مگنوس کارلسن از قهرمان شطرنج جهان است که مبارزه در برابر خاموش کردن ورزش در سراسر جهان مجبور Coronavirus با برگزاری خود را $250,000 سوپر-مسابقات در برابر استاد بزرگ هفت تن از نزدیک ترین رقبای آنلاین.

این “شطرنج از خانه” مسابقات برنامه ریزی شده از مارس 18 آوریل 3 خواهد بود که معتبرترین رویداد شطرنج برگزار می شود از راه دور با بازیکنان که بیش از یک تخصصی شطرنج سرور از خانه های خود در سراسر جهان است.

مگنوس کارلسن دعوتی به پخش زنده با تفسیر در Chess24.com پلت فرم است که اعلام کرد تنها چند روز پس از فیده جهانی فدراسیون شطرنج, متوقف, بیش-از-هیئت شطرنج جهان نامزدها مسابقات در نیمه راه از طریق. بازیکنان بودند ناگهان داده شده تنها چند ساعت به ترک روسیه در شهر یکاترینبورگ برای فعال کردن بازیکنان برای بازگشت به کشورهای خود در سفر قریب الوقوع بان کی مون.

همچنین در rt.com بین المللی فدراسیون شطرنج نامزدهای مسابقات 2020 متوقف نیمه راه میان بیماری همه گیر کوروناویروس

کارلسن را رویداد جدید – ویژگی بزرگترین-تا کنون صندوق جایزه برای یک شطرنج آنلاین مسابقات – خواهد او را ببیند گرفتن هفت تن از نزدیک ترین رقبا در سریع زمان بازی کنترل از جمله چند تن از نامزدهای بازیکنان در حال حاضر در خانه گیر کرده.

بازی برگزار خواهد شد از صفحه اصلی ارتباط با اینترنت میتینگ با دوربین های دیجیتال و جاسوسی-نرم افزار مشاهده هر بازیکن و کامپیوتر خود را به اطمینان حاصل شود بازی منصفانه است.

Chess24 گفت: پاسخ به کارلسن را دعوت بسیار مثبت بوده است, تا کنون, و آنها انتظار برای اعلام یک طبقه بالا خط به بالا در روز. در میان کسانی که نخبگان استادان نوک بودن به چالش کارلسن جهان شماره 2 Fabiano Caruana از ایالات متحده, No. 3 دینگ Liren از چین و شرکت رهبران داوطلبان به تعویق افتاد مسابقات, Ian Nepomniatchi روسیه و Maxime Vachier-Lagrave فرانسه.

به جای بازی به مدت چند ساعت به نامزدهای کارلسن فرمت را ببینید بازیکنان هر مسابقه 4 سریع-بازی بازی هر روز در برابر همین حریف با 15 دقیقه در ساعت به علاوه یک افزایش 10 ثانیه به ازای هر حرکت. پس از یک دور مقدماتی-رابین مسابقه چهار بازیکن برتر به مرحله نهایی این رقابت ها است. برنده مسابقات خواهد شد و برنده یک جایزه برای اولین بار از $70,000.

همچنین در rt.com ‘Nepo-leonic’ اورتور: Vachier-Lagrave له Nepomniatchi فرانسه دفاع می پیوندد او را به عنوان شرکت پیشرو در جهان شطرنج نامزدها

مگنوس کارلسن گفت: سریع گام جدید آنلاین قالب را هیجان انگیز سریع-بازی شطرنج اقدام به مخاطبان گسترده تر در زمانی که جهان نیاز به رقابتی سرگرمی.

کارلسن گفت: “شطرنج منحصر به فرد در جهان ورزش به عنوان حرکت هستند که آیا بازی بر روی یک تخته چوبی یا صفحه نمایش کامپیوتر.”

در نظر توزیع شده, پیش از راه اندازی این مسابقات نروژی استاد بزرگ افزود: “این یک لحظه تاریخی برای شطرنج و داده است که آن را ممکن است برای ادامه حرفه ای بازی در یک محیط آنلاین ما نه تنها از این فرصت اما مسئولیت به بازیکنان و طرفداران در سراسر جهان که نیاز به یک حواس پرتی و زمانی که دیگر هیچ, زنده, ورزش های رقابتی در حال بازی است.”

پوشش در Chess24 خواهد شد از ویژگی های آنلاین متخصص تفسیر و پست-تحلیل بازی توسط خود بازیکنان – دادن بینندگان در سراسر جهان فرصتی برای شنیدن بازیکنان افکار خود را در رقابت. تفسیر این مراسم پخش خواهد شد نه در زبان های مختلف – ساخت آن را واقعا یک رویداد جهانی است.

کارلسن آنلاین مسابقات را پر از خمیازه کشیدن شکاف در شطرنج, تقویم است که دیده می شود همه مهم بیش از هیئت مدیره شطرنج حوادث لغو برای سال آمده است, از جمله به تعویق افتاد المپیاد شطرنج در حال حاضر دیگر پیش رفتن در مسکو در این تابستان.

قهرمانی جهان مسابقه خود در اصل برنامه ریزی شده به محل در دبی نمایشگاه در ماه دسامبر سال 2020 ممکن است در حال حاضر نیز به تعویق افتاد اگر این نمایشگاه است که با تاخیر و یا لغو شود.

Twice-daily health checks and no spectators allowed: World Chess Candidates grabs online audience as sports hit by coronavirus

Chess24 است و اصرار دارد که این بازی ها خواهد بود از نزدیک تحت نظارت آنلاین توسط یک تیم متخصص از ضد تقلب متخصصان و داوران و بازی خواهد شد تجزیه و تحلیل قدرتمند شطرنج-بازی کامپیوتر (به مراتب قوی تر از هر بازیکن و انسان) به شناسایی اگر هر بازیکن گرفتن کمک از خارج از یک کامپیوتر شناخته شده در شطرنج محافل به عنوان یک “موتور.”

مسابقات این مقیاس آنلاین شده است هرگز قبل از انجام داده و می تواند انقلابی در ورزش است. این مسابقات حتی برنامه را به شطرنج طرفداران فرصتی برای کارلسن و دیگر بازیکنان به صورت آنلاین بازی چالش.

بیش از 70 میلیون نفر در سراسر جهان بازی شطرنج آنلاین و علاقه در این بازی به فلک کشیده با مردم ماندن در خانه در هفته های اخیر با آنلاین بازی سیستم عامل مانند Chess24.com, Chess.com و lichess.org گزارش میلیونها نفر بیشتر بازیکنان از رفتن آنلاین در هفته های اخیر و دهها هزار نفر از اعضای جدید در حال گزارش شده در هر روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی