Coronavirus: بودجه دولت ” و نه به اندازه کافی برای نگه داشتن برخی از سازمان های خیریه شناور

دولت £750 متر بسته به حمایت از موسسات خیریه از طریق coronavirus همه گیر نمی خواهد به اندازه کافی برای جلوگیری از برخی از به, سازمان هشدار داده اند.

در حالی که بسیاری از موسسات خیریه استقبال از بودجه برخی از گفت بیشتر مورد نیاز بود.

موسسات خیریه دیده اند درآمد خود را کوچک به دلیل اجرا فروشگاه تعطیلی و لغو رویدادهای مالی.

اقدامات دولت شامل پول نقد کمک های مالی مستقیم به موسسات خیریه ارائه خدمات کلیدی در طول بحران.

به عنوان بخشی از طرح های اعلام شده توسط صدراعظم Rishi Sunak در چهارشنبه £360m خواهد شد به طور مستقیم اختصاص داده شده توسط ادارات دولتی به آن دسته از سازمان های خیریه.

یکی دیگر از £370m خواهد شد به سازمان های خیریه محلی از جمله کسانی که در ارائه مواد غذایی و داروهای ضروری و ارائه مشاوره مالی.

دهها هزار نفر از سازمان های خیریه در حال انتظار برای بهره مندی از جمله hospices سنت جان آمبولانس و خدمات برای کودکان آسیب پذیر داخلی و قربانیان سوء استفاده.

کارل Wilding, مدیر اجرایی شورای ملی برای سازمان های داوطلبانه گفت: موسسات خیریه برآورد شد به از دست دادن حدود £4bn در 12 هفته به دلیل شیوع کروناویروس.

او گفت که دولت بودجه بود “اولین گام مهم” اما “آن را نمی خواهد به اندازه کافی برای جلوگیری از خوب های خیریه در سراسر کشور از بسته شدن درهای خود را”.

“حتی بسیاری که برای زنده ماندن خواهد شد نگاه بسیار متفاوت در چند ماه با یک شدت کاهش ظرفیت به ارائه پشتیبانی که مردم تکیه می کنند,” او اضافه شده است.

‘چسبیده گچ’

پشتیبانی سرطان مک میلان اجرایی فیلم آموزش توماس نیز گفت: این حمایت ها نمی تواند به اندازه کافی دور.

“ما عمیقا نگران این تعهد نتواند به تشخیص مقیاس چالش” او گفت:.

“آن را نمی خواهد جلوگیری از بسیاری از ملت های خیریه برش حمایت آنها ارائه هنگامی که آن را بیشتر مورد نیاز است و یا حتی مجبور به نزدیک است.”

و موسسه خیریه کودکان در Barnardo گفت بسته بود “کمی بیشتر از یک چسبیده گچ”.

مدیر اجرایی جاوید خان گفت: تقاضا برای این موسسه خیریه خدمات “شاید” و از دولت خواست برای حفظ این اقدامات تحت بررسی است.

اما تریسی Bleakley مدیر اجرایی آسایشگاه انگلستان گفت: سازمان بود “خوشحال” با “بودجه بی سابقه ای”.

کار سایه صدراعظم Anneliese Dodds گفت: در حالی که بودجه اعلام شد خوش آمدید “می افتد به مراتب از پر کردن مالی سیاه چاله بسیاری از سازمان روبرو هستند”.

دولت همچنین قول داده است برای مطابقت با تمام کمک های مالی به بزرگ سیاه و سفید دیک بزرگ شب در مراسم جمع آوری اعانه در 23 آوریل, حمایت حداقل £20m.

اعلام اقدامات آقای Sunak گفت: دولت نمی تواند مطابقت با هر پوند از هزینه های است که انگلستان 170,000 سازمان های خیریه دریافت کرده اند که در این سال.

او گفت: موسسات خیریه نیز واجد شرایط برای کمک از طریق دولت کار احتباس طرح است که اجازه می دهد تا کارکنان به قرار دادن بر روی کردند – مرخصی – با 80 درصد از دستمزد خود را بازپرداخت توسط یک کمک مالی از دولت است.

اما او اذعان کرد که این یک گزینه نیست باز به کسانی که در موسسات خیریه است که نیاز به بازی در یک نقش خاص در حمایت از مردم از طریق مستند.

بزرگتر موسسات خیریه مانند آکسفام سن و انگلستان در حال حاضر furloughed دو سوم از کارکنان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de