یک آزمایش برای دیدن اینکه آیا دو داروهای ضد مالاریا می تواند به جلوگیری از Covid-19 آغاز شده است در برایتون و آکسفورد.

کلروکين, هیدروکسی کلروکین و یا دارونما داده خواهد شد و به بیش از 40 ، 000 کارکنان بهداشتی درمانی از اروپا و آفریقا و آسیا و آمریکای جنوبی است.

تمام شرکت کنندگان در کارکنان که در تماس با Covid-19 بيمار.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد انتقاد قرار گرفت در این هفته پس از او گفت که او تا به حال شده است مصرف هیدروکسی کلروکین با وجود هشدارهای آن ممکن است نا امن.

  • چه مالاریا قرص مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفتن ؟
  • درمان دارویی برای coronavirus شروع بریتانیا محاکمه

اولین انگلستان شرکت کنندگان در جهانی محاکمه می شوند ثبت نام در روز پنج شنبه در برایتون و ساسکس در بيمارستانهای دانشگاه و بیمارستان جان رادکلیف در آکسفورد.

آنها داده خواهد شد یا هیدروکسی کلروکین و یا دارونما به مدت سه ماه. در سایت ها در آسیا و شرکت کنندگان داده خواهد شد و کلروکين و یا دارونما.

این برای اولین بار از یک برنامه ریزی 25 UK سایت با نتایج انتظار می رود تا پایان سال است.

دادگاه باز است به هر کسی ارائه مراقبت های مستقیم به کروناویروس بیماران در انگلستان به عنوان طولانی به عنوان آنها تشخیص داده شده اند و با Covid-19.

آن را تست اینکه آیا مواد مخدر می تواند به جلوگیری از بهداشت و درمان کارگران در معرض ویروس از انقباض آن است.

مفید یا مضر’

یک مطالعه رهبران پروفسور نیکلاس سفید در دانشگاه آکسفورد گفت: “ما واقعا نمی دانیم که اگر کلروکين یا هیدروکسی کلروکین مفید هستند یا مضر برابر Covid-19.”

اما او گفت: یک کارآزمایی تصادفی کنترل شده مانند این یکی که در آن نه شرکت کنندگان و نه محققان می دانند که داده شده است این دارو یا دارونما بود بهترین راه برای پیدا کردن است.

“به طور گسترده ای در دسترس و امن و موثر واکسن ممکن است یک راه طولانی خاموش” گفت: پروفسور مارتین Llewelyn از برایتون و ساسکس دانشکده پزشکی است که منجر به مطالعه است.

“اگر مواد مخدر به عنوان به خوبی تحمل به کلروکين و هیدروکسی کلروکین می تواند به کاهش شانس ابتلا به Covid-19, این امر می تواند فوق العاده با ارزش است.”

این داروها می تواند به کاهش تب و التهاب استفاده می شود و به عنوان یک پیشگیری و درمان مالاریا.

هیدروکسی کلروکین تنظیم پاسخ ایمنی بدن است و نیز مورد استفاده در درمان آرتریت روماتوئید و لوپوس یک بیماری التهابی ناشی از بیش از حد فعال سیستم ایمنی بدن است.

لوپوس موسسات خیریه در بریتانیا و ایالات متحده را مطرح کرد که تقاضا برای مواد مخدر در ارتباط با coronavirus را تهدید می عرضه برای بیمارانی که در حال حاضر تکیه بر آن.

این دارو به دست آورد توجه رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد آن ممکن است مفید باشد و این هفته گفت: او مصرف هیدروکسی کلروکین برای دفع coronavirus.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

سازمان غذا و داروی آمریکا هشدار داد در برابر استفاده از دارو خارج از بیمارستان که در آن سازمان اعطا کرده است به طور موقت مجوز برای استفاده از آن در برخی از موارد یا بالینی.

در حالی که دانشگاه آکسفورد دادگاه در حال وقوع است در کنترل محیط بالینی سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است که برخی از افراد با خود-درمانی را به خطر انداخته و باعث خود آسیب جدی.

آن را هنوز نشان داده شده است به امن و موثر در پیشگیری و یا درمان coronavirus و می تواند خطرناک قلب آریتمی.

دادگاه همچنین شامل محققان از انگلستان و تایلند و ویتنام و لائوس و کامبوج و ایتالیا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de