Coronavirus: سالمندان به ‘محافظ’ به عنوان ساعت به دنبال تجهیز NHS

بوریس جانسون در حال راه اندازی یک درایو به تجهیز بیمه خدمات درمانی با بیش هواکش به عنوان شماره 10 نشان داد آن را به زودی می تواند گام تا اقدامات لازم برای مقابله با کروناویروس.

این شامل “محافظ” افراد مسن و آسیب پذیر – که در آن نگهداری می شوند جدا از جامعه و درخواست تمام خانواده ها را از خود جدا کنند.

دولت مواجه شده است و فشار به انجام بیشتر برای مقابله با این بیماری همه گیر پس از انگلستان تلفات افزایش به 21 در روز شنبه.

خیابان داونینگ گفت: این امر در ادامه به هدایت آن توسط کارشناسان پزشکی.

آن علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (Sage) ذکر شده “محافظ آسیب پذیر” و “خانواده انزوا” به عنوان گام های بعدی برای مقابله با گسترش ویروس.

دومی می تواند کل خانواده گفت: به خود منزوی حتی اگر فقط یک فرد بیمار می شود.

در همین حال نخست وزیر به اصرار شرکت انگلیسی برای پیوستن به یک “ملی تلاش” برای تولید بیشتر هواکش و دیگر تجهیزات پزشکی “در سرعت” برای کمک به بیمه خدمات درمانی مقابله با شیوع کروناویروس.

کار نیز در حال انجام برای خرید هزاران خصوصی تخت بیمارستان به افزایش NHS ظرفیت باید آن را مورد نیاز است.

آن به شرح زیر قوی انتقاد از استراتژی دولت از بیش از 200 دانشمندان چه کسانی نوشته اند به وزرای ترغیب آنها به معرفی اقدامات سخت تر برای مقابله با گسترش Covid-19.

تعداد کل تایید coronavirus موارد در انگلستان رسیده است 1,140 در حالی که 37,746 افراد آزمایش شده اند.

خیابان داونینگ گفت: “آینده برنامه ریزی مداخلات” را به اجرا در آمده به زودی آن را منتشر خواهد کرد, مدل و داده های آن استفاده کرده است در طی فرایند تصمیم گیری است.

نوشتن در ساندی تلگراف وزیر بهداشت مت Hancock گفت که دولت و مقامات محلی سازمان های خیریه و دوستان و همسایگان “را باید بخشی از تلاش ملی برای حمایت از محافظ”.

او همچنین گفت که بریتانیا بود “هرگز تست شده مانند این” پس از جنگ جهانی دوم و با صدور “تماس با اسلحه” را به تولید کنندگان و درخواست آنها را به “خود را تبدیل خطوط تولید” را به هواکش.

“هر کس خواسته خواهد شد که به فداکاری برای محافظت از خود و دیگران به خصوص کسانی که بیشتر در معرض این بیماری,” او گفت:.

چه کار کنم اگر من…

علائم: اگر شما در حال تجربه جدیدی مداوم سرفه و/یا تب تعریف شده به عنوان دمای بالای 37.8 C – شما باید خود منزوی در خانه به مدت حداقل هفت روز, با توجه به راهنمایی های منتشر شده در روز جمعه توسط بهداشت عمومی انگلستان (PHE).

مردم با علائم خفیف است که خود منزوی در خانه در حال حاضر در حال آزمایش. همه بیمارستان بیماران مبتلا به آنفولانزا مانند علائم در حال آزمایش هستند.

با زندگی می کنند و یا در تماس نزدیک با یک مورد مثبت: هفت روز انزوا دوره در حال حاضر اعمال می شود به هر کس بدون در نظر گرفتن که در آن شما ممکن است از یک سفر و یا اگر شما تا به حال تماس نزدیک با یک مورد تایید شده.

اینجا بیشتر بخوانید.

اورژانس لایحه به دولت موقت قدرت به مقابله با شیوع منتشر خواهد شد در هفته آینده – اما آقای Hancock گفت که او امیدوار است بسیاری از اقدامات “نمی شود مورد نیاز است”.

کار رهبر جرمی Corbyn خواسته است برای “فوری بینایی” از پیش نویس قوانین و برای دیدار با نخست وزیر به بحث در مورد بحران.

حزب او در حال حاضر به نام دولت به انتشار علمی مدل سازی و داده ها که با استفاده از آن است به شکل رویکرد خود را.

در ضمن اطلاعات عمومی جدید کمپین راه اندازی می شود شامل دولت بریتانیا ارشد پزشکی مشاور پروفسور کریس Ersin و صدای خارج از قاب از تعمیرکار خیاط سرباز جاسوس بازیگر علامت قوی است.

این کمپین که استرس نیاز به افراد با علائم خود جدا برای یک هفته ظاهر خواهد شد در سراسر تلویزیون و رادیو و روزنامه ها رسانه های اجتماعی و تابلوهای تبلیغاتی.

از آخرین مرگ و میر در انگلستان هشت نفر مرد سالخورده بیش از 80 و تمام شد و در “معرض خطر” قرار گرفتند.

پروفسور Ersin گفت: “من درک می کنم این افزایش در تعداد مرگ و میر مرتبط با Covid-19 خواهد بود و دلیلی برای نگرانی برای بسیاری از. مردم باید بدانند هر اندازه ما در حال مصرف است که به دنبال به صرفه جویی در زندگی و حفاظت از آسیب پذیرترین.”

بسیاری از انگلستان تایید موارد در انگلستان است. شده اند وجود دارد 121 موارد تایید شده در اسکاتلند 60 در ولز و 34 در ایرلند شمالی.

افرادی که خود منزوی با علائم خفیف دیگر در حال آزمایش برای ویروس. دولت گفت در روز جمعه آن را برآورد تعداد واقعی از انگلستان موارد به حدود 5000 تا 10000.

مردم از دیدن افراد مسن و آسیب پذیر بستگان شده است خاطر نشان کرد به مراقبت بیشتری پس از دولت جدید منتشر مشاوره.

مراقبت در منزل ارائه دهندگان باید از هر کسی که “به طور کلی ناخوشی” به دیدار, مشاوره می گوید.

در همین حال منابع دولتی گفت: تجمع جرم ممکن است به زودی ممنوع در انگلستان به سهولت فشار بر خدمات اورژانس. این تصور ممنوعیت می تواند اثر را به عنوان اوایل به عنوان آخر هفته آینده.

در تحولات دیگر:

  • خطوط هوایی هشدار داده اند که بریتانیا در صنعت حمل و نقل هوایی ممکن است زنده ماندن این بیماری همه گیر کوروناویروس بدون حمایت مالی اضطراری
  • خارجی و مشترک المنافع (FCO) توصیه کرده است در برابر همه اما ضروری سفر به اسپانیا و همچنین کل لهستان
  • آمریکا به گسترش آن به اروپا coronavirus ممنوعیت سفر شامل انگلستان و جمهوری ایرلند از 04:00 GMT روز سه شنبه
  • رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را آزمایش کرده است منفی ها برای این coronavirus کاخ سفید پزشک گفت:
  • در یک تماس تلفنی شنبه شب آقای جانسون و آقای ترامپ توافق بر اهمیت هماهنگ کننده بین المللی اقدام در پاسخ به همه گیر خیابان داونینگ گفت:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im