Coronavirus: دولت برای پرداخت تا 80 درصد کارگران


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

دولت به پرداخت حقوق و دستمزد کارکنان قادر به کار با توجه به coronavrius همه گیر در یک حرکت رادیکال با هدف حفاظت از مردم و مشاغل است.

آن را خواهد پرداخت 80 درصد از حقوق و دستمزد برای کارکنان قادر به کار با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس به ارزش £2,500 یک ماه.

“بی سابقه” اقدامات را متوقف کارگران گذاشته با توجه به بحران صدراعظم Rishi Sunak گفت.

شرکت هشدار داده اند این ویروس می تواند آنها را ببینید, سقوط, پاک کردن هزاران شغل به عنوان زندگی در انگلستان است را در خود نگه دارد.

آقای Sunak گفت: بستن بارها و رستوران ها را یک “تاثیر قابل توجهی” در کسب و کار.

این قابل درک است که یارانه دستمزد اعمال خواهد شد به شرکت های که در آن کارفرمایان در حال حاضر به اخراج کارگران با توجه به کروناویروس به آنها به ارمغان آورد به نیروی کار و به جای آن اعطا مرخصی.

صدراعظم گفت: این حرکت به معنی کارگران باید قادر به نگه داشتن شغل خود را حتی اگر کارفرمای خود نمی تواند استطاعت به پرداخت آنها.

دستمزد پوشش است که به صورت ناخالص پرداخت خواهد شد backdated به شروع ماه مارس گذشته برای سه ماه اما آقای Sunak گفت که گسترش این طرح برای دیگر “اگر لازم باشد”.

اما آن را نمی خواهد تا و در حال اجرا تا پایان ماه آوریل است.

فدراسیون کسب و کارهای کوچک هشدار داد این تاخیر به معنای بسیاری از شرکت های کوچک هنوز هم به صورت “فوری بالقوه ترمینال جریان نقدی بحران”.

رئیس مایک گیلاس گفت: بانک ها در حال حاضر نیاز به بازی بخشی خود را و “اطمینان حاصل شود که هر صاحب کسب و کار کوچک به دنبال 12 ماه بدون بهره وام از دوشنبه است کمک بلافاصله.”

سایه صدراعظم جان مکدانل انتقاد کار جدید حفظ و نگهداری طرح گفت: این مورد نیاز به “رفتن بسیاری دورتر و خیلی سریع تر است.”

او گفت که دولت “منتقل شده و تحت فشار ما [کار] قرار داده و در او” اما نگرانی که قصد دارد به پرداخت 80 درصد از کارگران که در آن مورد نیاز نمایندگی “کاملا قابل توجه دستمزد برش” و هشدار داد “هفته” از تاخیر.

اما کارفرمایان بدن بانک مرکزی گفت: آقای Sunak اعلام شد “نقطه عطفی بسته”.

“این نشانه شروع بریتانیا اقتصادی fightback – بی نظیر تلاش مشترک توسط شرکت و دولت برای کمک به کشور ما خروج از این بحران با حداقل آسیب ممکن است” گفت: مدیر کل کارولین Fairbairn.

‘تنها’

دولت مواجه شده است و فشار به مداخله برای حمایت از کارگران برای جلوگیری از بیکاری توده به عنوان anti-virus اقدامات را دیده اند بسیاری از شرکت های درآمد تبخیر تقریبا یک شبه.

دستمزد بسته است و آخرین در یک رشته از دولت حرکت با هدف کاهش بار بر روی کسب و کار و کارکنان خود را.

“من می دانم که مردم نگران از دست دادن شغل خود را در مورد قادر به پرداخت اجاره و یا وام مسکن در مورد داشتن کافی نیست مجموعه برای مواد غذایی و صورتحساب و… به تمام کسانی که در خانه در حال حاضر نگران روز های آینده من به این می گویند: شما نمی خواهد چهره این تنهایی” آقای Sunak گفت.

‘پشت کارگران

صدراعظم نیز خواست کارفرمایان به کارگران خود را در طول coronavirus بحران است.

“من می دانم آن را فوق العاده دشوار است وجود دارد.

“دولت در حال انجام بهترین خود را برای ایستادن پشت سر شما و من درخواست شما را به انجام بهترین خود را برای ایستادن پشت سر ما کارگران,” او گفت:.


این حرکت باور نکردنی مداخله هر دولت بریتانیا اجازه دهید به تنهایی یک محافظه کار اما متناسب با اندازه وحشتناک اما موقت, تاثیر اقتصادی است که می تواند به دنبال coronavirus خاموش شدن ناگهانی.

در تئوری باید آن را صرفه جویی صدها هزار شغل. شاید بیشتر. کارفرمایان باید قبول کند که دولت در حال انجام چیزی است که آنها هرگز تصور یک دولت بریتانیا به انجام.

در 80% درصد از حقوق و دستمزد تا £2,500 یک ماه این طرح سخاوتمندانه تر از برخی از رفاه کشورهای اسکاندیناوی است. آن را فورا تبدیل شبکه امنیت اجتماعی این کشور است.

این نشان می دهد که وزارت خزانه داری می کند بر این باورند که بسیار تیز شیرجه رفتن در اندازه اقتصاد می تواند به دنبال یک bounceback – اما اگر میلیون ها نفر از مردم زخم خورده با بیکاری است. اقتصاد نشان می دهد که این می تواند در دراز مدت تاثیر است.

صدراعظم داده شد بود تا حدودی توسط بانک مرکزی انگلستان بزرگترین تا کنون اعلام خرید بدهی های دولت.

هستند خطرات وجود دارد در صورتی که این بیماری همه گیر طول می کشد بسیار طولانی تر از سه ماه. اما خطرات ناشی از اقدام نمی شد بسیار بیشتر است.

در حال حاضر به آن نیاز کارفرمایان به عصب خود را نگه دارید تا شروع پرداخت در پایان ماه آینده. و برای بانک ها برای کمک به این روند.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net