Coronavirus: انرژی شرکت های مجاز به تعقیب صورتحسابها دوباره

شرکت های انرژی داده شده متهور به تعقیب عدم پرداخت صورتحساب های انرژی دوباره – اگر چه آنها هشدار داده شده است نه به تهاجمی در تعقیب خود را.

تنظیم کننده Ofgem گفته تولید کنندگان آن را در منافع هر کسی برای باز مجموعه بدهی تاخیر.

بسیاری از خانواده های بهره مند از coronavirus مربوط به تعطیلات پرداخت.

اما bailiffs شده اند ممنوع از ضربه زدن بر روی درب برای دو ماه دیگر برای جمع آوری دیگر بدهی های پرداخت نشده مانند پارکینگ جریمه و یا شورای مالیاتی.

دولت گفته است که محدودیت های فعلی در عمران مأموران اجرای ادامه خواهد داد تا 24 اوت.

خانواده مبارزه با امور مالی خود را در طول شیوع کروناویروس شده اند قادر به مذاکره کمک خود را به طور منظم صورتحساب مانند کارت اعتباری بازپرداخت و لوایح انرژی.

در کنار این شرکت های انرژی متوقف تعقیب خود را از هر گونه برجسته صورتحسابها اما در حال حاضر انگلیسی, انرژی تنظیم شده است گفت: این می تواند شروع دوباره فرض کنید مجموعه توسط شرکت ها و یا عوامل آنها است “عادلانه”.

“ما می دانیم که تامین کنندگان نمی تواند گسترش نامحدود اعتباری به مشتریان – نه این در منافع مشتریان به طور کلی – و ما پیش بینی تامین کنندگان آغاز خواهد شد به راه اندازی مجدد بدهی های مدیریت فعالیت های که ممکن است متوقف طول فوری بحران” Ofgem اجرایی Jonathan Brearley گفت: در نامه ای به تامین کنندگان.

وی افزود: تولید کنندگان باید به حساب مشتریان توانایی پرداخت.

“ما نمی خواهد تحمل تیز عمل و یا تهاجمی جمع آوری بدهی و تامین کنندگان می تواند در صورت اجرای اکشن که در آن این مورد است,” او گفت:.

گسترده تر جمع آوری بدهی هنوز با محدودیت های مختلف در درجه اول از طریق محدودیت در bailiffs.

شوراها که برخی از آنها به حالت تعلیق اجرای پارکینگ در طول مستند بازگشته اند به اجرای محدودیت های پارکینگ سراسر انگلستان است. ایرلند شمالی نگهبانان ترافیک در خیابان و جریمه صادر خواهد شد دوباره از 29 ژوئن.

در ضمن قابل توجهی از مردم برای پرداخت مالیات های پرداخت نشده اند و همچنان به انجام این کار در طول مستند.

اما bailiffs – که معمولا مجاز به توقیف اموال و یا گیره وسایل نقلیه به جمع آوری بدهی های پرداخت نشده به مقامات محلی – را ببینید بازديد به خانه های مردم محدود برای دو ماه دیگر.

مدنی اجرای انجمن که نشان دهنده bailiffs گفت: این امر مطابق با مقررات دولت و اطمینان از سلامت عمومی بود و نه در معرض خطر قرار داده.

اما به گفته یک کد رفتاری برای عوامل آن تا به حال کشیده شده در انتظار قبل از بازگشت به کار احتمالا نیاز به به روز رسانی با فرض کاهش بیشتر از محدودیت های اجتماعی مانند فاصله.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de