جدید بهداشت عمومی کمپین توصیه مردم به استفاده از بافت برای گرفتن یک سرفه یا عطسه و شستن دست های خود را به طور منظم به سرعت گسترش جدید کروناویروس.

بیمه خدمات درمانی-مارک آگهی خواهد شد و به نظر می رسد در رسانه های اجتماعی و رادیو و روزنامه ها.

به وزیر بهداشت گفت: تبلیغات را “کمک به مردم از خود محافظت کنند”.

در همین حال گفته آنها “پیشرفت خوبی” ردیابی کسانی که تماس نزدیک با افراد مبتلا به این ویروس در بریتانیا است.

دو اتباع چینی – که مرتبط هستند – گرفته شد بیمار در یک هتل در نیویورک در هفته گذشته و در حال حاضر تحت درمان یک پزشک متخصص تسهیلات در نیوکاسل.

یکی از این جفت ارز دانشجویی در دانشگاه نیویورک بود اما نه در دانشگاه و یا در خوابگاه دانشجویی پیش و پس از قرار گرفتن در معرض ویروس این دانشگاه گفت. آن را توصیه نگران دانش آموزان را به تماس با آن خط تلفن.

بهداشت عمومی انگلستان (PHE) گفت: آن ساخت “پیشرفت خوب” در ردیابی افرادی که آمده اند به تماس نزدیک با جفت.

این می آید به عنوان UK اتباع گزارش با توجه به وارد در بریتانیا از چین در شهر ووهان – مرکز شیوع – بعد از آن در روز یکشنبه.

لیورپول اکو گزارش یک ایمیل فرستاده شده به کارکنان در فلش پارک بیمارستان در Wirral تایید اضافی آسمان را به دلیل پیوستن به 83 انگلیسی ها در حال حاضر در قرنطینه وجود دارد.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

وزیر بهداشت مت Hancock گفت: در حالی که بریتانیا “بسیار آموزش دیده و با تجربه پزشکان در حال کار دور ساعت” برای جلوگیری از گسترش این بیماری به عموم مردم می تواند نقش خود را.

“اولیه بهداشت از جمله شستن دست ما به طور منظم و با استفاده از بافت هنگامی که ما سرفه و عطسه می تواند نقش مهمی در به حداقل رساندن گسترش ویروس ها مانند این است,” او گفت:.

“امروز ما باید راه اندازی یک بریتانیا گسترده کمپین تبلیغاتی برای کمک به مردم از خود محافظت کنند و هر یک از دیگر.”

“دولت و بیمه خدمات درمانی به خوبی آماده برای مقابله با این ویروس است. شما می توانید به کمک بیش از حد” یکی از این آگهی می گوید.

آگهی های نیز به نظر می رسد در رسانه های آنلاین و مرجع تخصصی آباد توسط اتباع چینی در بریتانیا.

“ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای محافظت از مردم” آقای Hancock اضافه شده است.

در هفته گذشته در سطح خطر به انگلستان مطرح شد از پایین تا متوسط به عنوان سازمان جهانی بهداشت اعلام شده بین المللی سلامت عمومی اورژانس.

وزارت بهداشت گفت: هیچ بیشتر موارد مثبت آن تأييد شده بود و در انگلستان توسط 14:00 GMT روز سه شنبه با 201 نفر تست منفی از 203 آزمون.

شمار تلفات ناشی از این ویروس جدید است که رسما به نام 2019-nCov در حال حاضر می ایستد در 304.

تمام مرگ و میر رخ داده در چین و اکثریت – 294 – در هوبئی استان که در آن ویروس نشات گرفته است. هوبئی ثبت 45 بیشتر مرگ و میر در روز شنبه.

  • انگلستان در ووهان نگران او خواهد بود ‘فراموش شده’
  • ووهان مستند: چگونه مردم هنوز هم گرفتن مواد غذایی

بیش از 13000 موارد تایید شده اند و بسیاری از کسانی که در اطراف 100 – شناسایی شده اند در خارج از چین است. انگلستان و آمریکا و روسیه و آلمان باید تمام موارد تایید شده در روز های اخیر.

83 انگلیسی ها در فلش پارک بیمارستان را صرف 14 روز در قرنطینه – اما نه سلول انفرادی در دو بلوک آپارتمان به طور معمول استفاده می شود به خانه پرستاران که منتقل شده اند به محلی هتل ها.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

انگلستان evacuees قرار داده تا به طور کامل مبله, اتاق, از جمله آشپزخانه و با ارائه مواد غذایی و امکانات لباس های شسته شده. خانواده ها هستند که با هم نگه داشته و با اسباب بازی و کودک تجهیزات در دسترس است.

آنها را به دسترسی به یک تیم از کارکنان پزشکی که از نزدیک خواهد شد نظارت بر وضعیت آنها و هر گونه توسعه علائم.

مت خام یکی از کسانی که در قرنطینه گفت: اخبار بی بی سی که او و خانواده اش “بسیار خوشحالم که در اینجا”.

او گفت: او و مادرش بودند اقامت در چهار خوابه همراه با زن و دخترش. وی تاکید کرد آنها احساس خوب بود و “ارتش” از مردم بعد از آنها به دنبال.

  • چگونه طاعون به ما آموخت که در مبارزه با کروناویروس
  • Coronavirus: چگونه نگران ما باشد ؟

Mr Raw وجود دارد گفت: یک منطقه خارج از جایی که آنها قادر به گرفتن برخی از هوای تازه با اضافه کردن آنها “اجازه تماس با هر کسی در درون این تاسیسات تا زمانی که ما در حال پوشیدن ماسک صورت”.

پنج مربی رانندگان که سوار آسمان به Wirral خواهد وارد یک دوره دو هفته ای از انزوا در خانه به عنوان یک احتیاط و وسایل نقلیه مورد استفاده خواهد بود موضوع را به “درجه نظامی پاکسازی روند”.

ممنوعیت سفر

چندین کشور معرفی شده اند به طور موقت محدودیت های مسافرتی در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

ایالات متحده اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در شب جمعه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ثبت سفارش خواهد شد که به طور موقت در نوار ورود برای بسیاری از اتباع خارجی که سفر در چین در عرض 14 روز گذشته.

روز شنبه, استرالیا گفت: آن را بیش از حد خواهد امتناع از ورود به همه غیر شهروندان از ورود از چین است.

در حالی که تعداد coronavirus موارد در سراسر جهان پیشی گیرد و کسانی که در سال 2003 شیوع بیماری سارس در میزان مرگ و میر در حال حاضر کم در 2 ٪ — کمتر از سارس در 10% و ابولا در 70% که افسر ارشد پزشکی گفت.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

میزان مرگ و میر هنوز می تواند بالا برود اگر بیشتر از کسانی که در بیمارستان می میرند – و یا اگر آن را کشف کرده اند وجود دارد بسیاری از مردم دیگر با علائم خفیف.

اطلاعات بیشتر در مورد ویروس جدید

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

آیا شما اطلاعاتی برای به اشتراک گذاشتن ؟ لطفا در تماس با ایمیل haveyoursay@bbc.co.uk.

لطفا یک شماره تماس اگر شما مایل به صحبت می کنند به یک روزنامه نگار. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید در راه های زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی