Coronavirus: “من در مستند با من-خواهر از دست رفته’

“این مستند شده است کاملا فوق العاده پوشش نقره ای برای ما است. این به ما فرصتی برای جبران زمان از دست رفته.”

سو Bremner و همسرش دیوید از Shropshire, هستند رشته در نیوزیلند به دلیل coronoavirus بیماری همه گیر.

اما آن را به سو فرصتی برای رسیدن به او را می دانم طولانی از دست رفته خواهر مارگارت Hannay – که او نمی دانند وجود بیش از 40 سال است.

مارگارت 71 داده شد تا برای تصویب در دو هفته توسط مادر او که تا به حال کوتاه در رابطه با شکایت پدر در سال 1948. آن را تنها در سال گذشته که خواهر ملاقات برای اولین بار پس از مارگارت – که زندگی در اوکلند – در ارتباط با شکایت در انگلستان است.

سو 65 و شوهر او رفت و برای دیدن خواهرش دوباره به عنوان بخشی از دو ماه سفر در سراسر نیوزیلند و استرالیا در 5 مارس.

اما دو هفته بعد به کشور رفت و به مستند و آنها نمی تواند به بازگشت به انگلستان است. بنابراین شکایت شده است قادر به صرف برخی از زمان اضافی با مارگارت و شوهرش جان.

“ما شده است داشتن یک زمان فوق العاده در اینجا می گوید:” سو زندگی می کند که در لودلو. “ما شده است صرف مقدار زیادی از زمان با هم شراب نوشیدن و پخت و پز و داشتن سرگرم کننده است.”

“ما نمی کشته یکدیگر هنوز” مارگارت می خندد. “این فوق العاده است. آن را واقعا سخت به عنوان شما احتمالا می دانید برای به اشتراک گذاشتن با کسی. اما ما به نظر می رسد برای مدیریت همه چیز کار می کند.”

سو متوجه او تا به حال یک خواهر بزرگتر در سال 2000 هنگامی که پدر او به او گفت که او می خواهم تا به حال یک کودک با یک زن دیگر قبل از او می خواهم او را ملاقات مادر.

“پدرم از من پرسید که آیا من سعی کنید برای پیدا کردن مارگارت چرا که او می خواست او را به می دانم که وجود دارد هرگز یک روز رفته گذشته هنگامی که او تا به حال در مورد فکر کودک است که به تصویب رسیده بود.

“او بسیار پشیمان است که کسی آورده شده است به جهان و او آنها را نمی دانم و او می خواست برای عذرخواهی برای آن است.”

سو به جزئیات به طور کلی ثبت احوال – که دارای سوابق تولد و مرگ و میر و جستجو در رسانه های اجتماعی و اصل و نسب وب سایت.

او گفت که او نمی خواهد بود قادر به پیدا کردن هر گونه اطلاعات در مورد خواهر خود را مگر اینکه مارگارت در تماس گفت او می خواست می شود در بر داشت.

مارگارت که نقل مکان کرد به نیوزیلند 45 سال پیش همیشه می دانستم که او به تصویب رسید اما واقعا نمی هر گونه تمایل به پیگیری کردن تولد او پدر و مادر است. اما در سال گذشته او به او گفت که دختر او شروع به تعجب که آیا او تا به حال هر خواهر و برادر.

او سپس در تماس با کلی اداره ثبت و ظرف مدت دو هفته آنها به او می گویند او یک خواهر به او شکایت تماس با جزئیات.

“من آنجا نشسته در رختخواب با من اول صبح فنجان چای با جان خروپف در کنار من و من باز این ایمیل و گفتم اوه من یک خواهر می گوید:” مارگارت.

“هنگامی که او از خواب بیدار شد متوجه شد من نشسته در رختخواب با من فنجان چای گریه. زمانی که من به او گفت که او خوشحال بود که او دارای دو برادر بزرگتر است. من همیشه می خواستم به برادران و خواهران اما من هرگز.”

سو می گوید آن را “شگفت انگیز” وقتی که او یک ایمیل از مارگارت معرفی خودش – اما متاسفانه پدر خود مرده بود قبل از آنها بودند پیوست.

“دریافت که ایمیل شد مانند برنده شدن در استخر. من دوست داشتم به من گفته اند پدر و اما من فقط نوع احساس او را در درون من و او می دانست که آن اتفاق می افتد.”

مارگارت و سو نیز دو برادر – لارنس و جان کانل – و هر چهار خواهر و برادر ملاقات کرد تا برای اولین بار در بریتانیا در سال گذشته است.

“این یک فرصت بزرگ برای همه ناگهانی دیدار با خانواده ببینید که چگونه همه ما رو در می گوید:” مارگارت. “پس ما شناخته شده هر یک از دیگر ما در بر داشت بسیاری از شباهت های آن را غیر طبیعی.”

سو و مارگارت می گویند که آنها هر دو ضعیف مانند قهوه و آنها را از رنج می برند “لرزان زانو”.

سو و شوهرش در حال حاضر دو پرواز بازگشت به بریتانیا لغو شد – اما در حال رزرو پرواز به بازگشت به خانه در روز شنبه.

در حال حاضر وجود دارد تنها یکی coronavirus مربوط به مرگ در نیوزیلند و دختر خود را – که یک پزشک – حتی توصیه می شود آنها را به ماندن وجود دارد.

“او می گوید: بماند که در آن شما آن را بسیار امن در نیوزیلند. اما ما باید کودکان در انگلستان و نوه. این یک تصمیم گیری سخت. قلب خود را کشیده به عقب می آیند. ما نیاز به عقب بر گردیم واقعا اما ما با داشتن یک زمان فوق العاده است.”

خواهران برنامه ریزی شده بود برای دیدار دوباره در انگلستان بعد از این سال — اما آنها قرار داده ایم این سفر در خود نگه دارد تا سال 2021 در حال حاضر.

“من در حال حاضر شروع به برنامه ریزی که من رو به بازی این اقامت می گوید:” شکایت. “من به فکر رزرو لودلو قلعه و گرفتن تمام خانواده با هم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de