Coronavirus: “من در خارج از بیمارستان اما من به یاد داشته باشید به نفس

تنفس شاید طبیعی ترین رفلکس. است که به یاد داشته باشید برای نفس کشیدن ؟

ریا لاخانی می کند. در بهبود در منزل در شمال غرب لندن پس از یک مورد شدید از Covid-19 فروش اجرایی است که یادگیری چیزی است که بسیاری از ما هرگز فکر دوم را به.

“از آن استفاده می شود مانند یک عمل طبیعی است اما در حال حاضر من به یاد داشته باشید که چگونه به دم و بازدم” او می گوید.

در خود به انزوا او هنوز هم نمی تواند او را در آغوش بگیرید و یا دیدن پدر و مادر و خواهر و برادر. و او هنوز هم از خواب بیدار در شب و تلاش برای نفس کشیدن.

ریا شروع به نشان دادن علائم Covid-19 در حالی که در بیمارستان که در آن او پذیرفته شده بود برای یک عملیات. هفت سال پیش بود, او مبتلا به یک بیماری نادر است که باعث می شود در بلع دشوار است و به این معناست که او اغلب regurgitates جامدات. عمل جراحی طراحی شده است برای کمک به او در مدیریت این oesophageal بیماری به نام آشالازی.

اما او تاکید می کند شرایط او تا به حال ساخته شده است به خصوص مراقب باشید در مورد مراقبت از سلامت خود را.

ورود او به بیمارستان قرار بود روال. اما در حالی که دوره نقاهت وجود دارد که او شروع به مبارزه با او تنفس. او پس از آن توسعه متوسط.

در حالی که همه امیدوار بودند این فقط یک اثر جانبی از عمل جراحی, Covid سواب آزمون گرفته شد و به عنوان یک احتیاط. ریا شد بی قرار و شروع به یادداشت برداری بر روی تلفن خود را مستند به تجربه خود در Facebook.

“اتاق من بود در حال حاضر با محاصره و بقیه بخش تخلیه,” او نوشت. “من تعطیل کل بخش?! من از دست خانواده ام بسیار. با Covid-19 آزمون بسیار محدود من احساس شرمندگی من بود که با توجه به گرد و خاک به سرعت هنگامی که دیگران وجود دارد که به احتمال زیاد به آن را داشته باشد. من مطمئن بود که من روشن بود. من به دنبال همه دستورالعمل.”

آن فایده ای نداشت. ریا ویروس تست مثبت بود.

به عنوان وضعیت او رو به وخامت گذاشته و او نیاز به اکسیژن بیشتری به او منتقل شد به یکی از لندن عمده Covid-19 درمان مراکز.

ریا به خاطر نگران به نظر می رسد در چهره پزشکان تماشای او در طول دو مشکل روز و یک شب به عنوان بدن او به شدت سعی در مبارزه با این بیماری است. او می گوید آنچه او را از طریق رفت در آن زمان ناشدنی را تغییر داد.

“همه چیز از بد به بدتر – در نظر گرفتن یک نفس شد به عنوان سخت به عنوان بالا رفتن از کوه” او نوشت: در Facebook. “من می بینم بیشتر و بیشتر نگران به نظر می رسد در چهره بسیاری از قهرمانان درمان من است. بیشتر و بیشتر پزشکان به دنبال زمزمه به یکدیگر – مشاهدات انجام شده در هر دقیقه و مورد بررسی قرار پیوسته است. ترسناک قطعیت دلسردکننده بسیاری از احساسات بسیاری از افکار در سر من پرسش من ترسیده بود برای شنیدن پاسخ به.”

“من تقریبا درگذشت,” او می گوید: صحبت از خانه به بی بی سی. “من تقریبا نمی آیند وجود دارد. وجود دارد یک نقطه هنگامی که من در واقع شروع به نوشتن دشوار پیام به خانواده من است. من تقریبا مرده در حال حاضر من زنده است. چگونه می تواند به زندگی بازگشت به حالت عادی پس از آن؟”

ریا روشن نیست که آیا او توسعه پنومونی اما می گوید حتی در حال حاضر از تخت ریکاوری در خانه هارو او می تواند بشنود “crackling صدا” در ریه ها او را”.

خود را بازیابی کند بوده است. در بیمارستان او به سختی می تواند حرکت در ابتدا و داده شد مورفين در بالای اکسیژن به دلیل درد. او می گوید: آن را سخت به صحبت.

“گرفتن یک جمله بود مانند در حال اجرا یک مسابقه دو ماراتون.”

اما در میان آن همه وجود دارد یک نگاه اجمالی از امید. او توسعه باند با 96-سال-پیر زن ناشنوا به نام Iris در همسایه تخت. آنها شروع به نگاه کردن به هر یک از دیگر با وجود تفاوت سن.

“من نیاز او تا آنجا که او نیاز من,” او اضافه می کند.

و او در بر داشت امیدوارم که در اعمال محبت از کارکنان پزشکی – “قهرمانان واقعی” در کلمات او.

“آن را کوچک برنده و چیزهایی مانند پرستاران مطمئن شوید Iris حال یک منبع ثابت از چای داغ و یک اب زیر کاه اضافی تکه از کیک که به من لبخند.”

در خانه او به حفظ فاصله از شوهرش و همچنان به محاصره توسط سرفه متناسب با.

اما او رها است که او قادر به مبارزه با ویروس و به خصوص با توجه به چگونه بسیاری از مردم فوت کرده اند.

“وجود دارد یک نقطه در این سفر که من نمی دانم اگر من می دیدن نور روز دوباره. هیچ چیز خاص و حتی اگر من همیشه شناخته شده ام چقدر دوست دارم خانواده من در آن لحظات من یاد گرفتم که من چقدر به آنها نیاز دارید. من نمی تواند توضیح دهد لحظه ای که در سمت چپ این بیمارستان من هرگز چیزی را برای اعطا شده است.”


آیا شما تا به حال coronavirus یا کسی را می شناسید که قرارداد virus به اشتراک گذاشتن تجارب خود را از طریق ایمیل [email protected].

لطفا یک شماره تماس اگر شما مایل به صحبت می کنند به یک روزنامه نگار. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید در راه های زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im