Coronavirus: خیابان بالا داروسازان ‘دلیلی در معرض خطر قرار داده’

خیابان بالا داروسازان هستند “دلیلی که در معرض خطر قرار داده” از ابتلا و گسترش coronavirus به دلیل کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) یک بدن حرفه ای می گوید.

سلطنتی دارویی جامعه می گوید که اعضای آن باید از تجهیزات مناسب – ماسک و دستکش و پیش بند.

وزیر بهداشت مت Hancock گفته است که داروسازان کلیدی متخصصان مراقبت های بهداشتی و مجاز به PPE.

NHS انگلستان گفت: میلیون ها قطعه از PPE بودند تحویل داده شود.

رئیس دارویی افسر کیت ریج گفت: دولت ساخت ترتیبات برای دریافت تجهیزات به داروسازان.

‘رها در خط مقدم’

جامعه داروسازان کار به پیمانکاران برای بیمه خدمات درمانی و یا برای داروخانه های زنجیره ای مانند لویدز یا چکمه و پورت اول از تماس برای بسیاری از مردم وقتی که ناخوش است.

داروسازان به سلامت و مشاوره و توزیع دارو و بررسی دکتر نسخه برای خطا است.

داروساز Johnathan Laird, 36, که سردبیر داروخانه در تمرین گفت: “داروخانه ها می تواند بسیار کوچک است و ما باید برای به دست آوردن نزدیک به بيماران – این غیر ممکن است برای نگه داشتن دو متر فاصله است.

“حداقل انتظار ما از زمانی که ارائه خدمات NHS وجود دارد این است که بی خطر و موثر PPE. برخی از داروخانه ها خریداری کرده اند پلاستیکی صفحه نمایش و ماسک خود را از جیب خود. این چیزی است که بیمه خدمات درمانی باید پرداخت.”

گراهام فیلیپس, 60, یک داروساز اجرا می شود که چندین داروخانه در هرتفوردشایر و اسکس. او گفت: “خون من است جوش در بی تفاوتی سنگدلانه NHS انگلستان نشان داده نسبت به من و همکاران من.

“جامعه داروسازان رها شده اند در خط مقدم.

“من سعی کردم به منبع PPE در هزینه خودم – اما آن را ثابت کرده است غیر ممکن است برای پیدا کردن مناسب لوازم و من مطمئن هستم برخی از همکاران من به مرگ خواهد شد به عنوان یک نتیجه است.”

بدون آماده عرضه تجهیزات حفاظتی داروسازان ترس آنها به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به ناخوشی و بدون داروخانه های محلی شبکه بسیاری از بیماران می تواند در تلاش برای دریافت نسخه خود را.

رابی ترنر مدیر داروخانه در رویال دارویی جامعه گفت: “مشکل پیام داروسازان اخذ شده است تا در حال حاضر است که برای خرید PPE از عمده فروشان. هنگامی که آنها حتی باید آنها را در سهام آن گران است.

“داروخانه نباید نیاز به بیرون رفتن و خرید حفاظت از آنها را امن نگه دارید – این باید عرضه شده توسط بیمه خدمات درمانی. بدون آن داروسازان هستند که به دلیلی در معرض خطر قرار داده.”

NHS ارشاد می گوید که داروسازان در فروشگاه های خیابان بالا باید پوشیدن ماسک در فروشگاه و پوشیدن دستکش و پیش بند در حالی که در تماس نزدیک با بیماران.

برخی از داروسازان می گویند که آنها مجبور شده اند به سهمیه چه PPE آنها و استفاده از دستکش و ماسک تنها زمانی که یک بیمار در می آید مشکوک به کوروناویروس.

‘ما در حال محافظت نشده’

نبا حسین, 29, یک داروساز در لندن گفت: “ما در خط مقدم – GP جراحی بسته بنابراین اگر کسی بیمار است آنها را به داروخانه.

“ما در حال محافظت نشده و بیشتر در معرض خطر است. مردم می تواند بدون علامت یا با علائم کروناویروس.”

نبا گفت: مشتریان اغلب را ندارد دولت coronavirus دستورالعمل های جدی است.

“یک مرد در آمد برای مشاوره روز دیگر گفت: من شریک coronavirus باید چه کار کنم ؟ من به او گفت که او نیاز به ترک داروخانه خود منزوی در خانه و تماس 111.”

“من گاهی اوقات از خودم می پرسم اگر این ارزش رفتن به محل کار و از خودم بپرسم که چرا من خودم را در معرض خطر که مشتریان نیست coronavirus جدی است.”

علامت Lyonette مدیر اجرایی ملی داروسازی انجمن گفت که کارکنان داروخانه مورد نیاز تجهیزات حفاظتی “بدون تاخیر” همراه با دسترسی به تست و کمک های مالی برای پوشش “بسیار افزایش هزینه”.

یک سخنگوی بیمه خدمات درمانی گفت: آخرین توصیه های تایید شده توسط کالج سلطنتی است که داروسازان باید به ندرت نیاز به تجهیزات حفاظتی اما “حیاتی است که تمام کسانی که به آن نیاز دارند حق دریافت سطح حفاظت”.

میلیون ها قطعه از تجهیزات حفاظتی شده اند تهیه شده و در حال تحویل به خط مقدم کارگران سخنگوی گفت.

“که در آن هر گونه مسائل وجود دارد با عرضه کارکنان را بالا می برد و آنها را از طریق یک خط تلفن اختصاص داده شده است که باز 24/7.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im