Coronavirus: شب به روز رسانی

در اینجا پنج چیز شما نیاز به دانستن در مورد شیوع کروناویروس در این سه شب است. ما باید به روز رسانی دیگر برای شما در روز چهارشنبه.

1. صدراعظم هشدار ‘سخت’ پیش

صدراعظم Rishi Sunak دادن روزانه توجیهی هشدار داده است دولت نمی تواند محافظت از منابع مالی هر کسب و کار و هر خانواده. “این بار دشوار وجود خواهد داشت و بیشتر به آمده است,” او گفت:. این می آید به عنوان تعداد مرگ و میر در انگلستان بیمارستان رسیده 12,107 افزایش 778 روز دوشنبه در کل.

2. ‘یک پنجم مرگ و میر’ مربوط به ویروس

بیش از یک پنجم مرگ و میر در انگلستان و ولز است که در حال حاضر مربوط به coronavirus دفتر آمار ملی گفته است. آمار و ارقام جدید نشان داد که ویروس مذکور در 3,475 گواهی مرگ در پایان هفته 3 آوریل.

3. شیوع بیماری سرخک ترس

برخی از واکسیناسیون برنامه های به تعویق افتاده اند با توجه به کروناویروس – که منجر به ترس وجود دارد می تواند شیوع بیماری سرخک. انگلستان در حال حاضر خود را از دست داده سرخک وضعیت به دلیل افزایش تعداد موارد است.

4. پرستار ‘پرداخت قیمت برای عدم PPE’

دوستان و همکاران پرستار گرت رابرتز 65 که به کروناویروس در عزاداری پس از مرگ او در بیمارستان در Merthyr تیدفیل در روز شنبه. در حال حاضر یکی از دوستان ادعا کرده او “پرداخت قیمت نهایی” با توجه به کمبود تجهیزات حفاظت شخصی.

5. £2m مطرح شده توسط 99 ساله

کهنه سرباز ارتش تام مور مجموعه ای برای افزایش 1000 پوند برای بیمه خدمات درمانی خیریه با هم – اما در حال حاضر ساخت £2m کمک مالی به مبارزه خود را در برابر coronavirus پس از فوق العاده خود را هدف. آقای مور که تبدیل به 100 این ماه افزایش نقدی با انجام 100 دور خود Bedfordshire باغ پنج شنبه. او در حال حاضر هدف از انجام 100 بیشتر است.


دریافت یک دیگر coronavirus جلسه از بی بی سی در صندوق پستی خود را هر روز صبح روز هفته با ثبت نام در اینجا.

و فراموش نکنید که…

شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر و مشاوره و راهنمایی در مورد ما coronavirus صفحه.

ما تعداد زیادی از راهنمایی در مورد راه هایی برای محافظت از سلامت روان خود را. و در اینجا یک ویدیو توضیح می دهد چه کاری انجام دهید اگر کسی در خانواده خود بیمار است.


چه سوالات شما در مورد کوروناویروس?

در برخی از موارد سوال شما منتشر خواهد شد نمایش خود را از نام و سن و موقعیت به عنوان شما آن را ارائه مگر اینکه شما در غیر این صورت دولت. جزئیات تماس خود را هرگز خواهد بود منتشر شده است. لطفا اطمینان حاصل شود شما باید ما به عنوان خوانده شده شرایط و ضوابط و سیاست حفظ حریم خصوصی.

با استفاده از این فرم به سوال خود را بپرسید:

اگر شما در حال خواندن این صفحه می توانید ببینید قالب شما نیاز به بازدید از نسخه موبایل سایت بی بی سی به سوال خود را ارسال و یا ارسال آنها از طریق ایمیل به [email protected]. لطفا خود را شامل نام و نام خانوادگی و سن و محل سکونت با هر گونه سوال شما ارسال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de