Coronavirus: دست sanitiser جیره بندی در داروخانه ها به فروش افزایش

دست sanitiser فروش محدود بودن در داروخانه های زنجیره ای به عنوان ترس بیش از coronavirus را افزایش تقاضا است.

چکمه و LLoydsPharmacy هم گفت: آنها در حال محدود کردن محصولات است که می تواند کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس در هنگام شستن دست امکان پذیر نیست – به هر فرد است.

تصمیم می آید را به عنوان برخی از دست sanitisers هستند آنلاین به فروش می رسد در قیمت های متورم.

داروخانه ها گفت: آنها در حال تلاش برای افزایش عرضه محصولات است.

بیمه خدمات درمانی می گوید که شستن دست های خود را بخش مهمی از جلوگیری از گسترش ویروس ها اما دست sanitiser ژل استفاده می شود زمانی که آب و صابون در دسترس نیست.

به عنوان بریتانیا هشدار می دهد که عفونت گسترده است “بسیار محتمل” شیمیدان های زنجیره ای گفت: آنها تا به حال به جیره بندی محصولات با اطلاعات تحقیقات بازار از Kantar Worldpanel نشان فروش بیش از سه برابر شده در فوریه.

یک سخنگوی LloydsPharmacy که از 1500 شعبه در سراسر بریتانیا گفت: “ما می دانیم که داشتن دسترسی به محصولات مانند دست, ژل بسیار مهم است به مشتریان خود به طوری که ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای اطمینان از در دسترس بودن با وجود افزایش عرضه و تقاضا و چالش است.”

‘هیچ وجه قصد احتکار’

چکمه گفت که محدود کردن فروش اما هنوز هم تا به حال سهام در انبارهای برای خرید و فروش آنلاین و فروشگاه های خیابان بالا.

اما به خوبی داروسازی که دارای 700 شعبه گفت که محدود کردن فروش با وجود افزایش تقاضا می تواند در بعضی محصولات تبدیل به طور موقت در دسترس نیست.

“ما قطعا هیچ وجه قصد احتکار بیش از وضعیت فعلی با افزایش قیمت” سخنگوی اضافه شده است.

آمازون بازار و فروش آنلاین سیستم عامل باید دست sanitisers در دسترس در قیمت های متورم.

یک 100 میلی لیتر بطری Cuticura کل – که کشته شدن ویروس ها و همچنین باکتری ها – به فروش می رسد برای £1.55 با چکمه. اما برخی از فروشندگان آمازون در حال ارائه 40ml نام تجاری ضد باکتریایی ژل برای £24.99.

در رسانه های اجتماعی مردم ارسال شده تصاویری از قفسه های خالی و بیماران با سیستم ایمنی ضعیف به نام برای خریداران برای جلوگیری از ترس-خرید.

دست sanitiser تولید کننده PZ Cussons که باعث می شود Carex دست gel گفت این بود “کار در ظرفیت کامل در پاسخ به تقاضای استثنایی بودن تجربه”.

Karium که باعث می شود Cuticura دست gel گفت: فروش “افزایش یافت” با توجه به کوروناویروس.

“ما باید اقدام فوری برای افزایش حجم تولید به منظور دیدار با این اولیه افزایش تقاضا و برای جلوگیری از قفسه های خالی” گفت: مدیر بازاریابی کری اونز.

در مجلس عوام در روز سه شنبه وزیر بهداشت مت Hancock سوال شد در مورد کم منابع از محصولات مانند دست sanitiser و اینکه آیا بریتانیا خواهد شد که به اندازه کافی از داروها مانند پاراستامول.

“ما هیچ معامله برنامه ریزی و ما هیچ معامله ذخایر در حال بازی بخش مهمی در ساخت مطمئن شوید که ما به طور کامل آماده شده و آماده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de