Coronavirus: اضطراری وام کسب و کار طرح اصلاحی پس از انتقاد

اضطراری وام طرح برای کسب و کار در تلاش برای زنده ماندن در میان coronavirus همه گیر شده است نونما زیر نقد قوی.

خزانه داری در گفت و گو با دریافت بیش از 130,000 وام enquires از شرکت اما کمتر از 1000 تا به حال تایید شده است.

کسب و کار, منشی, Alok شارما گفت: این تغییرات به این طرح خواهد آن را آسان تر برای شرکت ها برای دسترسی به وام.

صدراعظم صحبت خواهد کرد به کارفرمایان از بانک که متهم شده اند با استفاده از بحران است.

  • بانک ها زیر آتش برای coronavirus وام تاکتیک

این تغییرات به کسب و کار وقفه طرح وام خواهد شد به این معنی است که کسب و کار می توانند برای دسترسی به حمایت های مالی در طول مستند.

پیش از این دولت حمایت وام برای کسب و کارهای کوچک تنها در دسترس برای شرکت های که شده بود تبدیل شده برای تجاری وام از بانک خود را.

که دیدم کسب و کار خواسته به پرداخت نرخ بهره تا حد 30 درصد است.

بعد از این تغییرات به طرح برنامه های کاربردی محدود خواهد بود به کسب و کار شده اند که رد وام در شرایط تجاری. با این حال وزارت خزانه داری قرار نیست در جای محدودیت در نرخ بهره است که بانک می تواند شارژ برای وام.

کمک برای کسب و کار

شرکت های بزرگتر با گردش مالی بالا به £500 متر نیز خواهد بود واجد شرایط برای کمک بیشتر.

نونما طرح ارائه خواهد شد دولت حمایت از وام £25m به شرکت های با درآمد بین £45 متر و £500 متر.

“ما نیز گوش به نگرانی برخی از کسب و کارهای بزرگتر تحت تاثیر Covid-19 و اعلام پشتیبانی جدید به طوری که آنها می تواند به سود بیش از حد” گفت: صدراعظم آقای Sunak.

بانک ها نیز ممنوع شود از درخواست صاحبان شرکت برای تضمین وام های با پس انداز خود و یا اموال در هنگام قرض گرفتن تا £250,000.

“ما در حال پیشرفت بزرگ در گرفتن مقدار مورد نیاز پشتیبانی به کسب و کار برای کمک به مدیریت جریان های نقدی در طول این زمان دشوار است – با میلیون ها پوند از وام و امور مالی ارائه شده به صدها شرکت در سراسر کشور” صدراعظم آقای Sunak گفت.

“و در حال حاضر من بیشتر اقدام با گسترش ما سخاوتمندانه وام طرح حتی بیشتر از کسب و کار می تواند به نفع.”

شده است وجود دارد نگرانی گسترده اذعان توسط دولت که برخی از اقدامات اضطراری برای ارائه کمک های مالی به کسب و کار در حال کار نمی کند.

بیش از حد چند شرکت احساس قادر یا مایل به گرفتن وام های که انجام شده 80% تضمین دولت برای وام دهنده است اما نه وام گیرنده. وزارت خزانه داری اعلام کرد قوانین جدید به معنی صاحبان کسب و کار درخواست قرض کمتر از £250,000 دیگر نمی خواهد باید ارائه دهد تا شخصی را تضمین می کند.

شاید از همه مهمتر نیاز برای شرکت هایی که برای اولین بار سعی کردم به حالت عادی تجاری وام در جای دیگر خواهد بود کاهش یافته است.

اما آنها هنوز هم وام. شرکت های که مایل به آنها را خواهد بود 100% در قبال بدهی و دولت نیست پوش نرخ بهره بانک می شارژ حتی اگر بانک قادر به قرض گرفتن در نزدیک به 0٪.

وام در حال حاضر ممکن است در دسترس برای کسب و کار بیشتر اما آنچه روشن نیست این است که آیا شرکت های آنها را می خواهید.

کار با استقبال از اقدامات اما متهم به دولتی بودن “پشت منحنی” در هنگام اجرای اقدامات پشتیبانی می کند.

“وجود دارد باقی می ماند شکاف بزرگی در پشتیبانی از کارکنان و خود اشتغالی است که باید بلافاصله اگر مردم به اجتناب از مواجهه با مشکلات جدی در این بحران گفت:” سایه صدراعظم جان مکدانل.

رئیس کنفدراسیون صنعت بریتانیا کارولین Fairbairn توصیف تغییرات به عنوان یک “گام بزرگ به جلو” اگر چه او گفت که جزئیات بیشتر مورد نیاز بود.

“هر هفته به ارمغان می آورد به سطح بی سابقه ای از اقتصادی حمایت و آن را تشویق به دیدن دولت پله در جایی که به کمک فوری نیاز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im