بیش از 200 نفر تخلیه از coronavirus-آمار شهر ووهان با توجه به زمین در RAF Brize Norton بعد.

وزارت امور خارجه بریتانیا گفت: نهایی بازگشت پرواز حامل کارکنان دولت نظامی پزشکان انگلستان شهروندان و اتباع خارجی.

آسمان گرفته خواهد شد از آکسفوردشایر به میلتون کینز مرکز کنفرانس برای 14 روز از قرنطینه.

شده اند وجود دارد تقریبا 35,000 موارد این ویروس در سطح جهان عمدتا در چین با سه موارد تایید شده در انگلستان است.

مرگ و میر برای coronavirus در حال حاضر پیشی گیرد که از شیوع بیماری سارس در سال 2003 به گفته مقامات بهداشتی چین در رسیدن به 803. در سال 2003 774 نفر کشته شدند توسط سارس.

این پرواز که در زمان خاموش در 19:20 به وقت تهران روز شنبه در دومین و آخرین پرواز چارتر توسط وزارت امور خارجه از ووهان شهر که در آن کروناویروس جدید پدید آمده است.

بیش از 100 انگلستان اتباع و اعضای خانواده در حال حاضر به تخلیه بریتانیا در پروازهای چارتر توسط انگلستان و کشورهای دیگر. آنها در حال برگزار شد در قرنطینه در Arrowe پارک بیمارستان در Wirral.

آخرین عودت خواهد شد قرار دارد در Kents هیل پارک مرکز کنفرانس و هتل جایی که آنها باقی خواهد ماند و در انزوا به مدت دو هفته – دوره کمون ویروس – برای اطمینان از آنها آلوده نیست.

در هتل آنها را از دسترسی به Netflix, مجلات, کتاب کودک, تجهیزات از جمله highchairs کودکان, اسباب بازی و بازی های گوشی های موبایل و تبلت برای مطالعه و مرور اینترنت بیمه خدمات درمانی گفت.

لباس و لوازم آرایش گذاشته شده خود را برای ورود. مسافران قبل از پرواز گفت: آنها تنها مجاز به سفر با 15 کیلوگرم (33lb) کابین کیسه.

این پرواز به شرح زیر تصمیم گیری توسط وزارت امور خارجه در 4 فوریه به توصیه همه انگلیسی ها به ترک چین اگر آنها می توانند.

بریتیش ایرویز و ویرجین آتلانتیک را به حالت تعلیق در تمام پروازها به مقصد و از سرزمین اصلی چین و در حالی که حامل های دیگر به کار خود ادامه پروازهای بین بریتانیا و چین است.

در خارج از چین 288 موارد تایید شده اند در 24 کشور, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. همه این موارد منجر به مرگ شده است در چین و هنگ کنگ به غیر از یکی در فیلیپین.

در انگلستان, وزارت بهداشت, درمان و مراقبت های اجتماعی گفت که 686 نفر در انگلستان آزمایش شده است برای coronavirus که از بعد از ظهر شنبه با سه مورد را تایید کرد.

این ویروس باعث شدید کوتاه مدت عفونت از راه های هوایی و علائم معمولا با شروع تب و به دنبال آن سرفه های خشک. اکثر مردم به احتمال زیاد به طور کامل بهبود می یابند — فقط به عنوان آنها را از آنفولانزا.

دو تا از انگلستان coronavirus موارد – هر دو از اتباع چینی – در حال درمان در درمانگاه سلطنتی ویکتوریا در نیوکاسل.

پس از مورد سوم تایید شد آن پدید آمده است که بریتانیا شده است در معرض ویروس در سنگاپور و متوقف در یک پیست اسکی در فرانسه قبل از بازگشت به خانه.

وجود دارد پنج بیشتر انگلیسی – چهار بزرگسالان و a nine-year-old boy – ماندن در همان کلبه ییلاقی در رشته کوه های آلپ آزمایش مثبت برای ویروس.

در مایورکا, اسپانیایی, مقامات گفت: چهار نفر از اعضای یک خانواده انگلیسی نیز در نظر گرفته شده است به بیمارستان پس از آمدن به تماس با کروناویروس حامل در فرانسه. آنها در حال آزمایش این ویروس در بیمارستان دانشگاه پسر Espases در پالما.


شما تخلیه? به اشتراک گذاشتن تجارب خود را از طریق ایمیل haveyoursay@bbc.co.uk.

لطفا یک شماره تماس اگر شما مایل به صحبت می کنند به یک روزنامه نگار. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید در راه های زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی