کروناویروس در اسکاتلند: Nicola Sturgeon به پرده مستند, کاهش, ‘نقشه مسیر’

اسکاتلند و وزیر اول که به پرده جزئیات از چهار فاز “نقشه مسیر” به سمت کاستن از کشور مستند محدودیت.

نیکولا ماهیان خاویاری گفت: در اوایل این هفته که او امیدوار است اولین مرحله از این فرایند آغاز خواهد شد در 28 مه.

پیشرفت مورد بررسی قرار خواهد گرفت و هر سه هفته با بیشتر مراحل معرفی شده اگر از آن است که تصور می شود امن برای انجام این کار.

اما اولین وزیر نفت با تاکید بر این خواهد بود “بسیار فرایند تدریجی” برای اطمینان از این ویروس همچنان به سرکوب.

او گفت: در فاز اولیه خواهد مردم را از خانواده ها اجازه ملاقات خارج از منزل.

بیشتر فعالیت های در فضای باز می تواند اجازه داده می شود از قبیل گلف و ماهیگیری و رفتن به نشستن در پارک و در حالی که باغ و مراکز بازیافت امکانات ممکن است باز و برخی از منزل کار می تواند شروع دوباره.

Ms ماهیان خاویاری نیز به احتمال زیاد به دادن اطلاعات بیشتر در مورد در هنگام مدارس ممکن است بازگشایی – اگر چه انتظار می رود که بسیاری از کشور دانش آموزان را از کلاس درس تا شروع ترم جدید در ماه اوت است.

برخی از این کاهش اقدامات معرفی شدند در انگلستان در هفته گذشته, اما خانم ماهیان خاویاری گفت: در آن زمان این امر می تواند امن برای اسکاتلند به دنبال همان جدول زمانی.

این تا حد زیادی به دلیل به اصطلاح R -, شماره اساسا نرخ که در آن ویروس در حال گسترش است – بوده و بالاتر در اسکاتلند از در برخی از نقاط دیگر انگلستان است.

با این حال تعداد افرادی که در حال مرگ هستند با کروناویروس در اسکاتلند بوده و در حال سقوط در هفته های اخیر عنوان شده است که تعدادی از بیماران نیاز به درمان در بیمارستان و مراقبت های ویژه.

این به اولین وزیر و مشاوران اعتماد به نفس بیشتری که هر گونه آرامش مستند که معرفی شد در سراسر انگلستان در 23 مارس نمی خواهد منجر به یک تجدید حیات در ویروس.

او را به طرح دولت او قصد دارد تا در بیانیه ای به پارلمان اسکاتلند در حدود 12:30 در روز پنج شنبه.

صحبت های پیش رو اعلام کرد و گفت: “در حال مشاوره در ماندن در خانه به جز برای اهداف ضروری باقی می ماند همان.

“اما ما امیدواریم که به زودی آماده می شود برای شروع کاهش مستند محدودیت و امروز نقشه مسیر را چگونه ما می توانید انجام دهید که.

“در تمام مراحل در این فرآیند ما باید گوش به نظرات مردم و سازمان ها در اسکاتلند و هدایت شده است با آخرین دستاوردهای علمی مشاوره – و این رویکرد را ادامه خواهد داد رفتن به جلو است.”

اولین وزیر افزود: “این یک فرایند تدریجی که ما نظارت بر نحوه تغییر رفتار بر ميزان عفونت و ما تنها قادر خواهد بود به حرکت به سوی کاهش بیشتر محدودیت اگر ما همچنان به همکاری با یکدیگر برای سرکوب ویروس.”

جدید مرگ و میر در هر روز

Ms ماهیان خاویاری توصیف کرده است تغییرات پیشنهادی است که می تواند در معرفی روز 28 آوریل به عنوان “برخی از مراحل بتن در سفر بازگشت به حالت عادی”.

اما او تاکید کرد که این ویروس نمی خواهد دور رفته اند که نقطه پس از آن “نمی تواند نرمال به عنوان ما آن را می دانستند, اما از آن خواهد شد یک سفر به یک تعادل بهتر نسبت به امروز داریم”.

آمار و ارقام منتشر شده در روز چهارشنبه نشان داد که در مجموع 332 مرگ و میر مربوط به کروناویروس ثبت نام کرده بودند در اسکاتلند بین 11 و 17 مارس.

این بود که 83 کمتر از هفته گذشته آورده و تعداد کل مرگ و میر به 3,546 از کشور ثبت اولین مورد تایید شده در 1 آوریل.

مراقبت از خانه شده حسابداری برای بیش از نیمی از تمام coronavirus مرگ و میر در هفته های اخیر – اگر چه تعدادی از ساکنان در حال مرگ کاهش بوده است.

  • چگونه خواهد اسکاتلند ویروس ردیابی سیستم کار می کند ؟

دولت اسکاتلند نیز گفت: آن را 2,000 کارگران آماده به اعزام در coronavirus تست و ردیابی طرح 1 ژوئن.

برخی از خواهد بود موجود خدمات سلامت کارکنان در حالی که دیگران خواهد شد بازگشت بیمه خدمات درمانی کارگران با گروه سوم اینکه استخدام از طریق یک کمپین تبلیغاتی.

آزمون از ویژگی های سیستم های درگیر در استراتژی است که در کوهستانی نی لبک و Lanarkshire سلامت مدیره مناطق.

یک طرح مشابه را اجرا خواهد کرد در انگلستان – اگر چه این طرح برای اسکاتلند را شامل نمی شود استفاده از نرم افزار سرنشین, بیمه خدمات درمانی در انگلستان است که در حال حاضر راه اندازی شده است در جزیره موجود زنده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de