Coronavirus: شب را به روز رسانی به مدارس بازگشت اما تصویر مخلوط در حضور

در اینجا پنج چیز شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس شیوع این شنبه شب. ما باید به روز رسانی دیگر برای شما در روز سه شنبه.

1. مدارس بازگشت اما تصویر مخلوط در مردمک مردم در انتخابات

اولیه بازگشت دانش آموزان به برخی از مدارس در انگلستان امروز با تعداد زیادی از شستن دست و از پنجره باز نگه داشته به اجازه دهید در هوای تازه. اما سر معلمان را گزارش کرده اند “بسیار متغیر” سطح حضور و غیاب اعم از 40 درصد به 70 ٪ است. آن دسته از کودکان که بازگشت بسیاری از آنها برای اولین بار در 10 هفته – در پذیرش و 1 سال و 6. در اینجا این است که چگونه برخی از اجتماعی دور کلاس نگاه کرد.

2. جدید مستند قوانین هشدار پس از نقض اسکاتلند

با استناد به نقض بیش از آخر هفته و اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon گفت: این کشور coronavirus دستورالعمل ها اجرا شود می تواند توسط قوانین جدید اگر “حتی یک اقلیت” ادامه داد: برای دست انداختن آنها. در ضمن Dorset دو شورای رهبران باید از دولت خواست به آن را تغییر دهید مشاوره در سفر به “اقامت محلی” پس از هزاران نفر از مردم flocked به Durdle Door ساحل در تعطیلات آخر هفته.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

3. ‘بیش از دو میلیون نفر در بریتانیا صبر کنید برای مراقبت از سرطان’

حدود 2.4 میلیون نفر در بریتانیا در حال انتظار برای غربالگری سرطان درمان یا تست به عنوان یک نتیجه از اختلال در بیمه خدمات درمانی ناشی از بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به تحقیقات سرطان بریتانیا. آن را نیز تخمین می زند بیش از 23,000 سرطان ها می رفته اند تشخیص داده نشده در طول مستند. بیش از گذشته 10 هفته سلامت خدمات متمرکز در مراقبت و درمان بیماران با Covid-19 در حالی که سایر خدمات مانند مراقبت از سرطان بودند مدرج بازگشت.

4. مشتریان در صف برای ساعت به عنوان Ikea بازگشایی

هزاران نفر از خریداران در صف برای ساعت ها می توانید به فروشگاه Ikea پس از مبلمان غول بازگشایی مغازه 19 در انگلستان و ایرلند شمالی است. در ضمن Primark در حال برنامه ریزی برای بازگشایی همه از آن 153 فروشگاه در انگلستان در 15 ژوئن زمانی که مستند محدودیت برداشته می شوند. اما لباس های زنجیره ای گفته می شود وجود ندارد “ویژه تنزیل” با وجود ساختمان £2bn-ارزش سهام به فروش خود را دو برابر نرمال stockholding – در طول مستند.

5. ورزش بریتانیا بازده با اسب, مسابقات و اسنوکر

یک 22-1 شات Zodiakos ایجاد سابقه به عنوان اولین برنده در مسابقه اسب را سرگیری پس از 76 روز استراحت به دلیل coronavirus مستند. سوارکاران عینک ماسک به عنوان اولین مسابقه پس از دولت بریتانیا پاک ورزش را از سر گرفت در پشت درهای بسته در نیوکاسل گسفرته پارک. اسنوکر نیز بازگشت با قهرمان جهان Judd Trump رقابت در قهرمانی لیگ در میلتون کینس.


دریافت یک دیگر coronavirus جلسه از بی بی سی در صندوق پستی خود را هر روز صبح روز هفته با ثبت نام در اینجا.

و فراموش نکنید که…

… شما می توانید قوانین در بازدید از دوستان و یا خانواده پیک نیک و کباب, با ما به روز شده راهنمای.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر و مشاوره و راهنمایی در مورد ما coronavirus صفحه و دریافت آخرین در زندگی ما صفحه.


چه سوالات شما در مورد کوروناویروس?

در برخی از موارد سوال شما منتشر خواهد شد نمایش خود را از نام و سن و موقعیت به عنوان شما آن را ارائه مگر اینکه شما در غیر این صورت دولت. جزئیات تماس خود را هرگز خواهد بود منتشر شده است. لطفا اطمینان حاصل شود شما باید ما به عنوان خوانده شده شرایط و ضوابط و سیاست حفظ حریم خصوصی.

با استفاده از این فرم به سوال خود را بپرسید:

اگر شما در حال خواندن این صفحه می توانید ببینید قالب شما نیاز به بازدید از نسخه موبایل سایت بی بی سی به سوال خود را ارسال و یا ارسال آنها از طریق ایمیل به [email protected]. لطفا خود را شامل نام و نام خانوادگی و سن و محل سکونت با هر گونه سوال شما ارسال.

  • بیمارستان ویژه: داستان انسان در پشت عناوین
  • جسی LINGARD را در خانه تمرین می تواند شما را نگه دارید تا ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de