Coronavirus: پنج چیز یک Covid-19 علامت-پیگیری برنامه به ما می گوید

انگلستان دانشمندان در تلاش بوده اند به ردیابی Covid-19 مسیر را از طریق جمعیت همیشه از coronavirus وارد در سواحل.

در آنچه که تصور می شود بزرگترین مطالعه از نوع خود در جهان, یک برنامه توسعه یافته توسط کالج کینگ لندن (کلرور پتاسيم) و فناوری شرکت زو که آهنگ علائم بیماری دانلود شده است بیش از سه میلیون بار در انگلستان است.

نباید با دولت تماس-ردیابی برنامه Covid-19 علامت مطالعه برنامه اجازه می دهد تا به کاربران برای گزارش روزانه که آیا آنها احساس سالم و ثبت هر گونه علائم.

این دانشمندان با استفاده از داده ها به برآورد چگونه این ویروس ممکن است از یک سفر را از طریق جمعیت. در اینجا برخی از چیزهایی که برنامه ما آموخت تا کنون:

1. عفونت در واقع پس از افزایش مستند

زمانی که نخست وزیر بوریس جانسون به نام انگلستان مستند در دوشنبه 23 مارس وجود دارد “بسیاری از افراد آلوده که به طور ناگهانی به هم چسبیده بودند و آنها را آلوده هر یک از دیگر” می گوید: کلرور پتاسيم اپیدمیولوژی پروفسور تیم اسپکتور.

اوج این بیماری همه گیر آمد نه روز بعد از محققان بر این باورند 1 آوریل. آنها تخمین می زنند بیش از دو میلیون نفر در سن 20-69 بود Covid-19 علائم در انگلستان در این نقطه یا 50 در هر 1000 نفر است. محققان دریافتند برنامه خود را ثبت قله در عفونت حدود دو هفته قبل از اوج در بیمارستان پذیرش که پروفسور Spector می گوید نشان می دهد آن است که یک “دستگاه هشدار دهنده زود هنگام” برای تغییرات آینده در سطح این بیماری است.

متوسط دوره کمون این ویروس از پنج روز اما در برخی از افراد علائم دیگر را به نشان می دهد به این معنی که در بسیاری از موارد در اوایل روز از مستند گرفتار شده بودند قبل از آن آغاز شده است.

بعد از 1 مارس تعداد زیادی از عفونت ها کاهش یافت در تمام مناطق اما از سطوح مختلف. در حال حاضر این میزان کاهش در برآورد عفونت در حال کاهش است می گوید: پروفسور Spector.

“آن نصف هر هفته و سپس آن را آهسته. که نرخ کاهش جالب است – هنوز هم وجود دارد برخی از باقی مانده عفونت در جریان است.”

تعداد موارد در جمعیت عمومی به طور بالقوه بودن “رانده شده” با مشکلات در بیمارستان و مراقبت از خانه او می گوید.

2. هفت نفر در هر 1000 نفر سالخورده 20-69 در حال حاضر علائم

تیم تخمین می زند حدود 280,000 – یا 0.7% از افراد 20-69 علائم این Covid-19 اگر چه آنها خود هشدار مدل کمتر دقیق زمانی که سطوح ویروس کم جمعیت است.

پایان برآورد سطح coronavirus در انگلستان

اگر شما نمی توانید ببینید تصاویر به صورت خودکار ضربه بزنید اینجا

دفتر آمار ملی (ONS) به ما می دهد پایین تر تخمین می زنند اگر چه تا کنون آن را تنها به بررسی انگلستان است. یک سواب تست و بررسی از نزدیک به 15000 نفر با سن بیش از دو در دو هفته به 17 مارس پیشنهاد 137,000 مردم در انگلستان – 0.25% – آلوده شدند. همان مطالعه توسط فایرفاکس نشان می دهد وجود دارد 8,700 عفونت های جدید در روز به طور متوسط در انگلستان در حالی که یک مطالعه توسط کلرور پتاسيم در یک گروه از 980,000 برنامه-کاربران نشان می دهد وجود دارد 9,900.

هر دو برآورد می آیند با حاشیه خطا از به اضافه یا منهای چند هزار تا آنها به عنوان های مختلف به عنوان آنها ممکن است به نظر می رسد.

چگونه مطالعه تولید برآورد?

توسط مریم احمد, BBC News داده دانشمند

مدل پیش بینی کرد که آیا یک فرد coronavirus با استفاده از آنها سن و علائم آنها را وارد کنید به برنامه. این را می دهد روزانه برآورد که چگونه بسیاری از کاربران در سنین بین 20-69 باید coronavirus در هر محلی و براکت سن. محققان مقیاس این ارقام تا با استفاده از جمعیت و سن تفکیک در هر محلی قدرت به پیش بینی تعدادی از coronavirus موارد در جمعیت عمومی است.

مانند تمام مدل های آن را دریافت نمی کند آن را به سمت راست در هر زمان. محققان می گویند آن را از دست ندهید حدود 35 درصد از افراد مبتلا به کروناویروس و پرچم حدود 22 درصد از افراد سالم است. از آنجا که پیش بینی ها بر اساس برنامه کاربران که تمایل به جوان تر و مرفه تر این مدل ممکن است کمتر دقیق زمانی که مقیاس به جمعیت عمومی است. این مدل را ندارد پیش بینی برای افراد زیر 20 یا بیش از 69 به دلیل کمبود اطلاعات.

کلرور پتاسيم شده اند انتشار برآورد خود را به صورت روزانه به طوری یافته نشده است peer-reviewed.

3. بیماری افزایش یافته و پس از رویدادهای ورزشی مهم

مناطقی که به میزبانی رویدادهای ورزشی در روز قبل از تجمع جرم بودند لغو شد عفونت نقاط با توجه به پژوهش است. داده ها نشان می دهد میزان بالایی از عفونت در چلتنهام پس از جام طلا اسب مسابقه رویداد و افزایش لیورپول پس از یک Liverpool v اتلتیکو مادرید لیگ قهرمانان اروپا فوتبال بازی.

لیورپول شورای شهر است و پس از راه اندازی یک بررسی شیوع اما گلاسترشر شورای شهرستان – که نظارت بر Cheltenham Festival – گفت: هر تحقیق باید led در سطح ملی.

4. سنبله در جنوب ولز باقی می ماند یک رمز و راز

یک نقشه از علامت-برنامه ردیابی داده ها نشان می دهد که در اوج این بیماری همه گیر برآورد موارد خوشه در شهرستانها از جمله لندن و بیرمنگام و لیورپول و گلاسکو. اما محققان شگفت زده شدند سنگین غلظت برآورد موارد در ولز جنوبی – حدود یک هفته قبل از ارتفاع بیمارستان فعالیت در این منطقه است.

“ما هرگز واقعا درک و چرا از آن بود که کانون. هیچ کس را به آمده تا با یک توضیح قانع کننده می گوید:” پروفسور Spector.

5. دانشمندان می تواند پیش بینی کند که چگونه این بیماری را پیشرفت در افراد مختلف

گرچه دولت در ابتدا هشدار داد کلید علائم Covid-19 شد یک تب یا سرفه مداوم, اطلاعات جمع آوری شده توسط علامت-پیگیری برنامه نشان می دهد این بیماری دارای یک طیف گسترده ای از علائم است. خستگی و تنگی نفس و اسهال, هذیان های رد شده, وعده های غذایی, شکم, درد قفسه سینه, درد و خشونت صدا تمام شد در ارتباط با ویروس.

اما قوی ترین علائم هشدار دهنده عفونت در حال از دست دادن طعم و مزه و یا بوی, با توجه به یافته های حاصل از این تیم منتشر شده در مجله Nature Medicine. این علائم اضافه شد به انگلستان لیست کسانی که مردم باید خود جدا با در دوشنبه چند هفته پس از پروفسور Spector و کارشناسان دیگر به نام به حال برای هدایت به تغییر است.

به کلرور پتاسيم دانشمندان همچنین متوجه وجود الگوهای در علائم مختلف مردم با Covid-19 اند که آنها فکر می کنم قالب شش گروه مجزا. آنها امیدوارند به زودی قادر به پیش بینی این بیماری پیشرفت خواهد کرد در یک فرد بر اساس علائم آنها در روز اول است.

تعاملی تولید شده توسط کریستین Jeavans و مریم احمد. طراحی توسط Sana Jasemi و توسعه توسط استیون کانر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de