پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

بوریس جانسون هشدار داد که “اقدامات سخت تر” می تواند به معرفی اگر مردم را ندارد دولت coronavirus مشاوره به طور جدی.

PM تشکر از مردم برای فداکاری اما گفت: مردم باید به دنبال اجتماعی فاصله راهنمایی.

“اگر شما آن را انجام نمی مسئولانه… ما باید به جلو را بیشتر اقدامات,” او گفت:.

این می آید به عنوان تعدادی از انگلستان و میر رسیده 281 از جمله یک فرد 18 ساله با یک بیماری زمینهای.

آنها فکر به جوانترین فرد مبتلا به این ویروس فوت کرده اند در انگلستان تا کنون.

افزایش 48 مرگ و میر پس از شنبه شامل 37 در انگلستان هفت در ولز سه در اسکاتلند و ایرلند شمالی است.

بیمه خدمات درمانی گفت: تمام کسانی که جان خود را در انگلستان در روز گذشته بودند در گروه های آسیب پذیر از جمله با زمینه مسائل مربوط به سلامت.

  • آنچه ما در مورد نمی دانم coronavirus مرگ و میر

این می آید به عنوان بیمه خدمات درمانی در انگلستان شناسایی کرده و 1.5 میلیون نفر از این بیشتر در معرض خطر افرادی که در حال حاضر باید در خانه بماند برای 12 هفته است.

PM گفت: کسانی که مردم را به “سپر” خود آن را با اضافه کردن “را انجام خواهد داد بیش از هر واحد اندازه گیری است که ما در حال تنظیم برای صرفه جویی در زندگی”.

‘اقدامات سخت تر’

صحبت کردن در خیابان داونینگ روزانه کنفرانس خبری آقای جانسون گفت: مردم رفتن به پارک های آنها “باید انجام دهید این است که مسئولانه”.

می آید بعد از ورود نشان داد مردم سراسر بخش هایی از انگلستان بازدید از پارک ها و فضاهای باز در اعداد بزرگ بیش از آخر هفته.

Snowdonia پارک ملی گفت: منطقه “تجربه آن شلوغ ترین تا کنون بازدید کننده در روز در حافظه زندگی” در روز شنبه با سواحل دیگر و قله کوه مشغول است.

“فکر نمی کنم هوای تازه در خود را به طور خودکار فراهم می کند برخی از ایمنی” آقای جانسون گفت:, و اضافه کرد که حتی اگر مردم فکر می کنم آنها رویین تن “وجود دارد مقدار زیادی از مردم شما را می تواند آلوده”.

“این توصیه به طور جدی آن را دنبال کنید چرا که آن را کاملا حیاتی است.”

“من پیام شما رو به انجام این کار در خط با مشاوره شما رو به دنبال اجتماعی فاصله قانون حفظ 2m از هم جدا است.”

پرسید که آیا اقدامات سختگیرانه تر می تواند به معرفی آقای جانسون افزود: “من فکر نمی کنم شما نیاز به استفاده از تخیل خود را بسیار به ببینید که در آن ما ممکن است مجبور به رفتن و ما را به فکر می کنم در این مورد بسیار فعال در 24 ساعت آینده.

“این خیلی مهم است که که و که توانایی حفظ شده است اما آن را تنها می تواند واقعا حفظ شود اگر همه اعمال مسئولانه و مطابق با آن اصول از ماندن جدا از یک دیگر و اجتماعی فاصله.

“اگر ما نمی تواند انجام دهد که پس آره من می ترسم ما در حال رفتن به جلو را به اقدامات سخت تر.”

برخی از پارک ها در حال حاضر اعلام کرد آنها بسته خواهد شد. Essex County Council تمام کشور را پارک از 20:00 به وقت GMT در حالی که پیش از ریچموند پارک در لندن بسته به ترافیک روز یکشنبه هر چند کسانی که با پای پیاده و دوچرخه سواران شد و هنوز هم مجاز است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

زودتر اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon گفت: اقدامات جدیدی برای جلوگیری از گسترش coronavirus باید در نظر گرفته شود “اختیاری”.

“زندگی باید احساس عادی,” او گفت:, و اگر آن را انجام داد شما باید بپرسید “اگر شما در حال انجام کارهای درست”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی