Coronavirus: GPs نیست گفت: زمانی که بیماران مبتلا به حذف از ‘محافظ لیست

برخی بسیار آسیب پذیر مردم حذف شده اند از محافظ لیست از طریق پیام متنی بدون دانش خود را GP.

این باعث سردرگمی با موسسات خیریه خواستار واضح تر راهنمایی برای این گروه به عنوان مستند را برطرف می کند.

GPs می گویند که آنها باید مطلع شود که بیماران خود را اضافه و یا حذف از لیست.

محافظ در حال حاضر تمدید شده است تا پایان ماه ژوئن است و به طور مداوم تحت نظر دولت می گوید.

حدود 2.2 میلیون نفر در بریتانیا در حال ماندن در خانه برای محافظت از خود از این ویروس به دلیل به آنها گفته شد آنها در معرض خطر به طور جدی بیمار با Covid-19.

اما 40, بهداشت و درمان, سازمان های خیریه می گویند فقدان یک برنامه مشخص برای آینده خود است و باعث اضطراب و به طور بالقوه قرار دادن سلامت خود را در خطر است.

‘معنا ندارد’

سامانتا بروس, 35, از Rotherham دارای آسم شدید و گفته شد سپر در 25 مارس.

از آبی روز جمعه او دریافت یک پیام متنی گفتن او و دیگر نیاز به سپر و مواد غذایی خود را تحویل خواهد متوقف شود.

او اولین واکنش بود که می توان آن را یک کلاهبرداری بنابراین او به نام GP – اما او “هیچ اطلاعی ندارد” چرا او شده است می خواهم ارسال پیام است.

تحقیقات بیشتر توسط او GP نشان داد که سامانتا دیگر علامت در جعبه های مورد نیاز به سپر بر او دارو.

به جای احساس اطمینان او باقی مانده بود گیج و مضطرب است.

“در آن معنا ندارد – ویروس هیچ جا نمی رود پس چرا از آن است که به طور ناگهانی من نیازی به سپر کنه؟”

سامانتا همچنین دارای دو فرزند – چهار و 10 ماه – در نظر گرفتن و غیر فعال است و نمی توانید رانندگی کنید. تغییر در مشاوره انداخته است تا سوالات برای تمام خانواده است.

“اجازه دهید من در پسر من رفتن به مدرسه ؟” او می پرسد اگر او در معرض خطر را افزایش می دهد با در نظر گرفتن او وجود دارد و آینده در تماس با پدر و مادر دیگر.

او در حال حاضر تصمیم گرفت او “نمی خواهد پا در یک سوپر مارکت” در هر زمان به زودی و به ترتیب اولویت تحویل به جای.

اما ترس از ابتلا به این ویروس است که هنوز هم “بسیار نگران کننده”است.

“اگر من به پایان رسید تا در بیمارستان من را شامل من پدر و مادر با کودکان و قرار دادن آنها در معرض خطر” او می گوید.

‘مطلق ظروف سرباز یا مسافر’

آلیسون کوک مدیر امور خارجی در آسم بریتانیا و انگلیسی ریه بنیاد گفت: آنها تا به حال شنیده می شود بیشتر مردم این رسمی متن پیام بدون هیچ توضیحی.

در همان زمان افراد دیگر دریافت نامه درخواست آنها را به سپر برای دیگر تا پایان ماه ژوئن است.

“این است که مطلق ظروف سرباز یا مسافر” او گفت:.

“وجود دارد به نظر نمی رسد به هر گونه شواهد و یا منطق پشت این نامه ها و متون.”

دولت می گوید همه تصمیم گیری در مورد اینکه آیا کسی باید سپر “بالینی رهبری” – به عبارت دیگر ساخته شده توسط پزشکان است.

“پزشکان در حال شناسایی افرادی که در ابتدا توصیه شده است برای محافظت از coronavirus اما دیگر نیاز به انجام این کار” سخنگوی گفت.

GPs می گویند این یک فرایند پیچیده است و به عنوان هدایت تغییرات محافظ خواهد بود مربوط به افراد مختلف است.

“مهم است که به عنوان راهنمایی تغییرات و بیماران هستند یا اضافه و یا حذف از ‘محافظ لیست بر اساس شرایط آنها و یا دارو مصرف آنها که GPs و مربوط متخصصان توصیه در مورد این” کالج سلطنتی GPs می گوید.

“این است به طوری که پزشکان می تواند در برقراری ارتباط موثر با بیماران خود را اگر آنها سوال”

محافظ در نظر گرفتن تلفات زیادی در میلیون ها نفر از افرادی که در خارج از خانه خود را از ماه مارس.

آنها عبارتند از: افراد مبتلا به سرطان تحت شیمی درمانی کسانی که تا به حال مغز استخوان یا پیوند سلول های بنیادی در شش ماه گذشته و کسانی که با شدید شرایط تنفسی مانند آسم شدید.

آنچه آنها را به هم پیوند است که همه آنها در معرض خطر تبدیل شدن به طور جدی بیمار مبتلا به کوروناویروس. به عنوان یک نتیجه, آنها را دریافت نامه ای ارائه مشاوره به آنها برای محافظت از نزدیک به 10 سال پیش و یا گفته شده است به انجام این کار توسط خود GP.

این بدان معناست که آنها می توانند ترک خانه خود را و دیدار با دوستان و یا خانواده و یا تماس با کسی که با علائم کروناویروس.

سارا دیویس 29 فری لنس هنرمند و مجسمه ساز که در لندن زندگی می کند می داند که چگونه آن را احساس می کند. او در سمت چپ خانه او برای 50 روز در حال حاضر.

او مبتلا به لنفوم هوچکين یک نوع سرطان خون در سال 2017 و تا به حال به پیوند سلول های بنیادی در سال 2018 است. تاثیر بر روی سیستم ایمنی بدن به این معناست که او بسیار آسیب پذیر است.

محافظ آغاز شده احساس حقیقی در حال حاضر آن را فقط “احساس بی پایان” سارا می گوید.

او می تواند به درستی در داخل خانه او تا به حال به رها کردن همه خود را مستقل کار می کنند و با کاستن از مستند اقدامات برای عموم مردم او احساس می کند را پشت سر گذاشت.

“ما تا به حال هیچ اطلاعات جدید در هفته. من احساس می کنم گیر کرده و جدا شده و قادر به کار در استودیوی هنری و یا حرکت به یک خانه جدید به عنوان برنامه ریزی شده,” او می گوید.

“داشتن شده است در بیمار مبتلا به سرطان در گذشته من مکانیسم های مقابله ای اما هنوز هم بسیار تحریک تجربه – به دور قفل شده را دوباره و نمی دانم زمانی که آن را تمام خواهد شد.”

سارا می خواهد گرفتاری از مردم می خواهم به بحث در سطح ملی و به طوری که آنها احساس گنجانده شده در برنامه های زندگی خود را به عنوان معتبر اعضای جامعه است.

او نه به تنهایی – یک گروه 40 خیریه بهداشت و درمان نوشته شده است نامه ای سرگشاده به دولت انگلستان خواستار سازگار مشاوره در محافظ اقدامات بسیار آسیب پذیر مردم است.

آنها عبارتند از پشتیبانی سرطان مک میلان انگلیسی ریوی پایه و آسم انگلستان, کارشناسی ارشد, جامعه, کلیه, مراقبت از انگلستان و فیبروز کیستیک اعتماد – که همه می گویند حمایت بیشتر و مشاوره مورد نیاز است به عنوان اعضای این افراد را از خانواده ها شروع به ترک خانه برای رفتن به محل کار یا مدرسه.

پروفسور مارتین مارشال, رئیس کالج سلطنتی GPs می گوید: بیماران باید با پزشک یا متخصص بیمارستان و اگر آنها در هر گونه شک و تردید در مورد اینکه آیا به سپر یا نه.

هیچ چیز وجود دارد سارا را بیشتر دوست دارم نسبت به بیرون بروید و احساس نرمال دوباره – اما او نگران است که زمانی که تصمیم گیری ساخته شده است, آن می تواند دلایل اشتباه.

“من نمی خواهم گفته شود به بیرون رفتن هنگامی که آن را امن نیست,” او می گوید.

“ماندن در داخل خانه احساس می کند مانند یک طبیعی جدید – آن را ترسناک برای بیرون آمدن از آن, با وجود این واقعیت که من دوست دارم به آن را انجام دهد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de