Coronavirus: چهارمین هفته پاییز در اسکاتلند مرگ و میر

تعداد زیادی از مردم در حال مرگ با کروناویروس در اسکاتلند سقوط کرده برای چهارمین هفته متوالی.

آمار و ارقام منتشر شده توسط سوابق ملی اسکاتلند (NRS) نشان داد وجود داشته است 230 مرگ و میر در هفتۀ منتهی به 24 آوریل.

این بود که 105 کمتر از هفته گذشته و به ارمغان می آورد تعداد کل مرگ و میر ناشی از شیوع شروع به 3,779.

اولین وزیر Nicola Sturgeon است که انتظار می رود کمی سهولت کشور مستند محدودیت در روز پنج شنبه.

این NRS آمار و ارقام نشان داد که 46 درصد از 3,779 مرگ و میر تا کنون رخ داده در مراقبت از خانه در حالی که 47 درصد در بيمارستان و 7% در خانه بودند.

  • کروناویروس در اسکاتلند – آخرین تحولات

مراقبت از خانه ادامه داد: به حساب اکثریت مرگ و میر ثبت شده در هفته گذشته – 54% – اما درصد بوده است در حال سقوط در هفته های اخیر از 60% چهار هفته پیش.

و تعداد مرگ و میر در مراقبت از خانه نصف هفته گذشته از 124 به 62.

به طور کلی سه چهارم از کسانی که فوت کرده اند با کروناویروس شده اند در سن 75 یا بیشتر.

روزانه گزارش مرگ و میر ناشی از کوروناویروس

Coronavirus درگیر شد و در 19 درصد از تمام مرگ و میر در اسکاتلند هفته گذشته به اوج رسید از 36 درصد در پایان ماه آوریل است.

و وجود دارد کمتر از مرگ و میر ناشی از بیماری های تنفسی (-39) گردش خون شرایط (-31) و زوال عقل و آلزایمر (-11) در مقایسه با متوسط برای این زمان از سال است.

اولین وزیر گفت: آماری گرایش به “زمینه را برای خوش بینی” پیش از این انتظار می رود کاهش اسکاتلند coronavirus مستند.

او افزود: “آنچه ما انجام می شود تا کنون ساخته شده تفاوت. هر کس نقشی در کند کردن روند گسترش ویروس حفاظت از بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی.

“همانطور که ما شروع به ظهور از مستند که با همکاری تبدیل خواهد شد و مهم تر از همیشه.”

Ms ماهیان خاویاری پرده برداری از چهار فاز “نقشه راه” در هفته گذشته است که با هدف راه اندازی مجدد جامعه در حالی که سرکوب از گسترش ویروس.

مرحله اول انتظار می رود که معرفی شده در روز پنج شنبه و دیدن افراد مجاز به ملاقات با ساکنان یکی دیگر خانواده تا زمانی که آنها نگه داشتن دو متر از هم جدا.

برخی از فعالیت های در فضای باز مانند گلف, ماهیگیری, تنیس و کاسه نیز می تواند با توجه به چراغ سبز برای شروع دوباره همراه با کار در فضای باز مانند کشاورزی و جنگلداری.

و مردم نیز قادر به نشستن و یا حمام آفتاب در پارک ها و دیگر مناطق باز در حالی که باغ و مراکز بازیافت امکانات نیز به احتمال زیاد به بازگشایی شده است.

کاهش همراه خواهد شد راه اندازی اسکاتلند جدید تماس با ردیابی طرح که به معنی هر کسی که تا به حال تماس نزدیک با فردی که تست مثبت برای این ویروس نیاز به از خود جدا برای 14 روز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de