Coronavirus: بیمارستان ها خواست به استفاده از فضای آزمایشگاه به آزمون بیمه خدمات درمانی کارکنان

بیمارستان ها باید با استفاده از لوازم یدکی فضای آزمایشگاهی برای تست کارکنان بیمه خدمات درمانی در انگلستان برای coronavirus که خود منزوی, وزیر بهداشت مت Hancock گفته است.

مشاوره می آید به عنوان چهره دولت رو نقد بیش از یک عدم تست برای کارکنان خط مقدم.

وجود دارد که نا امیدی است که خود جداسازی کارکنان می تواند بازگشت به کار اگر تست شده و پاک داشتن ویروس.

در روز سه شنبه دفتر هیئت دولت وزیر Michael Gove بستری در انگلستان تا به حال برای رفتن “بیشتر و سریع تر” برای افزایش تست.

آن را به عنوان یک 13-year-old boy از جنوب لندن که تست مثبت برای coronavirus درگذشت.

“بسیار نگران کننده’

تست تا کنون شده است با تمرکز بر بیماران هر چند NHS انگلیس گفت: بیمارستانها برای استفاده تا 15 درصد از آنها قابلیت تست در کارکنان, اگر این امکان پذیر است.

آقای هنکاک در حال حاضر خواست بیمارستان برای رفتن بیشتر و آزمون به عنوان بسیاری از کارکنان به عنوان آنها می توانند با مقامات بهداشت گفت: آزمایشگاه باید این ظرفیت را در تست های بیشتر.

دولت را بارها مورد انتقاد قرار داشتن گفت: در هفته های اخیر که تست شد یک اولویت است اما پس از آن اجرای آن را برای خط مقدم NHS کارگران است.

وزیران اعلام کرده اند برنامه ای برای کار با بخش خصوصی و دانشگاه ها به مقیاس تست اما آقای گوو اذعان کرد که دولت تا به حال به انجام.

در سخنرانی خود در دولت روزانه coronavirus جلسه گفت: “بیشتر کارکنان بیمه خدمات درمانی در حال بازگشت به خط مقدم و تست بیشتر در حال وقوع است برای کمک به کسانی که خود منزوی دوباره و برای محافظت از کسانی که مشغول به کار در بیمارستان های ما و در مراقبت اجتماعی.

“اما در حالی که نرخ تست حال افزایش است و ما باید بیشتر و سریع تر.”

کالج سلطنتی پزشکان این هفته گفت: به عنوان بسیاری از یک چهارم از پزشکان در حال کار کردن هستند زیرا داشتن به خود منزوی کردن – یا به این دلیل آنها در حال نشان دادن نشانه و یا یک عضو از خانواده خود است.

یک پنجم از پرستاران آسیب دیده اند و از کالج سلطنتی پرستاری گفت: در حالی که انجمن پزشکی بریتانیا گفت: کارکنان آغاز شد و در حال آزمایش بیش از آخر هفته اما تنها در تعداد کم.

BMA رئیس Dr Chaand Nagpaul گفت: “آن بوده است و بیش از دو هفته پس از این اعلام شد رفتن به رول از اولویت تست برای کارکنان بهداشتی است.

“اما بسیاری از پزشکان هنوز هیچ ایده ای در مورد که در آن و یا چگونه آنها می توانید تست شده است.”

محافظه کار سابق وزیر بهداشت جرمی هانت گفت که “بسیار نگران کننده” است که دولت تا به حال معرفی شده است توده تست.

او گفت: آن را به حال شده است کلید در نهایت به کنترل شیوع در ووهان چین شهر که در آن بیماری برای اولین بار به نظر می رسد.

“این است که در سطح بین المللی ثابت شده است به عنوان موثر ترین راه شکستن زنجیره انتقال” آقای هانت گفت.

“اما مشکل این است که به منبع مواد به سطح شیب دار تا ظرفیت آزمایشگاه های بالا و پایین کشور ضروری است که توده جامعه تست است که ما بخشی از استراتژی ملی.”

‘افزایش’ تقاضا

آقای گوو گفت: در این نشست خبری که توانایی افزایش تست ظرفیت بود که مانع از دسترسی به مواد شیمیایی مورد نیاز برای آزمایش بیماران.

او گفت: نخست وزیر بوریس جانسون و آقای Hancock که هر دو خود را منزوی پس از آزمایش مثبت برای Covid-19 بودند و کار با شرکت ها در سراسر جهان برای به دست آوردن مواد مورد نیاز است.

صنايع شيميايي انجمن اذعان تقاضا شد “افزایش” اما گفت که معرف شد که تولید و تحویل به بیمه خدمات درمانی.

“هر کسب و کار در اینجا در انگلستان و در سطح جهانی است که به دنبال در آنها چه می توانید انجام دهید برای کمک به پاسخگویی به تقاضا به عنوان یک مسئله فوری” آن گفت:.

“برای روشن شدن دقیق بیمه خدمات درمانی نیاز و دیدار با آن همه مربوط UK صنایع در ادامه به همکاری نزدیک با دولت است.”

  • چگونه به درک coronavirus مرگ و میر
  • توسط بیمه خدمات درمانی آماده برای افزایش coronavirus موارد ؟

در روز سه شنبه آن پدید آمده است که 13 ساله اسماعیل محمد عبدالوهاب از Brixton در جنوب لندن درگذشت و پس از آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

او معتقد است به جوانترین گزارش قربانی این بیماری در انگلستان است.

خانواده اش که گفته بودند “فراتر از ویران” با مرگ او گفت: اسماعیل تا به حال ظاهری هیچ زمینه ای شرایط بهداشتی و آزمایش مثبت برای Covid-19 روز جمعه یک روز پس از او در بیمارستان بستری شد.

آن را به عنوان آمد روزانه مرگ و میر در انگلیس به شدت افزایش یافت به 381 مصرف کلی تلفات به 1,789 به عنوان 17:00 BST در روز دوشنبه.

آقای گوو توصیف ظهور به عنوان “عمیقا تکان دهنده” و اضافه کرد که “در حال حاضر کاملا برای مردم به تصور وجود دارد می تواند هر گونه آرامش و یا باکتری” از مستند اقدامات است.

در تحولات دیگر:

  • برخی از بریتانیا بزرگترین بانک ها توافق کرده اند که به قراضه پرداخت سود سهام و نگه دارید و بر روی نقدی که ممکن است مورد نیاز در طول coronavirus بحران
  • بازارهای سهام در سراسر جهان دچار ضرر و زیان تاریخی در سه ماه اول سال در میان یک فروش به بحران
  • تحقیقات جدید نشان می دهد از دست دادن بویایی و یا چشایی ممکن است نشانه آن است که شما باید coronavirus
  • داروهای ضد مالاریا در میان کسانی که در حال آزمایش در انگلستان آزمایش های بالینی در تلاش برای پیدا کردن دارو برای کمک به کاهش اثرات coronavirus
  • یک coronavirus برنامه است که هشدار می دهند که اگر آنها اخیرا در تماس با کسی که تست مثبت برای ویروس “می تواند نقش مهمی” در محدود کردن مستند
  • حامله زندانیان می تواند اعطا موقت از زندان آزاد “در روز” برای محافظت از آنها و کودکان متولد نشده خود را از این ویروس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im