Coronavirus: رفتن در خارج از منزل مجموعه تماس بگیرید در مدیران

رفتن در خارج از منزل’ صاحبان مجموعه تماس بگیرید در مدیران به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس هل فروشندگان خیابان بالا به نقطه شکستن.

JD Sports که صاحب رفتن در خارج از منزل در زمینه اطلاع از قصد به انتصاب مدیران در روز جمعه به گزارش ساندی تایمز.

زنجیره ای در مورد استخدام 2,400 کارکنان در سراسر 67 فروشگاه متخصص در کمپینگ تجهیزات دوچرخه و لباس.

Coronavirus همه گیر ramped تا فشار بر شرکت است.

آن را نظر بر این گزارش زمانی که در تماس با بی بی سی.

منچستر مبتنی بر JD Sports group خریداری رفتن در خارج از منزل در سال 2016 برای £112m. اما زنجیره ای شده است مبارزه در سال های اخیر و مجبور فروشگاه تعطیلی تحت coronavirus مستند را بیشتر تشدید این شرکت مشکلات.

آن است که درک حسابداری شرکت Deloitte منصوب شده است برای نظارت بر این روند است که می تواند این شرکت بازسازی و یا درخواست های ساخته شده برای اجاره کاهش و یا “تعطیلات” برای فروشگاه خود را.

یک سخنگوی شرکت Deloitte به بی بی سی گفت آن را به حال هیچ اظهار نظر در این زمان.

مستند مبارزات

در حالی که غیر ضروری خرده فروشان شده اند مجاز به بازگشایی در ایرلند شمالی و انگلستان تحلیلگران سوال چگونه راحت مشتریان احساس خواهد شد بازگشت به فروشگاه.

در مقایسه با مدت مشابه در سال 2019, بلند پایین بود 45.3% در اولین روز از بازگشایی در انگلستان با توجه به خرده فروشی تحلیلگر شرکت پرشی.

چندین مارک های بزرگ تلاش شده با توجه به مستند اقدامات معرفی شده در مارس برای جلوگیری از گسترش Covid-19.

Cath Kidston, لورا اشلی و انگلستان بازوی راز ویکتوریا را همه به نام در مدیران. هفته گذشته Poundstretcher اعلام کرده است که راه اندازی یک شرکت داوطلبانه تنظیم عجز از پرداخت دیون یک فرایند است که اجازه می دهد تا شرکت ها برای ادامه تجارت در حالی که هل دادن از طریق فروشگاه تعطیلی و کاهش اجاره.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de