Coronavirus: رایگان مدرسه وعده های غذایی کودکان به مواد غذایی کوپن

خانواده ها با کودکان واجد شرایط برای وعده های غذایی مدرسه در انگلیس قادر خواهد بود به ادعای هفتگی خرید کوپن در حالی که مدارس تعطیل هستند با توجه به شیوع کروناویروس می گویند وزیران.

این طرح اجازه خواهد داد که مدارس به صدور کوپن به ارزش 15 پوند در هفته برای هر کودک است.

Headteachers هشدار داده اند که حتی با کوپن برخی از پدر و مادر را به مبارزه برای تغذیه کودکان خود را.

اما وزارت آموزش و پرورش می گوید: رای بیش از که به طور معمول پرداخت می شود به مدارس برای وعده های غذایی مدرسه.

مدارس در سراسر انگلستان بودند مجبور به بستن در اوایل این ماه به همه دانش آموزان به جز فرزندان کارگران مشاغل کلیدی مانند پزشکان و پرستاران و سوپر مارکت تحویل رانندگان و همچنین برخی از کودکان آسیب پذیر و کسانی که با جدی تر نیازهای ویژه آموزشی.

  • چگونه مدارس و موسسات خیریه برنامه ریزی برای تغذیه کودکان
  • مدارس انگلستان به از جمعه

حدود 1.3 میلیون نفر در کودکان در انگلستان مجاز به وعده های غذایی مدرسه و تا زمانی که در حال حاضر مدارس شده اند ساخت ترتیبات خود را.

مدارس خواهد بود قادر به ادامه به ارائه وعده های غذایی برای جمع آوری و یا تحویل خود را اما که در آن این است که ممکن است کوپن سیستم را تضمین خواهد کرد کودکان را از دست دادن نیست ،

مدارس قادر خواهد بود به منظور کدهای کوپن آنلاین از روز سه شنبه و وزرای امیدوارم که پدر و مادر می تواند شروع به دریافت آنها را همان روز.

خانواده صادر خواهد شد یا الکترونیکی کوپن و یا کارت هدیه به ارزش £15 برای صرف در سوپر مارکت ها از جمله Sainsbury, Asda, Tesco, Morrisons, Waitrose و M&S.

“هیچ کودکی نباید گرسنه به عنوان یک نتیجه از این اقدامات معرفی شده برای نگه داشتن مردم در خانه گفت: انگلستان وزیر آموزش و پرورش گاوین ویلیامسون.

  • در اسکاتلند ، دولت متعهد شده است که همه کودکان واجد شرایط برای وعده های غذایی مدرسه را هنوز دریافت آنها از طریق مقامات محلی
  • ویلز دولت ملی در حال توسعه است کوپن طرح برای کودکان واجد شرایط برای وعده های غذایی مدرسه اما در این میان مدارس و مقامات محلی در حال شارژ با ادامه به ارائه وعده های غذایی در طول عید پاک شکستن
  • در ایرلند شمالی دولت معرفی مستقیم پرداخت به خانواده هایی که کودکان به طور رایگان دریافت کنید وعده های غذایی مدرسه

‘یک وضعیت دشوار’

Headteachers’ رهبران استقبال این طرح اگر چه دبیر انجمن مدرسه و دانشگاه از رهبران جف بارتون هشدار داد که £3 روز هنوز ترک خانواده های مبارزه

“بیایید تحت هیچ توهمی در این خواهد بود که یک وضعیت دشوار” گفت: آقای بارتون.

“از آن خواهد شد به چالش کشیدن برای والدین و مراقبین که در حال حاضر هزینه اضافی از کودکان به طور غیر منتظره در خانه برای مدت طولانی.”

Paul Whiteman, دبیر انجمن ملی از سر معلمان افزود: “ممکن است برخی از تاب برداشتن به کار در خارج از طرح به خصوص آن را به عنوان توسعه داده شده است در سرعت اما حداقل وجود دارد این است که برخی از یقین در دسترس در حال حاضر.”

آقای Whiteman گفت: سر را با دولت به مطمئن شوید که این طرح مشغول به کار به طور موثر به عنوان امکان پذیر است.

دولت می گوید ارزش کوپن که بیش از میزان پرداخت به مدارس برای وعده های غذایی مدرسه به رسمیت می شناسد این واقعیت است که خانواده ها قادر به خرید مواد غذایی به صورت فله و می تواند متحمل هزینه های بالاتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de