Coronavirus: شب را به روز رسانی به عنوان برنامه ای برای UK ورود رونمایی

در اینجا پنج چیز شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس شیوع این شب جمعه. ما باید به روز رسانی دیگر برای شما در صبح روز شنبه.

1. خود منزوی پس از ورود به انگلستان

دبیر خانه Priti پاتل گفت که از 8 ژوئن, مردم, ورود به بریتانیا را به خود منزوی برای 14 روز. در انگلستان کسانی که نمی مطابق خطر 1000 پوند جریمه – و تصادفی نقطه چک برگزار خواهد شد بیش از حد. برخی از کارگران مانند رانندگان کامیون و coronavirus پزشکان – معاف خواهد بود. با ميزان عفونت در انگلستان سقوط وارداتی موارد این ویروس می تواند ایجاد یک “تهدید بزرگتر” رفتن به جلو Ms پاتل گفت. وجود دارد بیشتر بر روی برنامه های در اینجا.

2. مدارس شواهد منتشر شد

دولت مشاوران علمی گروه خود منتشر کرده است شواهدی در مورد چگونه امن آن خواهد بود برای مدارس برای باز کردن برای بیشتر دانش آموزان است. خطر ابتلا به دانش آموزان که بازگشت است “بسیار بسیار کوچک است اما صفر نیست” گفت: منابع درگیر است. اما آنها افزود: هر گونه فعالیت خارج از خانه خطرات. آنها همچنین گفت: معلمان بودند در بالاتر از حد متوسط خطر ابتلا به کروناویروس در مقایسه با دیگر مشاغل.

3. برزیل می رسد 20,000 مرگ و میر

آن را تیره و تار نقطه عطف. اما برزیل تبدیل به ششمین کشور در جهان به گزارش بیش از 20 ، 000 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس – با هشدار شیوع نشده به اوج خود رسیده است. رئیس جمهور Jair Bolsonaro بارها رد خطرات ناشی از ویروس است.

4. پایان Clap برای سرپرستان?

پنج شنبه شب دیدم نهم کف زدن برای مراقبین که می بیند مردم در سراسر انگلستان مکث به تحسین کارگران خط مقدم نگه داشتن همه امن در طول بیماری همه گیر. اما زن که آمد تا با ایده پیشنهاد کرده است هفته آینده کف زدن باید آخرین – و که آن را باید تبدیل به یک رویداد سالانه به جای. آن را در حال حاضر زمان برای وزیران به پاداش کسانی که کلید کارگران گفت: Annemarie Plas – که دولت می گوید آن است که با توجه به چگونه بهترین را انجام دهد.

5. تخم مرغ های شکلاتی ‘باید با توجه به دور’

بسیاری از ما به پایان رسید و ما تخم مرغ عید پاک در حال حاضر. اما اعتماد ملی برای اسکاتلند هنوز هم هزاران نفر سمت چپ – و آن را در تلاش به آنها را دور. خیریه بود و مجبور به لغو آن برنامه ریزی شده عید پاک تخم مرغ شکار به دلیل مستند. در حدود نیمی از آن 30,000 شکلات تخم مرغ داده شده است به بیمارستان های مواد غذایی, بانک ها و گروه های جامعه است, اما آن را می خواهد برای پیدا کردن خانه برای بقیه آنها.


دریافت یک دیگر coronavirus جلسه از بی بی سی در صندوق پستی خود را هر روز صبح روز هفته با ثبت نام در اینجا.

و فراموش نکنید که…

پیدا کردن اطلاعات بیشتر و مشاوره و راهنمایی در مورد ما coronavirus صفحه و دنبال زندگی می کنند ما صفحه برای آخرین به روز رسانی.

به فکر یک غذای آماده در طول تعطیلات آخر هفته ؟ ما یک راهنمای در مورد چگونه امن هستند در اینجا.


چه سوالات شما در مورد کوروناویروس?

در برخی از موارد سوال شما منتشر خواهد شد نمایش خود را از نام و سن و موقعیت به عنوان شما آن را ارائه مگر اینکه شما در غیر این صورت دولت. جزئیات تماس خود را هرگز خواهد بود منتشر شده است. لطفا اطمینان حاصل شود شما باید ما به عنوان خوانده شده شرایط و ضوابط و سیاست حفظ حریم خصوصی.

با استفاده از این فرم به سوال خود را بپرسید:

اگر شما در حال خواندن این صفحه می توانید ببینید قالب شما نیاز به بازدید از نسخه موبایل سایت بی بی سی به سوال خود را ارسال و یا ارسال آنها از طریق ایمیل به [email protected]. لطفا خود را شامل نام و نام خانوادگی و سن و محل سکونت با هر گونه سوال شما ارسال.

  • بیمارستان ویژه: داستان انسان در پشت عناوین
  • جسی LINGARD را در خانه تمرین می تواند شما را نگه دارید تا ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de