Coronavirus: پوشش صورت به طور اجباری در حمل و نقل عمومی

پوشیدن پوشش صورت اجباری خواهد بود در حمل و نقل عمومی در انگلستان از 15 ژوئن, وزیر حمل و نقل گفته است.

Grant Shapps گفت: “هر احتیاط” باید به عنوان تعداد مسافر انتظار می رود افزایش می دهد زمانی که مستند اقدامات بیشتر کاسته.

مردم را مجبور به پوشیدن پوشش در اتوبوس, قطار, هواپیما و کشتی.

بسیار جوان و کودکان و افراد معلول و کسانی که با مشکلات تنفسی خواهد شد معاف است.

آن را می آید به انگلستان ثبت مرگ یکی دیگر از 176 نفر که تست مثبت برای coronavirus در نظر گرفتن تعداد کل مرگ و میر در انگلستان به 39,904.

صحبت های روزانه coronavirus جلسه آقای Shapps گفت: پوشش صورت خواهد بود “بیماری مسافرت” و با پوشیدن یک نفر می تواند “نهایتا” منجر به جریمه.

اما او افزود: “چرا مردم می خواهند به انجام کار درست است؟”

پوشیدن صورت را پوشش می تواند به جلوگیری از یک فرد آلوده انتقال این ویروس به جای متوقف کردن کسی که پیمانکاری آن است.

زودتر اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon گفت دولت او بود با توجه به این که آیا به آن را الزامی به پوشیدن پوشش صورت در برخی از موقعیت ها.

اسکاتلند در حال حاضر توصیه به پوشیدن پوشش در مغازه ها و حمل و نقل عمومی.

در ولز پوشش صورت نشده است توصیه می شود برای عموم مردم. در ایرلند شمالی به مردم گفته شده به نظر پوشیدن آنها را در مکان های که در آن آنها می توانند مشاهده اجتماعی فاصله.

‘تغيير’

دولت برای برخی از زمان ساخته آزمایشی nudging مراجع به پوشیدن پوشش صورت محصور در فضاهای عمومی – اما طولانی اذعان علمی مورد برای پوشیدن آنها روشن نیست و برش.

این را از نخست وزیر در پایان ماه آوریل زمانی که بوریس جانسون گفت: “به عنوان بخشی از بیرون آمدن از مستند من فکر می کنم که پوشش صورت مفید خواهد بود برای هر دو اپیدمیولوژیک دلایل بلکه برای مردم با دادن اعتماد به نفس است که آنها می توانید به بازگشت به کار.”

اما تا به حال پوشیدن آنها شده است داوطلبانه و پس از اعلام امروز نشانه یک تغییر قابل توجهی.

علم بی بی سی ویرایشگر دیوید Shukman گفت: تحقیقات در صورت پوشش داده شده به عنوان “باریک” توسط بسیاری از مقامات و متخصصان سلامت همواره وجود دارد ترس از عجله به ضربه محکم و ناگهانی پزشکی-درجه ماسک.

اما مطالعات در آزمایشگاه نشان داده اند که نه تنها تا چه حد قطرات می تواند گسترش سرفه بلکه چگونه انواع مختلف مواد را می به طور چشمگیری کاهش می دهد بسیاری از کسانی که قطرات که از طریق او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de