Coronavirus: چگونه کارگران جنسی امن نگه دارید در طول همه گیر?

یک موسسه خیریه تغییر کرده است راه آن کار می کند به نگه داشتن کارگران جنسی در خانه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

امن تر ولز شده است در حال اجرا StreetLife پروژه از سال 2005 با هدف کمک به زن به دام افتاده در فحشا.

مدیر اجرایی برنی بون-تامسون گفت: “ما به رسمیت شناخته شده است که ضروری توسعه کار ما نباید به توقف ناگهانی آمده به دلیل Covid-19 اما تا به حال به حرکت به صورت مجازی است.”

کاردیف-بر اساس خیریه دیده است 69% افزایش در ارتباط با زنان است.

امن تر ولز گفت: معرفی مستند اقدامات چپ مشتریان در مواجهه با این انتخاب دشوار خود فاصله با هیچ درآمد یا ادامه برای انجام کار جنسی در یک خطر برای خود و دیگران ایمنی.

Ms بون-تامسون گفت: “این یک دلخراش انتخاب برای زنان را به آن را ضروری است که این زنان حمایت آنها نیاز به ماندن در خانه.”

در چهار هفته اول مستند امن تر ولز تحویل 60 به صورت جداگانه وعده های غذایی آماده و 10 تلفن های همراه با بیشتر 13 در سفارش.

این موسسه خیریه گفت: این حیاتی برای اطمینان از زنان می تواند دسترسی به پشتیبانی و اطلاعات و همچنین کمک به زنان به دانستن “آنها به تنهایی نیست حتی اگر ما ممکن است از لحاظ فیزیکی نزدیک است.”

در آن چند دقیقه, آنها هنوز هم می تواند به شما ویروس’

معشوقه Pearll مستقر در جنوب ولز شده است و انجام این نوع کار برای یک سال. آن است که تنها منبع درآمد.

او در حال حاضر ارائه خدمات خود را آنلاین تنها اما گفت که مردان هنوز هم فشار او را به او را ملاقات در فرد است.

“آنها هنوز هم بپرسید اگر من انجام دیدار با یو پی اس و وقتی که من می گویند” نه “آنها فقط می گویند:” لطفا آن را تنها چند دقیقه. اما در آن چند دقیقه, آنها هنوز هم می تواند به شما ویروس.”

او انجام یک طلسم به نام سلطه مالی است که شامل ملاقات با مردان برای پول و گاهی اوقات انجام فیزیکی عمل می کند. او گفت: با توجه به هفته, او می تواند در مورد دیدار با دو مرد یک روز.

  • آفلاین کارگران جنسی مجبور به شروع دوباره آنلاین
  • کارگران جنسی باید دسترسی به صندوق حمایت’

اما در این مستند او اصرار زنان دیگر در موقعیت خود را به دیدار با مشتریان برای این نوع از خدمات است.

“متوقف شود. لطفا فقط نگاه کنید بعد خود را, شما نمی دانید که چگونه به پاک کردن آنها شما فقط آنها را نمی دانم. فقط مراقب باشید. لطفا.”

او در حال حاضر با استفاده از سیستم عامل های آنلاین از جمله یک سایت که در آن کاربران می توانند فروش صریح, عکس ها و ویدئوها.

در بیانیه ای در وب سایت آن گفت: تا به حال شاهد یک افزایش بزرگ در مردم با استفاده از این پلت فرم در طول مستند.

“ما استقبال بیش از 140,000 سازندگان محتوا در طول ماه های فوریه و مارس سال 2020 است. این است که بیش از پنج برابر این مقدار نسبت به مدت مشابه در سال 2019.”

یکی کاردیف آژانس اسکورت کرده است که به طور موقت بسته شده, گفت:, آن را هنوز دریافت روزانه سوالات جدید از مشتریان آینده نگر.

آن گفت: “اقلیت های حرفه ای تمام وقت اسکورت هنوز در حال کار به طور مستقل در کاردیف”.

آن افزود: “من می توانم به شما اطمینان دهم که بسیاری از این اسکورت نمی خواهد متوقف کردن کار در طول بیماری همه گیر به عنوان بدون درآمد از اسکورت کار آنها به سادگی قادر به زنده ماندن یعنی مواد غذایی, اسکناس, اجاره و غیره.”

  • در حال تست در ولز به دنبال علم ؟
  • آنچه که من مجاز به انجام در حال حاضر ؟

BBC Wales پیدا کرده است شواهدی از برخی از مردان و تبلیغات آنلاین برای دیدار با طول lockdown برای خدمات جنسی.

ما در بر داشت تبلیغات آنلاین است که به طور خاص برجسته آن خواهد بود در طول مستند دوره در ولز.

یک مرد مستقر در کاردیف به ما گفت که او به دنبال رابطه جنسی با کسی خارج از ازدواج او. ما خواسته که می خواستم برای ناشناس ماندن اگر دنبال شد به دیدار با کسی که در طول مستند.

او به ما گفت: “اگر آنها شده اند و معقول با فاصله من را در نظر ملاقات با آنها – اما تنها پس از طولانی چت/بررسی دوره است.”

ویلز و سخنگوی دولت گفت: “ما می دانیم مردم سوء استفاده جنسی صنعت ممکن است مجبور به ادامه کار در خیابان ها و خطرات ممکن است بالاتر به خیابان ها خالیتر.

“کمک در دسترس وجود دارد برای کسانی که مایل به ترک این صنعت از جمله پشتیبانی از تعدادی از ویلز سازمان های خیریه.

“ما می خواهیم کسانی که در حمایت از کارگران جنسی برای ادامه به انجام این کار, اما برای اطمینان از آنها حفظ اجتماعی فاصله و اقدامات بهداشتی.”

آن اشاره به زندگی می کنند از ترس خط تلفن رایگان و وب سایت فراهم می کند که بی طرف پشتیبانی از تمام قربانیان از جمله کسانی که سوء استفاده جنسی میباشد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de