Coronavirus: دولت برای به اشتراک گذاشتن طرح های پیشنهادی در کاهش 2m اجتماعی فاصله حکومت


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

دولت به طرح های پیشنهادی با خیال راحت به کاهش 2m اجتماعی فاصله حکومت در انگلستان این هفته است.

وزیر بهداشت مت Hancock گفت: این فاصله می تواند به کاهش با “mitigations” بنابراین مردم می توانند از نزدیک و بدون خطر بالاتر انتقال می باشد.

کارگر گفت: این امر حمایت از تغییر به 1m “تحت شرایط خاص”.

آقای Hancock تأييد جدید کاهش مستند اقدامات خواهد بود اعلام کرد در روزهای آینده از جمله اینکه بارها و رستوران ها می توانید دوباره باز روز 4 ژوئیه است.

  • آن را امن برای استراحت 2m قانون ؟
  • نتیجه 2m قانون بررسی آمده است در هفته آینده – Sunak

بوریس جانسون اعلام کرد یک بررسی به 2m قانون هفته گذشته با صدراعظم Rishi Sunak تایید در شنبه نتیجه آن خواهد بود منتشر شده در این هفته است.

اما صحبت کردن در بزرگ سیاه و سفید دیک Andrew Marr برنامه, آقای, Hancock, به نظر می رسد به رفتن بیشتر گفت: “پیشنهاد ما را رو به جلو هستند و چگونه شما می توانید با خیال راحت از کاهش 2m با مرتب کردن بر اساس mitigations ما شده است صحبت کردن در مورد.”

او گفت: وجود دارد “انواع” از اقدامات است که می تواند در معرفی با اشاره به استفاده از ماسک صورت در حمل و نقل عمومی Perspex صفحه نمایش در مغازه ها و مطالعات در کاهش خطر انتقال زمانی که مردم نشستن در کنار و یا پشت به پشت.

اما در حالی که وزیر بهداشت گفت: “بسیار امیدوار” به منظور کاهش فاصله دولت خواهد بود “هدایت علم” خواهد بود و تنها تغییرات “در راه است که امن است و نمی شود به ظهور مجدد ویروس”.

دیگر کشورهای بریتانیا هنوز برای اعلام هر گونه برنامه ای برای تغییر 2m فاصله حکومت.

اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon گفت: او به دنبال شواهد و ایرلند شمالی وزیر اقتصاد دایان Dodds گفته او باز است به تغییر آن است.

یک coronavirus مشاور دولت ویلز گفت: خطر در کاهش فاصله “بسیار بزرگ”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de