کروناویروس در اسکاتلند: ‘عمیق ترین رکود اقتصادی در حافظه زندگی’ هشدار کارشناسان

اقتصادی پیش بینی آن را باور خواهد بود حداقل 18 ماه قبل از اسکاتلند باعث می شود تا خروجی را از دست داده با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر.

فریزر از Allander موسسه گفت: این کشور در حال حاضر در آن عمیق ترین رکود اقتصادی در حافظه زندگی.

یک گزارش از این اتاق فکر گفت: در خوش بینانه ترین سناریو این خواهد بود که پایان 2021 قبل از بهبود اقتصاد.

در بدترین حالت می تواند تا سال 2024 قبل از “طبیعی” رسیده است.

ارزش خروجی از اسکاتلند اقتصاد در آوریل کاهش یافت 18.9% پس از شروع مستند در ماه مارس است.

تولید نفت و گاز و مهمان نوازی در میان بدترین آمار مناطق اما در فریزر از Allander گزارش پیش بینی وجود خواهد داشت چند حوزه از اقتصاد خواهد شد که صدمه ندیده زمانی که اقتصاد به رشد است.

در این گزارش گفت: “در اسکاتلند اقتصاد است که در حال حاضر در آن عمیق ترین رکود اقتصادی در حافظه زندگی” و هشدار داده بازیابی می تواند چهار سال اگر دیگری وجود دارد سنبله از موارد مستند و دقیق اقدامات تا به حال به تحمیل دوباره.

حتی با فرض کاهش محدودیت می رود “هموار” پژوهشی بدن گفت: اقتصاد نمی خواهد به بازگشت به سطح قبل از بحران تا اواخر سال 2021 یا اوایل سال 2022.

با بیش از 750,000 مردم در اسکاتلند یا furloughed یا حمایت از طریق دولت بریتانیا طرح خود اشتغالی به فکر ترس ممکن است “قایق از افزونگی و تعطیلی کسب و کار” رخ خواهد داد که این کمک به شروع به کوچک برگشت.

موسسه اقتصادی تفسیر گفت: اولویت فوری برای بسیاری از کسب و کار است که به سادگی زنده ماندن است.

پروفسور گریم روی مدیر این موسسه گفت: “تا کنون به عنوان یک نتیجه از اصلی دولت حمایت از طرح های که قرار داده شده است در محل تاثیر کامل اثرات بحران شده اند ضعیف.

“متاسفانه, آن است که تنها در حال حاضر هنگامی که ما شروع به تغییر رشد اقتصادی که بحران خواهد رسید خانه با یک قایق از افزونگی و تعطیلی کسب و کار به احتمال زیاد در تابستان.”

آخرین آمار اقتصادی در حال حاضر نشان داده شده است تاثیر این بیماری همه گیر در اقتصاد است.

تعداد اسکاتلندی در دریافت اعتبار جهانی افزایش یافت و به بیش از 440,000 در مه – بیش از دو برابر مجموع 185,000 ثبت شده در همان ماه در سال گذشته است.

علاوه بر اسکاتلند بیکاری افزایش یافت 30,000 به 127,000 بین ماه های فوریه و مارس به عنوان مستند آمار بازار کار ،

‘اسکار در امور مالی’

استیو ویلیامز ارشد شریک برای اسکاتلند در حسابداری شرکت Deloitte گفت: “Covid-19 ارائه شده کسب و کار خود را با مهم ترین و غیر قابل پیش بینی چالش ها در دهه گذشته با رسیدن به اقتصادی و اجتماعی پیامدهای مستند تغییر زندگی به عنوان ما آن را می دانم.

“برای اکثر سازمان ها و مصرف کنندگان این مستند غیر ضروری بخش هایی از اقتصاد جهانی را ترک کرده است یک زخم در امور مالی با کسب و کار و برخی از افراد به احتمال زیاد به ظهور با ترکیبی از بدهی بالاتر و ضعیف تر ذخایر مالی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de