Coronavirus: چگونه بریتانیا خواب است تحت مستند

یک نظرسنجی نشان می دهد بیش از نیمی از جمعیت بریتانیا تلاش کرده است با خواب در طول مستند.

مشکلات خواب بودند و بیشتر در افرادی شایع مواجهه با مشکلات مالی در حالی که در پنج گزارش داشتن رویاهای واضح تر از حد معمول.

و برخی از مردم و به ویژه جوان برای خواب بیشتر از حد معمول اما بدون احساس استراحت.

مطالعه انجام شده توسط شرکت تحقیقات بازار ایپسوس موری و کالج کینگ لندن است.

این یافته ها بر اساس آنلاین مصاحبه در اواخر ماه مه با 2,254 ساکنان بریتانیا در 16-75 رده سنی است.

محققان گفت: کمبود خواب ممکن است خود را مجبور به دست کشیدن بر روی اثرات آن بر مردم ظرفیت انعطاف پذیر شود در طول همه گیر و نشانه هایی وجود دارد از مخربی بر خاص گروه: زنان و افراد جوان و کسانی که در مواجهه با مشکلات مالی.

“همانطور که با بسیاری درباره Covid-19 بحران مؤثر است مردم بسیار متفاوت بسته به شرایط خود و که شامل اساسی ترین جنبه های زندگی مانند خواب” گفت: پروفسور بابی دافی از کالج کینگ لندن است.

او گفت: نزدیک به دو سوم از گزارش برخی از تاثیر منفی بر خواب خود را نشان میدهد چقدر نگران کننده این بیماری همه گیر و مستند اقدامات بوده است.

خواب آشفته است که اغلب ناشی از استرس و می تواند خود را به افزایش سطح استرس ایجاد یک چرخه است که دشوار است برای شکستن, اضافه,,,, Dr ایوانا Rosenzweig از کینگز کالج.

اما یک چهارم از شرکت کنندگان گزارش داده اند که خواب بیشتر و احساس بهتر برای آن گفت: مشخص است که “به عنوان یک جامعه ما به سادگی نمی تواند این شانس را به خواب تا آنجا که ما نیاز داریم و این که این بیماری همه گیر است که اجازه می دهد برخی از ما به کشف اهمیت خواب”.

تحقیقات قبلی نشان داده است که برای بسیاری از مردم مستند منجر به اختلال خواب و بی خوابی و رویاهای رنگی.

کارشناسان پیشنهاد کرده اند نگه داشتن به یک روال مصرف نمی چرت و تلاش برای دریافت برخی از ورزش خارج است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de