Coronavirus: لایحه انرژی کمک برای آسیب پذیر در میان شیوع

گاز و برق تامین کنندگان توافق اضطراری بسته از اقدامات برای اطمینان از افراد آسیب پذیر نمی توانید قطع در میان شیوع ویروس.

بیش از چهار میلیون نفر از مردم که در پیش پرداخت متر را به دریافت کمک اگر آنها می توانید به بالا.

این ممکن است شامل اعتباری در حال ارسال در پست یا وجوه به طور خودکار اضافه شده به متر.

کسانی که در تلاش برای پرداخت صورتحساب را دریافت پشتیبانی و هیچ اعتباری متر قطع برگزار خواهد شد.

بازپرداخت بدهی و پرداخت صورتحساب می تواند مجددا متوقف شد و یا کاهش می یابد که در آن مورد نیاز است و اگر انرژی مشتریان در حال پیدا کردن آن دشوار است.

شرکت همچنین می تواند کسی را در مشتری به نمایندگی به بالا پیش پرداخت متر است.

“در حالی که دوستان و خانواده خواهد شد نقش مهمی در کمک به مردم نهفته coronavirus ما تشخیص وجود خواهد داشت بسیاری از مشتریان که نیاز به حمایت های بیشتر و اطمینان به خصوص کسانی که از نظر مالی نهفته و یا در شرایط آسیب پذیر گفت:” کسب و کار و وزیر انرژی Alok Sharma.

در نامه ای به مشتریان انرژی شبکه کانون گفت: وجود 36,000 مردم در تلاش برای حفظ خانه های طراحی شده.

آن گفت: “ما پس از خود گاز و برق شبکه و باید به خوبی تمرین برنامه های احتمالی در محل بنابراین ما می توانیم نگه داشتن انرژی خود را جریان. ما می خواهم به شما اطمینان بدهم که ما آماده ایم.”

خانم جیلیان مرد سر از شهروندان مشاوره گفت: “نگه داشتن مردم در تامین مطمئن شوید آنها را گرم خانه و لازم نیست صورت های مالی اضافی و یا دیگر تنش های خود را در مورد تامین انرژی ضروری خواهد بود.”

  • لوایح انرژی مجموعه را به سقوط برای میلیون ها نفر از خانواده ها
  • شما چه می دانید در مورد صرفه جویی در انرژی در خانه ؟

کارشناسان می گویند که مردم در حال کار از خانه ممکن است نسبتا سریع افزایش استفاده از انرژی و در نتیجه خود را در لایحه اگر چه قیمت انرژی کلاه خواهد شد کاهش در ماه آوریل است.

آنا خزه در Cornwall بینش گفت: “خود منزوی و یا کار از خانه ممکن است به معنی مصرف کنندگان با استفاده از انرژی که برای برخی از مصرف کنندگان را از طریق به سرعت به لوایح انرژی خود را. برای آن دسته از مشتریان که سقوط به آسیب پذیر براکت این می تواند دلهره آور و دشوار برای مدیریت.”

کارشناسان اضافه کنید که بریتانیا گاز و برق, شبکه باید قادر به نگه داشتن چراغ در حال اجرا در طول بحران بدون مشکل.

داشتن مردم در خانه گیر کرده حتی ممکن است از قله در شب هنگامی که مردم معمولا از زمانی که فشار بر روی سیستم انرژی در بالاترین حد خود.

در ضمن به عنوان دفاتر و کارخانه های تعطیل در طول روز استفاده از انرژی است که به احتمال زیاد به سقوط کمی حتی به عنوان انرژی مورد استفاده در خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im