواب. او نمی خواهد آمد و دیگر فقط در برخورد با آن بهترین او می تواند.”

Vikki می گوید مردم باید ضربه سخت شده. آنها سرازیر شدند دو بار در یک ماده از روز و بسیاری از کسانی که آسیب دیده بودند و نه بیمه.

در حال حاضر آنها در حال برخورد با کروناویروس.

“من فکر می کنم مردم فقط تلاش باید به یک حس شوخ طبعی که در آن آنها می توانند… ارسال همه چیز در Facebook آنها در تماس با همه به طور منظم مردم در حال تماشای هر یک از دیگر.”

رهنددا Cynon Taf شورای اسلامی گفت: آن را به حال شده است “واقعا استثنایی و به چالش کشیدن چند هفته” برای ساکنان و آن را تا به حال گرفته شده از یک قایق از اقدامات برای کمک به در پی جاری شدن سیل.

این شامل یک پوند 1.8 m بسته امداد برای کسب و کار و ساکنان کمک های مالی اضافی چهار هفته مردم وعده های غذایی برای کودکان و همچنین شورای بزرگترین تا کنون مواد غذایی کمک های مالی تجدید نظر در میان دیگر اقدامات.

“این شورا در ادامه به انجام همه از آن می توانید حتی در این شرایط بی سابقه ای برای حمایت از ما ساکنان و کسب و کار جامعه” سخنگوی گفت.

ویلز که دولت نیز گرفته است تعدادی از مراحل را برای کمک به قربانیان سیل گفت: آن را می دانستند جدید stay-در-خانه coronavirus ارشاد خواهد بود “دشوار است برای برخی از افرادی که آب گرفتگی شدند و با رعایت”.

“ما می خواهیم هر کس در این شرایط به تماس خود را محلی بلافاصله پس از هر گونه حمایت لازم و یا جایگزین ترتیبات می تواند در جای خود قرار داده,” سخنگوی اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de